Авторизація

HomeНовиниУ ВарашіУ Вараші поховали бійця АТО (+відео)

У Вараші поховали бійця АТО (+відео)

( 1 Vote )

У Вараші на Рівненщині попрощалися з учасником АТО, старшим лейтенантом Юрієм Галушко. Він брав участь у бойових діях під Дебальцево та біля Донецького аеропорту.

62-річний військовий помер у лікарні в результаті важкої недуги.

В останню путь померлого бійця прийшли провести численні мешканці міста, рідні, друзі, знайомі. На похороні були присутні його бойові побратими, а також представники влади, ветеранської Спілки учасників АТО та захисників Вітчизни, волонтери та небайдужі до чужого горя люди. Процесія військових побратимів померлого із жовто-блакитними прапорами розтяглася через місто до палацу культури РАЕС. Дорогою зупинялися автомобілі та перехожі, щоб віддати останню шану захисникові. Поховали Юрія Галушка на міському цвинтарі у селі Стара Рафалівка поруч із могилами Сергія Тарасюка та Максима Турика.

Вараська міська рада повідомляє, що Юрій Галушко народився у селі Стовпець Дубенського району. Після закінчення Кам’янець-Подільського військового училища та Українського інституту інженерів водного господарства переїхав до міста атомників, де до 2000 року працював в управлінні будівництва Рівненської АЕС. Загалом прожив тут 20 років. Юрій Галушко брав участь у ліквідації аварії на ЧАЕС, був активним учасником Майдану, у 2014 році призваний по мобілізації до лав Збройних сил України. У складі своєї військової частини брав участь у бойових діях під Дебальцево та біля Донецького аеропорту (зокрема в числі останіх підривав там «злітку»).

Відео Олександра СТОЛЯРЧУКА

 

Коментарі   

 
-20 # Гість 12.07.2017, 12:30
Дороі земляки!Ви так змирились тим що це ще війна братобивча?Поро шенко і Турчинов,Парубі й і Пашинський вот хто винен в ці війні.Що вам принесла нова влада? Війну и похоронки,подоб ається так жити?Ви хотіли в Європу?Пророшен ко уже привів Вас.Погано було жити в 13 році?хотіли кращого?і що ви добились,ніщета ,доллар не 8 а 28 і ще кожен день убивають людей.
Відповісти
 
 
+7 # Свій 12.07.2017, 20:00
Ах ти (ЦЕНЗУРА). (видалено модератором) тоді й війни не буде. Чемодан, вокзал, расєя!!!
Відповісти
 
 
-9 # Гість 12.07.2017, 23:14
"Свій", їдь у Донбас, хай тебе там прикопають у посадці, як тисячі до тебе прикопали і пси розтягнули їхні рештки, скоріше все закінчиться.
Або, якщо пощастить, помародериш та повернешся тут субсидію отримувати.
Відповісти
 
 
-2 # Василь 13.07.2017, 18:53
Пане Вячеславе Калужський (чи Калюжський?), "землячок" з Криму, сидіть мовчки в своїй резервації.
Відповісти
 
 
-2 # Гість 13.07.2017, 21:44
Рязанський цап тобі земляк. Скучаєш за 2013 і правителями? Дорогу знаєш? От і провалюй туди де нема війни, де "самая свободная и православная".
Відповісти
 
 
+7 # Гість 14.07.2017, 10:50
відкрили Європу?Нема грошей?Поїдь в Рязань и зароби грошей и потом буде за що поїхати до європи,або на Донбас , чого пишешь тут,диванний патріот.Вам подобаеться кожен місяць хоронити хлопців яким треба ще жити и на радість близьким.
Відповісти
 
 
0 # Гість 14.07.2017, 21:06
Так, відкрили Європу.І гроші є. За рязанню і Азіровим ти плачеш, от і вали до нього. Хоронити не подобається, але наш святий обов"зок провести в останню путь людей, які віддали життя за мир, щоб могли спокійно жити і трудитись 40 млн громадян. Хто забезпечує сепаратюг зброєю, боєприпасами, одягом, взуттям, продуктами, технікою і пальним? Ось він і розв"язав це братовбивство. А ватяні провокатори - типу тебе, ще й допомагають йому.
Відповісти
 
