HomeНовиниВ РайоніВіктор М’ялик ремонтує дорогу від Кузнецовська до Білого озера (+фото)

Віктор М’ялик ремонтує дорогу від Кузнецовська до Білого озера (+фото)

( 4 Votes )

Ще не встигли жителі Володимирецького та Зарічненського районів оговтатися від збудованого за кошти В. М’ялика мосту через річку Стир, що об’єднав не тільки села Млинок та Великі Телковичі, а й обидва вищезгадані райони, а тут нова добра звістка. Меценат і бізнесмен, виявляється, власним коштом ремонтує дорогу до Білого озера!

Що спонукало Віктора Ничипоровича до чергового інвестиційного траншу та чим він керувався при прийнятті такого важливого й актуального для місцевих громад рішення, ми вирішили запитати в нього самого.

  Мною було прийняте рішення відремонтувати автодорогу, що веде до Білого озера, через велику повагу до своїх земляків та любов до рідного краю.

Я знаю що, мої земляки – дуже працьовиті та старанні люди. А з огляду на складну економічну ситуацію, яку зараз переживає наша країна, мало хто може дозволити собі літній відпочинок не те що за кордоном, а навіть за межами області. А Біле озеро – це чудове місце для відпочинку, там можна відпочивати і оздоровлюватись все літо, незважаючи на вік, статус і товщину гаманця.

От я і вирішив відремонтувати дорогу до Білого озера, щоб відпочиваючі могли безперешкодно та комфортно дістатися озера. І їхній відпочинок починався не біля самого озера, а ще дорогою до нього.

Але ми розуміємо, що це досить коштовний проект, і навіть влада вже багато років не виділяла коштів на повноцінний ремонт цієї дороги. Чи допомагає вам влада зараз?

Ні, мені ніхто не допомагає, я самодостатня і незалежна людина, і коли приймаю якесь рішення, то розраховую лише на себе і свої можливості. Так було і цього разу. Цей проект фінансується повністю мною.

Але хочеться відмітити сприяння та підтримку місцевої влади, яка не заважає працювати і не намагається отримати з того якісь свої політичні бали. Це також дуже спонукає на добрі справи.

Яка орієнтовна вартість ремонту дороги, якщо це, звісно, не комерційна таємниця?

Ніякої таємниці тут немає, я чесний бізнесмен і сплачую всі податки, і витрачаю на благодійну діяльність власні кошти з яких вже сплатив податки. Ремонт автодороги обійдеться мені в п’ятсот тисяч гривень, які вже перераховані відповідній шляхобудівній організації. Також хочу додати, що дана організація – місцева, і всі кошти залишаться в районі, а податки з них підуть до місцевого бюджету.

Ми розуміємо, що не всі повірять у вашу безкорисність та благодійність. Тому, щоб розвіяти сумніви, хочу запитати наступне: чи маєте ви свій бізнесовий інтерес до Білого озера?

– Звісно, що ні. Я вже маю бізнес зовсім в іншій сфері і туристичний бізнес мене не цікавить. До того ж, зараз не зовсім сприятливі економічні умови для розвитку нового виду бізнесу. Ремонт даної дороги – це просто подарунок моїм землякам та жителям навколишніх міст та сіл.

А якщо ця дорога сприятиме розвитку зеленого туризму і притягне відповідні інвестиції до району, то я буду тільки радий, що створив передумови для нових робочих місць і ще більше моїх земляків працюватимуть у себе дома коло своїх сімей, а не будуть змушені їхати на заробітки до Києва чи за кордон.

Щиро дякую вам за розмову і за те, що робите для нашого поліського краю!

«За 38 років це перший бізнесмен, який вкладає кошти в дороги»

Як стало відомо, усі дорожні роботи, які фінансує Віктор М’ялик, виконує ПП «Володимирець-Агрошляхбуд» (директор П.М. Сиротюк). Тож відповісти на кілька питань ми попросили й підрядника.

Петре Миколайовичу, розкажіть, який саме ремонт ваше підприємство виконало на дорозі до Білого озера?

Це був поточний ремонт трохи більше 2 кілометрів дороги Асфальтобетонним покриттям. Роботи вже виконано на ділянці від розгалуження на с. Колодії (коло Старої Рафалівки) до центру села Собіщиці. Зараз працюватимемо на напрямку від Собіщиць до Більської Волі. Роботи плануємо закінчити до кінця місяця.

Знаю, що це не вже не перший об’єкт, який ви виконуєте на підряді у Віктора М’ялика. Розкажіть, що зроблено по реконструкції відрізку дороги «Воронки-Володимирець»?

Так, з Віктором Ничипорочивем ми працюємо уже давно. Зокрема, виконано поточний ремонт ділянки асфальтобетоном від містка у Красносіллі і до кінця села (біля 3 км.). За селом Зелене, за лісом, покладено до 500 метрів асфальтобетону; відремонтовано дорожнє покриття і на мосту. Далі аж до початку села Воронки на дорозі висипано білощебеневе покриття шириною 4,5 метри, із завезенням та плануванням обочини, загальною протяжністю 2,3 кілометра. А у Воронках продовжили ремонт дороги асфальтобетоном (в межах 2 км) аж до школи у центрі села.

Ремонт дороги планується продовжувати і надалі. Виконуємо все якісно і вчасно, щоб не підвести замовника, адже він витрачає власні кошти, отже, і вимоги до підрядника на порядок вищі.

Чи задоволені ви такою співпрацею і які перспективи її продовження бачите?

За своїх 38 років роботи в дорожній організації я ще не зустрічав такої людини, такого мецената, який би стільки уваги і фінансових ресурсів приділив нашому району. Це інвестиції, які вже працюють для людей. Віктор Ничипорович і надалі обіцяє допомагати району. А це і зарплата, і робочі місця, і видимі зміни на краще. Добре, що є така людина. Ми дуже поважаємо його щирі наміри і благодійну, безкорисливу допомогу, бо справді бачимо, що Віктор М’ялик – син, який не забуває батьківської землі і тепер сторицею віддає добром малій Вітчизні, яка його зростила. Тож нехай Бог дарує йому свої благословення, а люди віддячують шаною та повагою, оберігаючи все те, що вже зроблено Віктором Ничипоровичем.

 

 
 
 
 
 

 

Записав Михайло НАУМЕНКО.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити