Авторизація

HomeНовиниВ РайоніСтепангород дочекався будівництва нової школи (+фото)

Степангород дочекався будівництва нової школи (+фото)

( 2 Votes )

Департамент з питань будівництва та архітектури Рівненської облдержадміністрації 26 вересня за результатами тендеру замовив товариству з обмеженою відповідальністю «Стиль-Декор» «реконструкцію школи під навчально-виховний комплекс» у селі Степангород за 52,00 млн грн. Про це повідомляється на сайті «Наші гроші» з посиланням на систему «Prozorro». Однак зі змісту повідомлення випливає, що насправді це буде повномасштабне будівництво, а не реконструкція.

В аварійній післявоєнній будівлі по вулиці Шевченка, 59 навчається понад 500 учнів. Цьогоріч батьки не пустили дітей у школу, де просідає стеля і падає штукатурка, а потім ще й перекрили на деякий час трасу державного значення Київ-Ковель.

Як повідомляється, до кінця 2017 року мають звести триповерховий комплекс із чотирьох блоків. Встановлять вікна, вітражі та двері, влаштують інженерні мережі, системи зв’язку, підлоги та стелі, виконають внутрішнє опорядження, придбають меблі, сантехніку, інвентар, комп’ютерну техніку і технологічне обладнання. Також збудують трансформаторну підстанцію, котельню, овочесховище, господарську будівлю і спортмайданчики, благоустроять і озеленять територію.

У торгах також брали участь дорожчі фірми: ТОВ «Тех-Буд-Проект» Лариси Гарник, ТОВ «СК «Бізнесбудмонтаж» Віталія Швачка і ПВКФ «Фіалка» Володимира Фалка. Рівненський «Стиль-Декор» Віри Рожчук зі статутним капіталом 4500 грн. вперше виграв торги у «Prozorro». Уся будівельна техніка фірми орендована у ПАТ «Мехбудсервіс» Віктора Богданця.

Повідомляється, що В.Рожчук також володіє ТОВ «Академія безпеки «Альфа» з Олександром Черкасом і Надією Ясінською, ТОВ «Укр-Тест-Авто» з Оленою Булавською, ТОВ «Альфа-Хімпром» із Миколою Цапруком та ПП «Альфа-Метал». Ці компанії зареєстровані за однією адресою з переможцем по вул. Мазепи, 4А/6А, офіс 302 або в сусідньому офісі 303. До кінця 2012 року фірма була записана на Олександра Рожчука, відомого як співзасновник Рівненської обласної ГО «Комбат Самбо» разом із вищезгаданим бізнесменом М.Цапруком.

За даними ВДЗ, усього з 2012 р.«Стиль-Декор» виграв тендерів виключно на Рівненщині на 86,22 млн грн.


 

Олексій ГОРОДНИЙ.

На фото: такою має постати школа у Степангороді.

ілюстрація з мережі Internet

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 56 гостей на сайті