20 лютого відбувся концерт етно-рок групи із Одеси "Друже, музико". Ініатором даного заходу стали Мирончук Тетяна Павлівна та учасник гурту, який родом із Володимирця, Назаришин Андрій.
До вашої уваги відео із концерту, бо таке краще раз побачити і почути, ніж про це сто раз писати.
| < Попередня | Наступна > |
|---|


ДСНС повідомляє