Авторизація

HomeНовиниВ РайоніСтепангород дочекався будівництва нової школи (+фото)

Степангород дочекався будівництва нової школи (+фото)

( 2 Votes )

Департамент з питань будівництва та архітектури Рівненської облдержадміністрації 26 вересня за результатами тендеру замовив товариству з обмеженою відповідальністю «Стиль-Декор» «реконструкцію школи під навчально-виховний комплекс» у селі Степангород за 52,00 млн грн. Про це повідомляється на сайті «Наші гроші» з посиланням на систему «Prozorro». Однак зі змісту повідомлення випливає, що насправді це буде повномасштабне будівництво, а не реконструкція.

В аварійній післявоєнній будівлі по вулиці Шевченка, 59 навчається понад 500 учнів. Цьогоріч батьки не пустили дітей у школу, де просідає стеля і падає штукатурка, а потім ще й перекрили на деякий час трасу державного значення Київ-Ковель.

Як повідомляється, до кінця 2017 року мають звести триповерховий комплекс із чотирьох блоків. Встановлять вікна, вітражі та двері, влаштують інженерні мережі, системи зв’язку, підлоги та стелі, виконають внутрішнє опорядження, придбають меблі, сантехніку, інвентар, комп’ютерну техніку і технологічне обладнання. Також збудують трансформаторну підстанцію, котельню, овочесховище, господарську будівлю і спортмайданчики, благоустроять і озеленять територію.

У торгах також брали участь дорожчі фірми: ТОВ «Тех-Буд-Проект» Лариси Гарник, ТОВ «СК «Бізнесбудмонтаж» Віталія Швачка і ПВКФ «Фіалка» Володимира Фалка. Рівненський «Стиль-Декор» Віри Рожчук зі статутним капіталом 4500 грн. вперше виграв торги у «Prozorro». Уся будівельна техніка фірми орендована у ПАТ «Мехбудсервіс» Віктора Богданця.

Повідомляється, що В.Рожчук також володіє ТОВ «Академія безпеки «Альфа» з Олександром Черкасом і Надією Ясінською, ТОВ «Укр-Тест-Авто» з Оленою Булавською, ТОВ «Альфа-Хімпром» із Миколою Цапруком та ПП «Альфа-Метал». Ці компанії зареєстровані за однією адресою з переможцем по вул. Мазепи, 4А/6А, офіс 302 або в сусідньому офісі 303. До кінця 2012 року фірма була записана на Олександра Рожчука, відомого як співзасновник Рівненської обласної ГО «Комбат Самбо» разом із вищезгаданим бізнесменом М.Цапруком.

За даними ВДЗ, усього з 2012 р.«Стиль-Декор» виграв тендерів виключно на Рівненщині на 86,22 млн грн.


 

Олексій ГОРОДНИЙ.

На фото: такою має постати школа у Степангороді.

ілюстрація з мережі Internet

 

Коментарі   

 
-1 # Pepko 08.10.2016, 11:26
такою має постати школа у Степангороді.

Якась крива :)
Відповісти
 
 
0 # Гість 08.10.2016, 12:49
Кривизна(перекі с) - то результат невдалого фотографування макету школи. Така крива будівля в реалі не витримає сама себе й розвалиться.
Відповісти
 
 
+18 # Physic 08.10.2016, 12:06
Подивимось на результати учнів нової школи.
Відповісти
 
 
+11 # Гість 08.10.2016, 14:49
Аварійна післявоєнна будівля збудована у 1967 році)
Відповісти
 
 
-28 # Гість 08.10.2016, 22:15
молодці! добились свого. Так, за власний кошт батьків і меценатів, які і знайшлись би, таку споруду незбудуєш. Дай Боже, щоб фірма забудовник не обманула і не заробила на дітях, як це часто буває! От вам і штунди, тепер дякуйте їм = не штунди, що ваші дітки в такій навчатимуться ...
хоча зараз невдоволені і заздрісники знову посиплять клянву на сторону невірних штунд-степангор одців ... лайтесь панове і далі )))
Відповісти
 
 
+28 # Ангел 10.10.2016, 09:33
Не кажи гоп - поки не перескочиш. Поки збудують нову школу, то Верховна Рада прийме новий закон про освіту. І право навчатись в 10 класі треба буде виборороти на ЗНО. Так що школа буде ваша без старших класів. А взагалі почитайте байку Крилова "Квартет". "...А вы, друзья, как ни садитесь, Всё в музыканты не годитесь". Стара в Вас буде школа, чи нова - освідченості це Вам не додасть.
Відповісти
 
 
+20 # гість 10.10.2016, 15:29
Молодці-це коли зробили!!!А добились,віджал и,захватили,пер екрили,знищили все навколо себе-це молодці по штундівськи!!!З такими людьми ніколи ця країна не буде процвітаючою!!!
Відповісти
 
 
+4 # гість 10.10.2016, 16:13
Стара штундівська пісня-ви всі заздрите,ви всьо фрьотє,іх там нєту!!!
Відповісти
 
 
+30 # Ангел 09.10.2016, 12:24
А будувати буде фірма "Стиль-декор" зі статутним фондом 4500грн. Це що фірму організували сторож, двірник і прибиральниця - що статутний фонд такий мізерний. НУ СМІХ І ГРІХ.
Відповісти
 
