Авторизація

HomeНовиниУ ВарашіПораненому бійцю терміново потрібна допомога!

Пораненому бійцю терміново потрібна допомога!

( 5 Votes )

 

Пораненому у АТО 37-річному бійцю Віктору Дейнеці, мешканцю нашого міста Вараш, терміново потрібна допомога. Наразі він перебуває у тяжкому стані в реанімаційному відділенні СМСЧ №3.

За зверненням сестри воїна з міського бюджету буде виділено матеріальну допомогу пораненому воїну. Однак зовсім не зайвою для родини, яка і так витратила чимало коштів на лікування, буде й наша з вами посильна допомога.

Номер рахунку Приватбанку: 5168 7573 1013 9755 (сестра Базака Ольга Василівна).

 

Коментарі   

 
-8 # Гість 21.01.2017, 14:28
Що він думав коли туда пішов?На війні вбивають і роблять калік,краще відсидів би 5 років а не був калікою на все життя,за кого за шайку бандитів з Порошенком?
Відповісти
 
 
-2 # Сергій СКІБЧИК 21.01.2017, 17:32
На війні він був, щоб ви тут могли свої коментарі в мирі строчити
Відповісти
 
 
+17 # Гість 22.01.2017, 10:37
Ти знаєшь правду на сході?Нас надурують як кроликів а ми вірим,Прошенку потрібна війна цоб обагатиться і положити під кулі нас.
Відповісти
 
 
+4 # Гість 22.01.2017, 17:02
(ВИДАЛЕНО МОДЕРАТОРОМ) ти,це велика велика вітчизняна війна що треба було боронитм рідну землю від фашизму,це братоубивча війна це я тобі кажу я офіцер з 25 річним стажем,це інтереси єліти в Верховній раді и Потрошенка
Відповісти
 
 
-4 # Гість 25.01.2017, 01:52
Ти (ВИДАЛЕНО МОДЕРАТОРОМ)...
По-перше: не велика вітчизняна, а друга світова війна (воював майже весь світ, а не те що тобі в історії часів совка тлумачили).
По-друге: не фашизм, а нацизм. (фашисти в Італії були).
По-третє: не братовбивча війна, бо кацапи нам не брати.
По-четверте, мурло... ти поїдь на війну до хлопців, подивись як там і будеш розказувати які там брати і сестри українців вбивають, офіцер ти грьобаний з 25-ти річним стажем.
Відповісти
 
 
+3 # Danila 25.01.2017, 12:52
Велика світова почалася в 39, а Вітчизняна в 41. Не ганьби історії іуда. В "Совку" жили наші батьки і діди, а завдяки дідівскій перемозі, ми і є ще на цьому світі. Фашисти чи нацисти це не є важливо, вони прийшли, щоб загарбати весь світ, а СССР звільнив всю Європу від Гітлеровських захватчиків, які мали на меті знищити 80% українців, а ті хто залишився б, перетворити в рабів.
Відповісти
 
 
-6 # Гість 21.01.2017, 19:57
а при чому тут порох ... дійде і донього черга
воїни землю та народ захищають
правда в народі путається і сволота всяка, яка недостойна тут жити, яку б десь виселити в сибір, щоб були щасливі
Відповісти
 
 
-9 # Гість 21.01.2017, 22:38
Виглядаючи з-під спідниці дуже зручно всіх обзивати. Такому "гостю" не треба нікуди іти , і сидіти не треба- бо він вже каліка(принаймн і духовно. За нього все робили інші: мама, тато, а воно вирісши ще боїться вилізти з-під маминої спідниці- бо кругом стільки жахів,за дещо можна і по харі дістать. От воно [ЦЕНЗУРА]е і буде паплюжить тих, хто дає йому можливість гріти пузо на теплій лежанці. Військком не допрацьовує. А зря.
Відповісти
 
 
+7 # Гість 22.01.2017, 17:06
Я своє відслужив в ЗСУ 25 років і знаю цю війну не по інтернету а з середини,дурні ви оболванені
Відповісти
 
 
-4 # Гість 22.01.2017, 19:05
:-?
шо ти там служив в мирний час... хіба що розкрадав і допомагав розвалювати
Відповісти
 
 
-13 # Гість 21.01.2017, 23:21
Хай пише певні структури теж пишуть.
Відповісти
 
 
+11 # Danila 24.01.2017, 13:55
Нарешті люди прозрівають... Скібчик, ця війна братовбивча і не має чого туди йти. Прислухайся хоч до людей, якщо сам не можеш цього зрозуміти. Нині покійний Кузьма Скрябін, Ніна Матвієнко прямо говорили про це. Жоден із сьогоднішніх горе-чиновників не зробив нічого аби цієї війни не було, мало того, навіть умудрилися створити мега-бізнес на цьому. А цього чувака по-людські шкода. Він в реанімація, а влада просто "забила" на свого героя. Ось вам і результат!!!
Відповісти
 
