Авторизація

HomeНовиниВ РайоніВіктор М’ялик ремонтує дорогу від Кузнецовська до Білого озера (+фото)

Віктор М’ялик ремонтує дорогу від Кузнецовська до Білого озера (+фото)

( 4 Votes )

Ще не встигли жителі Володимирецького та Зарічненського районів оговтатися від збудованого за кошти В. М’ялика мосту через річку Стир, що об’єднав не тільки села Млинок та Великі Телковичі, а й обидва вищезгадані райони, а тут нова добра звістка. Меценат і бізнесмен, виявляється, власним коштом ремонтує дорогу до Білого озера!

Що спонукало Віктора Ничипоровича до чергового інвестиційного траншу та чим він керувався при прийнятті такого важливого й актуального для місцевих громад рішення, ми вирішили запитати в нього самого.

  Мною було прийняте рішення відремонтувати автодорогу, що веде до Білого озера, через велику повагу до своїх земляків та любов до рідного краю.

Я знаю що, мої земляки – дуже працьовиті та старанні люди. А з огляду на складну економічну ситуацію, яку зараз переживає наша країна, мало хто може дозволити собі літній відпочинок не те що за кордоном, а навіть за межами області. А Біле озеро – це чудове місце для відпочинку, там можна відпочивати і оздоровлюватись все літо, незважаючи на вік, статус і товщину гаманця.

От я і вирішив відремонтувати дорогу до Білого озера, щоб відпочиваючі могли безперешкодно та комфортно дістатися озера. І їхній відпочинок починався не біля самого озера, а ще дорогою до нього.

Але ми розуміємо, що це досить коштовний проект, і навіть влада вже багато років не виділяла коштів на повноцінний ремонт цієї дороги. Чи допомагає вам влада зараз?

Ні, мені ніхто не допомагає, я самодостатня і незалежна людина, і коли приймаю якесь рішення, то розраховую лише на себе і свої можливості. Так було і цього разу. Цей проект фінансується повністю мною.

Але хочеться відмітити сприяння та підтримку місцевої влади, яка не заважає працювати і не намагається отримати з того якісь свої політичні бали. Це також дуже спонукає на добрі справи.

Яка орієнтовна вартість ремонту дороги, якщо це, звісно, не комерційна таємниця?

Ніякої таємниці тут немає, я чесний бізнесмен і сплачую всі податки, і витрачаю на благодійну діяльність власні кошти з яких вже сплатив податки. Ремонт автодороги обійдеться мені в п’ятсот тисяч гривень, які вже перераховані відповідній шляхобудівній організації. Також хочу додати, що дана організація – місцева, і всі кошти залишаться в районі, а податки з них підуть до місцевого бюджету.

Ми розуміємо, що не всі повірять у вашу безкорисність та благодійність. Тому, щоб розвіяти сумніви, хочу запитати наступне: чи маєте ви свій бізнесовий інтерес до Білого озера?

– Звісно, що ні. Я вже маю бізнес зовсім в іншій сфері і туристичний бізнес мене не цікавить. До того ж, зараз не зовсім сприятливі економічні умови для розвитку нового виду бізнесу. Ремонт даної дороги – це просто подарунок моїм землякам та жителям навколишніх міст та сіл.

А якщо ця дорога сприятиме розвитку зеленого туризму і притягне відповідні інвестиції до району, то я буду тільки радий, що створив передумови для нових робочих місць і ще більше моїх земляків працюватимуть у себе дома коло своїх сімей, а не будуть змушені їхати на заробітки до Києва чи за кордон.

Щиро дякую вам за розмову і за те, що робите для нашого поліського краю!

«За 38 років це перший бізнесмен, який вкладає кошти в дороги»

Як стало відомо, усі дорожні роботи, які фінансує Віктор М’ялик, виконує ПП «Володимирець-Агрошляхбуд» (директор П.М. Сиротюк). Тож відповісти на кілька питань ми попросили й підрядника.

Петре Миколайовичу, розкажіть, який саме ремонт ваше підприємство виконало на дорозі до Білого озера?

Це був поточний ремонт трохи більше 2 кілометрів дороги Асфальтобетонним покриттям. Роботи вже виконано на ділянці від розгалуження на с. Колодії (коло Старої Рафалівки) до центру села Собіщиці. Зараз працюватимемо на напрямку від Собіщиць до Більської Волі. Роботи плануємо закінчити до кінця місяця.