 
+5 # Гість 12.07.2017, 22:08
Пане Скібчик, що Ви робите!? Чому допускаєте на сайт пряму ворожу пропаганду?
Цей фрукт вже не перший раз гадить на нашому сайті через Вашу безпринципність . Чи може Ви підтримуєте таку точку зору на російську агресію в Україні? Тоді Ви теж несете відповідальніст ь за ворожу пропаганду у Володимирці.
Якщо Ви вважаєте, що це демократія, свобода слова, то Ви повинні знати, що свобода слова може бути тільки в міцній державі, бо без держави не буде де нею користуватися.
Пропагувати те, що Порошенко, Турчинов, Парубій та Пашинський (?) розв*язали агресію проти Росії, анексували у неї Крим та воюють на її території під Ростовом, - верх хамства в стилі Путіна, Жиріновського, Лаврова (Ихтамнет!) - недопустимо! Наведіть лад на сайті!
Lavr, який після авторизації не може опублікувати матеріал.
Відповісти
 
 
0 # Гість 13.07.2017, 10:31
Текст коментаря видалено за антиукраїнську пропаганду
Відповісти
 
 
+2 # Гість 14.07.2017, 10:40
Ось яка "демократія" в Украіні.Написав правду яку не можна читати людям і відалили.це як при советах можна читати и писати те ще хоче влада.Вам подобається таке життя?
Відповісти
 
 
+2 # Siegfried 13.07.2017, 10:47
А моя думка така, що якби не було отого бридкого негативу, то не було б і Вашого зравого коментаря.
Нам важливо, лише, вести розмову в пристойних рамках, не відповідати хамством. Хоча іноді так хочеться "загнути", але совість стримує. То напевно так Бог працює в нас і наше право послухати того голосу, а чи проігнорувати і "загнути".
Відповісти
 
 
-1 # Гість 13.07.2017, 10:53
Ще раз кажу, що ворожої пропаганди на нашому сайті категорично не повинно бути! Навіть в цьому випадку вороги будуть вважати нас за дурнів!
Відповісти
 
 
0 # Гість 13.07.2017, 23:28
КОМЕНТАР ВИДАЛЕНО МОДЕРАТОРОМ
Відповісти
 
 
0 # Гість 14.07.2017, 15:02
КОМЕНТАР ВИДАЛЕНО МОДЕРАТОРОМ
Відповісти
 
 
+1 # Гість 15.07.2017, 13:43
Дякую редакції за припинення ворожих виступів на сайті.Нагнітанн я ненависті до влади та "боротьба за мир" - основа цієї пропаганди. До нашої влади є багато претензій. Але влада є такою як і ми, ми ж її й вибирали. Якщо вибрали не тих, то через пару років виберем іншу, вже найкращу!
Щодо досягнення миру в Україні. Війну розв*язали не ми, Путін зробив анексію Криму точно так як Гітлер в 1938 році зробив аншлюс Судетів. Потім спробував анексувати Донбас, але влада зуміла зупинити агресора. Правда, миру досі немає, але не з нашої вини. Мир може бути через перемогу або поразку. Військової перемоги не досягнемо, а поразка приведе до ліквідації України надовго, якщо не навічно. Тому мир може настати завдяки зміцненню наших Збройних сил, зусиллям міжнародної спільноти та припиненню боротьби всередині держави. Для цього потрібно не кричати, що все пропало, не кидати зброю, а довести ворогам, що ми мужні, стійкі, єдині, що за нами "і правда, і сила, і воля святая".
Відповісти
 
 
+6 # Гість 16.07.2017, 23:41
Неоголошену війну в Україні, одні політики підпалили, другі продовжують роздмухувати, і всі ходять довольні ... а вмирають і стогнуть від болю інші - здебільшого діти свинарок, техробітниць, водіїв, механізаторів, сільських пенсіонерів...
СКІЛЬКИ ЩЕ ПОТРІБНО СМЕРТЕЙ, ЩОБ ЗРОЗУМІЛА НАША ВЛАДА, ЩО НЕ ПОТРІБНІ НАМ ЦІ НІ ДОНЕЦЬК, НІ ЛУГАНСЬК!
І ТАК ВЕЛИКА ЦІНА ЗАПЛАЧЕНА ЗА ЦЕЙ ЧАС....
Відповісти
 