 
-6 # Гість 24.01.2017, 16:50
А яка ваша пропозиція щоб зупинити цю "братовбивчу" війну?
Офіційно відмовитись від Криму, вивести війська і забрати назад розбитий донбас і просто пробачити всіх вбивць таких як гіві і усяких інших "моторол"? така ваша логіка?
Відповісти
 
 
+11 # Гість 24.01.2017, 19:29
А у тебе є другі пропозиціі?Воюв ати до останнього украінця?Крим треба забути,там люди живуть другим життям и давно забули Украіну не хочуть сюди.В Криму життя стало в рази краще ніж у нас і вони не хочуть назад. Які Ваші пропозиціі в подальшому?
Відповісти
 
 
+9 # Гість 25.01.2017, 10:42
По перше, ми здається не знайомі щоб переходити на "ти", по друге звідки інформація про "краще в рази" життя в Криму?
воювати до останньго українця однозначно не варто і ніхто не буде, але і забувати про вкрадений півострів теж ні в якому разі не можна і не погоджуватись на "впихання" знищеного донбасу назад на умовах Росії.
для повернення територій потрібно зробити Україну успішною, процвітаючою державою яку поважають у світі. Але навряд чи це можливо з цією клептократичною владою.
Відповісти
 
 
+3 # Гість 25.01.2017, 12:19
Я вибачаюсь за ти.Краще в рази в Криму тому що я там живу и можу зрівняти.Півост рів не вкрали а він відійшов до Росіі тому що пришла в 2013 році як Ві називаєте клептократична влада,ми ще це передвиділи тоді от тому і ведділились. Хлопці читайте те що пишуть люди в інтернеті а не то що вам каже продажна влада.Слава богу щи ми відєднились від Украіни і в нас все гаразд.Процвіта ючою Украіна буде но не при нашому житті і не цій владі.Вони за два роки доллар опустили з 8 до 27 а бензин з 10 грн до 23 це ви рахуєте ви покращили життя революцією?Жаль всіх украінців ,за що? Не путайте сюди Путіна,він Президент який піклується за свою державу.
Відповісти
 
 
+1 # Гість 31.01.2017, 11:00
Вата!!! :D
Відповісти
 
 
+2 # Гість 31.01.2017, 11:51
Хвора людина ти
Відповісти
 
 
+5 # Гість 25.01.2017, 12:51
Я приіхав в село до батьків в сарнецкий район,не був тут 3.5 років і побачив як ви живете і що сталось з моєю батьківщиною за ці роки..це жах,хлопці ві ще кажете що ві првели революцію гідності?Допуст или до влади жидів і інодемців щоб вас обкрадали,Украі нці Ви горда нація,що діється за у вас,Три роки було краще и перспектива була,а зараз що?Вас тільки навчили кивати на Росію и шукати ворога там.У нас в криму дороги будуються,міст, єлетростанціі,м едицина с[ЦЕНЗУРА]ова не треба платити ні копійки,багато чого але не перечислити ви мрієте повернути півострів?Ви це серєзно чи просто повторяєте слова Порошенка?
Відповісти
 
 
+19 # Ангел 25.01.2017, 21:08
Якби наша влада хотіла зупинити війну, то вона б вже її зупинила б. Якби влада була зацікавлена у закінченні війни, то до б АТО пішли б усі колишні і теперішні військові, міліціонери, а не хлопці, що зброї не тримали в рукх.
Відповісти
 
 
+6 # Danila 24.01.2017, 19:52
Таких як Моторола і Гіві було і є сотні, по дві сторони окопів. Шановний, гість, є виходи із будь-яких ситуацій, а для того щоб їх не шукати, потрібно в них не потрапляти. Та ніхто з політиканів, крім "популізму" і "свинячого визгу", нічого не зробив для того, щоб ця війна не почалася. Один із виходів з сьогоднішньої ситуації є Закон про федералізацію, а домовитися можна з усіма.
Відповісти
 
 
-1 # Гість 25.01.2017, 21:15
Шановна редакціє, для чого ви дозволяєте вести антиукраїнську проваганду на своїх сторінках? Та й СБУ повинно поцікавитись що то за фрукт. В той час коли на нас напав лютий ворог і продовжуються військові дії. Чи то вже зовсім опустились?
Відповісти
 
 
+9 # Сергій СКІБЧИК 25.01.2017, 22:25
У нас демократія? То чого боятися плюралізму, інших думок? Треба доказати, що в Україні краще жити, щоб до нас самі просилися - тоді точно нічого не треба боятися
Відповісти
 
 
-2 # ANTIK 26.01.2017, 09:31
Нема там кому щось доказувати. Мозок промитий скломоєм. Нехай далі попиває "Боярышник", і тішить себе іллюзіями.
Відповісти
 