Знаю, що це не вже не перший об’єкт, який ви виконуєте на підряді у Віктора М’ялика. Розкажіть, що зроблено по реконструкції відрізку дороги «Воронки-Володимирець»?

Так, з Віктором Ничипорочивем ми працюємо уже давно. Зокрема, виконано поточний ремонт ділянки асфальтобетоном від містка у Красносіллі і до кінця села (біля 3 км.). За селом Зелене, за лісом, покладено до 500 метрів асфальтобетону; відремонтовано дорожнє покриття і на мосту. Далі аж до початку села Воронки на дорозі висипано білощебеневе покриття шириною 4,5 метри, із завезенням та плануванням обочини, загальною протяжністю 2,3 кілометра. А у Воронках продовжили ремонт дороги асфальтобетоном (в межах 2 км) аж до школи у центрі села.

Ремонт дороги планується продовжувати і надалі. Виконуємо все якісно і вчасно, щоб не підвести замовника, адже він витрачає власні кошти, отже, і вимоги до підрядника на порядок вищі.

Чи задоволені ви такою співпрацею і які перспективи її продовження бачите?

За своїх 38 років роботи в дорожній організації я ще не зустрічав такої людини, такого мецената, який би стільки уваги і фінансових ресурсів приділив нашому району. Це інвестиції, які вже працюють для людей. Віктор Ничипорович і надалі обіцяє допомагати району. А це і зарплата, і робочі місця, і видимі зміни на краще. Добре, що є така людина. Ми дуже поважаємо його щирі наміри і благодійну, безкорисливу допомогу, бо справді бачимо, що Віктор М’ялик – син, який не забуває батьківської землі і тепер сторицею віддає добром малій Вітчизні, яка його зростила. Тож нехай Бог дарує йому свої благословення, а люди віддячують шаною та повагою, оберігаючи все те, що вже зроблено Віктором Ничипоровичем.

 

 
 
 
 
 

 

Записав Михайло НАУМЕНКО.
 

Коментарі   

 
+10 # Гість 28.07.2015, 13:24
щось мені підказує що шанси виграти в нього на наступних виборах дуже таки великі.
Відповісти
 
 
+25 # Гість 28.07.2015, 14:33
2 км 800 метрів у Воронках відсипано щебенем та ямковий ремонт,як бачимо на фото в Собіщицях.В той же час біля десяти разів про це згадувалося в газеті і на сайті.Все це більше нагадує мартівське гуляння жирних котів,це коли крику дуже багато,а роботи всього на 2 котячих сантиметри.
Відповісти
 
 
+22 # Pepko 28.07.2015, 14:59
Чудова новина, але викликає сумніви якість проведених робіт :(
Відповісти
 
 
-5 # Гість 28.07.2015, 15:07
Вже хтось перевіряв?
Відповісти
 
 
+32 # Гість 28.07.2015, 16:07
якість проведення робіт цією фірмою завжди викликає сумніви
Відповісти
 
 
+25 # Гість 28.07.2015, 22:31
як і сама фірма, "за своїх 38 років я ще не зустрічав ... такого мецената, який би стільки фінансових ресурсів приділив ... нашому району" - оце діло, оце те,що панку сиротюку треба, якраз добудує маленьку ( в кілька поверхів) хатину під Києвом, а отим чорним і темнти хлопцям, що на фото (маю на увазі робітників) фігушки зарплату добавить, хоч і крепко за їх "вболіває"
Відповісти
 
 
+24 # Гість 28.07.2015, 15:19
Враховуючи суму у 500 тис. грн і вартість асфальту, який возять з Луцька (близько 2 тис. грн за тону), то вийде десь 20 вантажівок асфальту, і це не враховуючи інші витрати, тому навряд чи ремонт буде повноцінним. Пора вже подумати про свій власний міні-завод з виробництва асфальту, ремонтувати у районі є що ...
Відповісти
 
 
+15 # Гість 28.07.2015, 15:48
А ще 30 відсотків поцупить той хто завжди цупить.Бо це вже така традиція склалася.Від цього нікуди не дінешся.
Відповісти
 