 
-8 # Гість 10.10.2016, 11:45
Це походу 4,5 млн!
Відповісти
 
 
-14 # xosяin 10.10.2016, 15:02
До чого тут розмір статутного фонду? Законодавство не встановлює мінімальний розмір статутного капіталу ТОВ (для порівняння: для акціонерного товариства мінімальний статутний капітал становив раніше 1250 мінімальних заробітних плат). Головне, щоб ця фірма не займалася "рогами і копитами". Або щоб не була реалізована елементарна схема: спочатку виграють тендер, запропонувавши найменшу вартість робіт чи послуг, а потім починають роботи за ринковими тарифами, освоюють тендерні кошти -- і зупиняють будівництво, вимагаючи додаткових асигнувань з бюджету. Куди дінешся: або вишукуй додаткові резерви, або заморожуй роботи, у тому і в іншому випадку у виграші фірма: її репутаційний менеджмент не страждає (мовляв, це держава винна) і вона може за цей час ще таким чином виграти пару тендерів, кинувши державу на гроші (замороження будівництва дорожче обходиться державі, аніж фірмі-підрядник у).
Відповісти
 
 
-6 # xosяin 10.10.2016, 16:13
Цікаво, анлайки за віщо?..
Відповісти
 
 
+6 # Ангел 10.10.2016, 16:22
Статутний фонд - це виділені підприємству або залучені ним на засадах, визначеним ним законодавством, фінансові ресурси у вигляді грошових коштів або вкладень у майно, матеріальні цінності, нематеріальні активи, цінні папери, що закріплені за підприємством на праві власності або повного господарського відання. За рахунок статутного фонду підприємство формує свої власні (основні та оборотні) кошти.
Розмір статутного фонду підприємства в значній мірі визначає масштаби його виробничо-госпо дарської діяльності, хоч, природно, не існує прямого зв’язку між розмірами статутних фондів підприємств різних галузей і обсягом виробництва товарів та послуг на них, бо останнє визначається ще й такими факторами, як попит, пропозиція і ціна на товари та послуги, розмір залучених кредитів та інших позикових фінансових ресурсів. У певній мірі розмір статутного фонду впливає на можливості зовнішнього фінансування, ділову репутацію підприємства.
Початковий розмір статутного фонду підприємства фіксується в статуті або установчому договорі, які в обов’язковому порядку подаються до органів влади під час державної реєстрації підприємства. Контролюючі державні органи (фінансові, податкові), а також банки у взаємовідносина х постійно слідкують за розміром статутного фонду кожного підприємства і за тим, щоб він був відповідним чином оплачений: адже замало лише задекларувати в статуті певний розмір статутного фонду, треба вжити заходи до того, щоб кошти (або майно, нематеріальні активи) надійшли в розпорядження підприємства реально від усіх юридичних і фізичних осіб, що мають частки в статутному фонді та є його власниками.
У статутні фонди також надходить майно (будівлі, машини, устаткування, транспортні засоби, сировина, матеріали, інші товарно-матеріа льні цінності) цінні папери, а також нематеріальні активи. До нематеріальних активів належить вартість права користування:
результатами інтелектуальної праці у вигляді винаходів, промислових зразків, технологій, ноу-хау, звітів про науково-дослідн ицькі роботи і іншими об’єктами інтелектуальної власності;
землею, водою або іншими природними ресурсами;
будівлями, обладнанням.
Відповісти
 
 
-10 # Сергій СКІБЧИК 10.10.2016, 20:35
До чого цей лікбез? Тут ідеться, щоб простих смертних знов не надурили, і паралельно, який у них статутний капітал. Он харчуванням шкільним узагалі займаються фірми, в яких числиться 2-3 співробітники десь у Чернігові, а вони діток на Поліссі годують собі спокійно. Сьогодні успішна справа не у наявності власних активів, а у вмінні їх залучати. Фірмі з Одеси дешевше на місці орендувати спецтехніку, аніж гнати її у Володимирець з Одеси. Згодні?
Відповісти
 
 
+8 # Ангел 10.10.2016, 21:53
Брехня породжує брехню. Брешуть "сильні" світу цього, а захлинається в брехні простий люд. Всі ми знаємо, що тендери виграють не найдостойніші, а ті, хто запропонує найбільший "відкат".
Відповісти
 
 
+5 # Гість 18.12.2017, 02:32
Школу яку я Головний архітектор Михайлишин Василь безкорисно запроектував у с. Берестя Дубровицького району , пізніше у Глинному Рокитнівського райну використовують уже як типовий проект і будують трішки змінивши фасади у Степангороді Володимирецьког о району. І ще багато шкіл у рівненській області. Наприклад школа в с. Малушка Березнівського р-ну стала типовим проектом в с. Пісків Костопільського р-ну. Всі ці школи індивідуальні . Старався для діток нашої України. Мого прізвища тепер нема на кресленнях. Тому що у нашій країні ніхто не зважає на авторське право. нема ні честі ні сумління .
Відповісти
 
 
+3 # Гість 18.12.2017, 11:58
Пане Василю, за авторські права Ви повинні боротися в першу чергу самі.На тарілочці гроші дуже рідко приносять.
Відповісти
 
 
+1 # Гість 11.08.2018, 00:45
Є професійна Етика і честь Архітектора. Я про гроші не говорю. Головне що всі про це знають.
Відповісти
 
 
+1 # Гість 11.08.2018, 01:14
Головне що я знаю що то школа яку я запроектував , використовуєтьс я уже як типовий проект.Правда з деякими коригуваннями. Але на основі моєї школи. А це значить що визнали мої школи як найкращі. А гроші , т я про них ніколи і не думав. Творив все нові і нові школи. Бо я Архітектор і завжди прагнув запроектувати нове .
Відповісти
 
 
0 # Гість 11.08.2018, 01:36
На той час то були хороші школи і проектувались кожна для своєї ситуації, земельної ділянки, для своїх грошей і багато інших чинників які обмежували тебе. Тепер мабуть би проектував іншу школу.Але це тепер досить дороге задоволення для керманичів.
Відповісти