 
-1 # Lavr 26.01.2017, 12:31
Пане Сергію, демократія повинна захищатися, стояти на сторожі свого суспільства, своєї держави, своїх цінностей. А коли на сайті знайшли притулок кримсько-одеськ і тролі зі своїми рашистськими пропагандистськ ими матеріалами, плюють нам в очі, ми навіть не витираємося, посилаючись на свою демократію.
Заклики до відмови від оборони своєї держави, як пропонує кримський троль, прославляння Путіна, розмови про те "как хорошо жить в Криму", що це як не ворожа інформаційна зброя? А ви йому надали можливість виступити на сайті аж 6 разів. Легенду про те, що війну розв*язала Україна, що на ній збагачується Порошенко, про продажну владу і т п. - це те, що треба Путіну від наших "полєзних ідіотів".
Так що не треба лити воду на млин чужої інформаційної війни, робити паніку, розміщати на сайті ворожі ідеї та заклики.
Відповісти
 
 
-13 # Гість 26.01.2017, 13:14
КОМЕНТАР ВИДАЛЕНО МОДЕРАТОРОМ
Відповісти
 
 
-12 # Гість 26.01.2017, 14:49
правда в очі коле пане МОДЕРАТОРЕ?
Відповісти
 
 
+9 # Administrator 26.01.2017, 15:37
Якщо Ви вважаєте себе таким правдолюбом то чому ж від Ваших коментарів так, м’яко кажучи, "пахне" провокаціями?
Ви маєте можливість висловити власну думку, вести дискусію, але нав’язувати свої "фантазії" і ображати користувачів репліками на кшталт "оболванені пропагандисти" це вже знаєте перебір.
Тож або спілкуйтеся в нормальному руслі, або будемо з вами прощатися на цьому сайті.
Дякую за розуміння.
Відповісти
 
 
-2 # Dr.Haus 26.01.2017, 15:32
Пане Скібчик! Цей "плюралізм",під падає відразу під декілька статей КК! Якщо чесно,я був про Вас кращої думки!
Відповісти
 
 
+10 # Гість 26.01.2017, 15:46
А ще кажете що живете в демократичній краіні.Жаль хлопця що став калікою,кожен коваль свого щастя.Читайте правду а не пропоганду. Миру вам всім.
Відповісти
 
 
+1 # Dr.Haus 26.01.2017, 17:05
Так, ви праві,пропаганд а і демократія дві великі різниці.
Відповісти
 
 
-1 # Гість 26.01.2017, 08:54
Піднімись з дивана и побач хто на Вас напав,СБУ це шайка корумпованих людей які торгують краіною а вам вішають на вуха а ви (на нас напав лютий ворог)смішно читати,ви ніколи не бідете жити краще коли такі опущені,позор украіні в руках шайки жидів.Коли вже прозрієте?
Відповісти
 
 
+11 # Гість 27.01.2017, 13:21
Скажіть мены будь ласка як це квартира двукімнатна в криму коштує 40 тис долларів а в Рівному 28,значить в окупантів краще шо то ніхто не Їде сюди.Друге в них и світло и вода и газ дешевше і пенсіЇ вищі и ви гажете вони окупанти.Крим Російська земля і Президент робить все щоб крим процвітав,Що зробила украЇна після окупаціЇ,вона перекрила воду и світло " мільйонам громадян які не до влади яка забрала Крим не мали відношення як и ви до своєЇ,Влада Кріму дала і воду яку пють кримчани з джерел і світло яке пришло з материка.А ви диванні патріоти кажете захищаете батьківщину,від кого і заради кого?Вам не надоЇло жити в злиднях І посилати на схід на погибель і калітство своЇх найкращих хлопців.Невже Ви до цих пір не поняли ?Влада вона тимчасова а люди вічні і що Їм вдалося то пересварити брата з братом за те що вони живуть в різних областях.А ви нападаєте на тих хто не згідний з позицією влади,влада ця не краще прошлоЇ а ще гірша.
Відповісти
 
 
-10 # Гість 27.01.2017, 14:22
Привіт московському троллю. Давай, поливай! Нехай політики читають.
Відповісти
 
 
+10 # Гість 27.01.2017, 14:55
Я не троль а така людина як Ви
Відповісти
 
 
-5 # Гість 27.01.2017, 14:00
Ну то сидіть в своєму криму якщо там так добре і балдійте, чого сюди сунитеся і обсираєте? Цілуйте владу в опу а ми будемо самі вирішувати хвалити чи ганити. А час все розставить по місцях і чий крим і хто правий та винуватий
Відповісти
 
 
+1 # Гість 31.01.2017, 11:55
Жаль хлопця,він сам собі зробив таку долю і рідним додав проблев в такі скрутні часи.БОГ йму допомагає.
Відповісти