 
+21 # Гість 28.07.2015, 22:35
якраз, отой міні-завод з виробництва асфальту в рафалівці сиротюк і продав (порізали на металолом), йому вигідніше з Луцька возити (через якусь фірму-прокладку , звичайно)
Відповісти
 
 
+9 # Гість 28.07.2015, 15:45
Держіться, пане М*ялик! Ще й не раді будете, що зайнялись дорогами!
Відповісти
 
 
+16 # Гість 28.07.2015, 16:12
Краще б асфальтоукладчи ка загнали, да нормально дорогу поремонтували б. А то як завжди, причеп асфальту висиплять да притопчуть тракторцем і все, через рік там же ямка буде.
Відповісти
 
 
+14 # Гість 28.07.2015, 16:28
Дарованому коню в зуби не заглядають!!!!!!
А Мялик молодець)))) хоть хтось щось робить для нас..... А де Яніцький???? крім прийому громадян і бурштинового деребану ще щось для нас робить???? Може хто чув????
Відповісти
 
 
+24 # Lavr 28.07.2015, 17:02
Звичайно, за 500 тис грн хайвей з Кузнецовська до Білого Озера не побудуєш. Але приватна гривня в 2-3 рази дорожча бюджетної. Бюджетні гроші "освоюють", а не будують за них дороги. Думаю, що п. М*ялик прослідкує як витрачатимуться гроші і який буде мінімум якості дороги. Бажаю йому успіху в благородній справі! А тим, хто не допомагає, прошу хоч би не мішати. Дай Боже кожному селу по М*ялику!
Відповісти
 
 
+14 # Гість 28.07.2015, 18:58
Пропоную щоб "сільські янтарні олігархи" в своїх селах по прикладу Канонич і Дубівки дороги робили. А Мялику пропоную у Воронках школу нову побудувати, а то стару люди все латають і латають. Чи дитячий садок наприклад. По цьому його точно запам'ятають, а дорога рік-два й знову така сама буде.
Відповісти
 
 
+13 # 8888 28.07.2015, 21:03
Віктор Мялик молодець,але чому у Володимирці ремонтують кожного року ті самі вулиці???
Відповісти
 
 
+7 # Гість 28.07.2015, 23:01
Жінки завжди перед Великоднем білять хати, тому й дороги у вас кожен рік ремонтують. А бюджет дозволяє "освоювати" гроші.
Відповісти
 
 
+10 # Made in UA 29.07.2015, 16:26
Про маценацтво М"ялика вже вкотре читаємо на поліссі.нет, само-собою напрошується питання: а де Яніцький? Чи добрався до кормушки і забив на все? Одним словом, чи піариться М"ялик, чи ні, але голосувати однозначно за нього треба. Бо виберемо знов якогось чмошника, тоді і втратимо те, що зараз отримуємо.
Відповісти
 
 
-1 # Гість 29.07.2015, 19:55
А що Яніцький повинен дороги ремонтувати? Для цього є місцева влада. Ми хочемо, щоб депутат був до кожної дірки затичка. Нехай працює над законами та тим, що вимагається від парламенту. А цим повинні займатися місцеві керівники. З них треба питати.
Відповісти
 
 
+6 # Гість 30.07.2015, 23:54
а розкажіть-но над якими законами працював (аж піт з чола капав) Яніцький, та він жодного разу не виступав у парламенті ні від трибуни ні з місця - певно це і вимагається від парламенту, голосувати як вказаав руководітель фракции
Відповісти
 
 
+11 # Гість 01.08.2015, 16:13
Боже ж мій милий, та коли ми вже перестанемо вибирати (ЦЕНЗУРА)шників типу М'ялика, Яніцкого. Да коли ж в нас з'явиться хоч якась самоповага до себе. Коли ми почнемо вибирати людей за якості, а не за подачку. Депутат - це не той що щось кине як собаці голодній, не той хто справи крутить нечесними методами, відкатими. А той - хто напише нормальні закони. Невже Вам всім не принизлива єдина думка, що нас може представляти людина з освітою в 9 класів?
Відповісти
 
 
-3 # Гість 03.08.2015, 14:09
А що, М*ялик вже просився в депутати? Ще рано його гряззю обливати. А то передумає, якщо збирався. А вже потім о-го-го, ми з нього дурня зробимо!
Відповісти
 
