Авторизація

HomeНовиниУ ВарашіУ Вараші напали на активістку, яка бореться із поборами в медицині

У Вараші напали на активістку, яка бореться із поборами в медицині

( 1 Vote )

 

У Вараші, 18 січня, напали на активістку Ольгу Кравчук, яка проявляла активну позицію.

Як повідомляє  партія «Голос»   на своїй сторінці у мережі Фейсбук , Ольга давно бореться зі свавіллям у міській лікарні Варашу ДЗ СМЧС 3: поборами, чергами у жіночій консультації та неефективним використанням коштів.

– Близько 21:00 я з 2-річною дитиною поверталася з гостей додому. Зайшла у під’їзд, піднялася на свій поверх. Далі я відчинила двері, впустила дитину в квартиру і почала зачиняти за собою двері. Не встигла дотиснути до кінця – двері різко відчинилися, до нас увірвався невідомий чоловік, взяв мене за шию і каже: «Видали свою групу у вайбері, у тебе є година часу. Інакше я повернуся». Моя дитина почала сильно плакати, чого чоловік злякався і втік. Групу я видалила, – розповідає Ольга Кравчук.

Активна діяльність Олі розпочалася рік тому, коли вона мала конфлікт із дільничним та головним лікарем. Тоді, у 2018, лікарі відмовилися лікувати її дитину, бо Ольга спочатку звернулася до іншого лікаря, а не до дільничного. Це і стало пусковим механізмом, який привів Олю до цієї боротьби. Вона створила групу у вайбер, де прості пацієнти надсилали фото чеків, списки ліків та медичних засобів, розповідали про факти вимагання коштів.

Джерело: Рівне Вечірнє

Ілюстрація з мережі Internet

 

Коментарі   

 
+3 # Гість 21.01.2020, 19:53
Так у нас же гроші ходять за пацієнтом—чи перед пацієнтом .Взагалі незрозуміло чого на людину нападати,дай ще по питаннях медичних.би все правильно .професійність медична ,—суспільство чи правильно —громада ,далі пацієнт зі своїми проблемами.Дай благополуччя лікаря враховано все гармонійно,відд айте релігійним громадам лікарні можливо більше буде співчуття до пацієнта.Хто більше хоче розвивайте медичний бізнес.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 88 гостей на сайті