 
-1 # Гість 17.07.2017, 13:49
Ця війна ведеться не за Донецьк і не за Луганськ, а за Україну. Це не видно тільки сліпому та глухому. Послухайте тільки Жиріновського, Лаврова, Володіна, Пєскова та їхніх ставлеників в Донецьку-Луганс ьку. Може скажете, що Жиріновський просто щось ляпає від себе? Ні, він був заступником Голови Держдуми РФ, не останньою фігурою в російській владі, його партія входить в коаліцію Держдуми. Але основне: він неформально озвучує думки Путіна, вічного президента Росії, для вивчення громадської думки як в Росії так і за кордоном щодо майбутніх його рішень. Крім того, Жиріновський бере на себе весь негатив через свої виступи, замість Путіна, роблячи його білим і пухнастим.
Ще раз скажу, що війну можна закінчити через "Hande hoch!" або "Vorvarts!". Ні тим, ні тим миру не доб*ємось. Треба зміцнювати наші Збройні сили,ширше залучати міжнародну спільноту та кріпити єдність всередині країни. Тоді буде результат.
Відповісти
 
 
0 # Lavr 18.07.2017, 15:53
Перевірка входу після авторизації.
Відповісти
 
 
0 # Гість 18.07.2017, 16:21
Вчора "миролюбний сепаратист" з т.н.ДНР Захарченко вирішив ліквідувати Україну, проголосивши замість неї "Малоросію" зі столицею в Донецьку. А Київ повинен стати історичним містом без статусу столиці. В "Малоросію" повинні спочатку ввійти всі південно-східні області України аж до Ізмаїла. Ще раніше Захарченко обіцяв піти війною на Київ, Львів і далі аж до Великобританії. Звичайно, ці ініціативи були вкинуті в ефір з відома Кремля, щоб перевірити реакцію суспільств в Росії та за кордоном. Російська пропаганда змушує наших громадян добиватися миру будь-якою ціною через "Hande hoch!", а сама й не думає зупиняти війну в Україні.
Тому ми повинні бути постійно готовими до подальшої агресії Росії щодо нас. Треба зупинити внутрішні чвари між собою, зміцнювати наші Збройні сили, активно залучати міжнародну спільноту до встановлення миру в Україні для збереження нашої держави. Інакше ми не виживемо на радість нашим ворогам.
Відповісти
 
 
+3 # Гість 19.07.2017, 00:02
От знову! Що би не сталось так СВІДОМІ зразу говорять що це Агенти кремля
Відповісти
 
 
-2 # Гість 19.07.2017, 11:02
Ти що, настільки тупий, що цього не бачиш? Чи бачити не хочеш?
Відповісти
 
 
0 # Гість 19.07.2017, 16:36
Ніяка мрія "патріотів України" не стоїть людської смерті! Політики просто наживаються на цьому АТО і воно буде доти доки шоколядному кнуру це потрібно бо це його щит яким він прикриваєся! І не може бути ніодного Майдана поки є АТО і він це прикрасно розуміє....
І коли з тієї сторони йдуть обстріли, уж повірьте мені, він не седить і не плаче "...ойййй яке горе..." а лиш радіє: давайте! давайте!

Патріотизм це звісно добре діло..... лиш пічпально тото шо патріотизмом хтось просто пользуєся в своїх цілях і багатіє....
Ти що, настільки тупий, що цього не бачиш? Чи бачити не хочеш?
Відповісти
 
 
0 # Гість 20.07.2017, 15:14
Текст коментаря видалено за антиукраїнську пропаганду. Автору -- останнє попередження та подальший бан
Відповісти
 
 
+3 # Гість 21.07.2017, 14:18
А ще кажуть що в Україні нема цензури,більше чим в Росії,боїтесь правди?
Відповісти
 
 
-5 # Гість 21.07.2017, 22:08
Ви такий борець за правду? Впевнений, що ви боретесь за їнші цілі, які грають на руку ворогам. Не пошкодило б зробити й нам так як в Росії - зупинити розгул поганого слова та чужої пропаганди.
Відповісти
 
 
+4 # Гість 22.07.2017, 10:44
Вороги ваші це ви самі.Не бачите очевидного?В Росії більше демократії чим у нас,там якщо напишешь наприклад в "однокласниках" або в "контакті" модератор не перевіряє і не видаляє так як тут.Напишіть хто небудь 5 покращень і 5 погіршень після революції,тільк и чесно.
Відповісти
 
 
+4 # Гість 24.07.2017, 12:58
Лікуватися треба! Вони в Росію, там добре.
Відповісти