 
+4 # Гість 04.08.2015, 12:32
У Вас пане амнезія, я хто "давече" був кандидатом в депутати у Верховну Раду?
Відповісти
 
 
+1 # Гість 04.08.2015, 16:30
Коли буде вибиратися тоді й будете поливати. А зараз нехай своє діло, що надумав, робить.
Відповісти
 
 
+6 # Гість 30.07.2015, 13:22
депутат мажоритарщик несе відповідальніст ь перед своїми виборцями більшу ніж депутати які пройшли списками!!!! Тому так повинен Яніцький допомогати своєму округу...... А якщо нехоче то нехай небалатується наступного разу в нашому окрузі.
А М"ялик 100% депутат і мандат у нього народний який він дійсно заслуговує.
Відповісти
 
 
-1 # Made in UA 30.07.2015, 14:56
100% Підтримую!
Відповісти
 
 
+3 # Гість 30.07.2015, 15:51
Що повинен робити депутат для нас, крім визначених законом обов*язків члена парламенту? Ходити по виборцях та підтирати соплі за ними? Всі хочуть щоб за них хтось щось робив. А самим - як Бог дасть.
Відповісти
 
 
+5 # Гість 01.08.2015, 16:21
Ви за народ не розписуйтесь, як би він був народним - його б обрали. А поясніть мені - що він зробив хорошого для району - кинув подачку? Він відкрив робочі місця? Він згуртував людей, щоб вони самі вирішили всої проблеми? В районі стільки грошей, що золотом могли б вистелити дороги. Він переконав людей як в законі заповнити декларації і сплатити податки на які б це все зробили. Він організував людей змісти наших чиновників. Що він зробив? Да отямтесь всі, станьте людьми, вбийте в собі цей совдеп - мені хтось повинен щось дати. І не буде в нас не Яніцкого і Мялика. А будуть нас представляти такі патріони, інтелегенти і інтелектуали як скажімо Діма Москалець.
Відповісти
 
 
+1 # Гість 03.08.2015, 12:23
Діма Москалець? А хто він такий? Чого його ще не обливали гряззю? Може це якийсь новий геній?
Відповісти
 
 
0 # Гість 04.08.2015, 12:34
Та біда в тім, що навіть якщо і геній, та маратися болотом в наших головах навряд чи захоче.
Відповісти
 
 
+10 # Гість 30.07.2015, 14:17
Пане меценате та пане депутате подайте нам бідним калікам та блаженним на прожиття,а то ми нічого не вміємо і нічого не хочемо робити бо у нас руки з дупи повиростали.Не стидно канючити шановне панство? Може вже пора братися за роботу, чи ви вже забули що це таке?
Відповісти
 
 
-1 # Made in UA 30.07.2015, 21:00
Ну як зрозуміти Вашу логіку? Лікарі беруть зарплати і лопати і йдуть робити дороги? Щи що по Вашому мають робити прості виборці? А ви багато робите особисто?
Відповісти
 
 
+6 # Гість 30.07.2015, 16:07
От якщо М*ялика виберемо то що від нього будемо вимагати? Щоб він всі дороги відремонтував на Володимиреччині ? А що буде робити місцева влада? Твердо знаю, що з першого дня депутатства п.М*ялика почнем його обливати гряззю, шукати в його біографії те, чого ніколи не було, рахувати його доходи, не рахувати його витрати як мецената та проклинати всіх і вся, що зв*язано з ним, залишаючись глибокими анонімами. Добре подивімось на себе в дзеркало, може щось і на собі побачимо.
Відповісти
 
 
+16 # Гість 30.07.2015, 16:24
Питання: чому шановний меценат не доробив дорогу на Воронки? Відповідь: треба трошки "вкинути" на іншу сторону району щоб охватити більше електорату.100 % буде йти ще в депутати і "відіб'є бабло" в рази. А те що витрачає на дороги дуже добре, але не тіште себе іллюзією що це особисті гроші. Це Ваші гроші, які ви сплачуєте у вигляді податків, і які в свій час роздавали Вам у вигляді Новорічних подарунків і всіляких "благодійних акцій".....
Відповісти
 
 
-2 # Гість 30.07.2015, 17:15
https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/s552x414/11219519_1489985814628011_3072268840070853218_n.jpg?oh=418cf6823fed97afc3af1f634ab3ea26&oe=56425005 - а як Вам таке???? М"ялик робить добро нетільки там де балатувався а скрізь!!!!! Бо така людина.....
Відповісти
 
 
+3 # xosяin 31.07.2015, 10:17
Так він там живе! Звичайно, допомагає і там.
Це міськрайонна газета Фастівського району, редактор Віктор Урлапов, тоже рвач, за безплатно не чхне навіть
Відповісти
 
 
-3 # Вільнодумець 30.07.2015, 17:28
Ви тільки і вмієте тільки тролити, а Людині(із великої букви) грошей на район не жалко. причом як наша "любіма влада" ні...чого не робить, точніше робить, шо вдає вигляд шо робить... д'якую=)
Відповісти
 
 
+4 # Вільнодумець 30.07.2015, 17:30
:sigh:
Відповісти
 
 
+22 # Гість 30.07.2015, 19:43
роботу нашої влади (крепких "управлінців" і "хазяйственнікі в") видно з матеріалу про те що район знову на останньому місці. краще б вони не займали ті посади, то була б хоч економія на їхніх зарплатах і бензині. а інформації нікому не потрібні підписувала б римарчук
Відповісти
 
 
+13 # Гість 30.07.2015, 22:17
Підганяйте скоріше того М"ялика, щоб більше зробив, а то скоро вибори будуть.
Після виборів будем споминати, хто в нас депутат!
Відповісти
 
 
+11 # Боря 02.08.2015, 21:50
Сьгодні їхав маршруткою з Білого озера, розпочалася розмова про дорогу, яку ремонтує М'ялик, там закидано декілька ямок, пішло небільше однієї машини асвальту (ціна 1 машини приблизно 1 тис доларів), ще місцеві із Собіщиць говорили що М'ялик приходив до молитовного будинку просив грошей на ремонт дороги бо в нього не вистачає.
Відповісти
 
 
+1 # Гість 03.08.2015, 09:46
В суботу теж їхали на Біле озеро,від Суховолі до Любахів йшов якісний ремонт дороги, спеціальний автомобіль для того пристосований якісно проводив ямковий ремонт.Ніхто там в жовтих черевиках,спеці ально одягнених для такого випадку, не фотографувався і як пояснив тракторист (він був там один,але робота йшла дуже швидко і якісно)все це проводиться з легкої руки народного депутата,але якого він не знає бо сам не місцевий.
Відповісти
 
 
+1 # Гість 03.08.2015, 12:34
Мабуть, в нього не бездонна кишеня.
Відповісти
 
 
-8 # Вільнодумець 04.08.2015, 15:34
(ціна 1 машини приблизно 1 тис доларів)
Пане Боря, ви б віддали б свою тисячу доларів?
чи Вам теж ніяково влазити в борг або позичати, як і всім нам=)
Відповісти
 
 
+3 # Гість 04.08.2015, 09:35
а Ви недумали що М"ялик таким чином просто намагається зробити поштовх та обєднати місцеві громади???? тобто розпочав ремонт дороги а потім пропонує громаді теж скинуться щоб доробити дорогу поки техніка тут і працює.... всеж дешевше і місцеві коли скинуться то і берегтимуть ту дорогу краще не їздитимуть гусиничними тракторами ітд.....
а чому дорогу до Воронок недоробили, бо місцеві незахотіли приймати участь в ремонті хоч і їздять на мерсах та бехах.....
Відповісти
 
 
+7 # Боря 05.08.2015, 15:33
Я написав скільки коштує одна машина асвальту до того що в статті згадується сума яка виділена на ремонт дороги, а їх тут і близько не видно. З усього цього одна думка напрошується, зробив собі рекламу а далі місцеві нехай самі дорогу ремонтують. Доречі там де він розпочинав робити ремонт в с. Собіщиці там місцеві і без нього ремонтували і в Більськів Волі також місцеві ремонтували. Якщо хоче так допомогти то нехай в селі Рудка поремотрує то буде більше користі, бо скоро авто будуть в більській залишати а на біле озеро пішки ходити.
Відповісти