Його ім’я Геннадій Шеляг-Баєчко.
Він народився у селі Хиночі Володимирецького району в багатодітній родині. Навчався в Рівному, звідки його й забрали на службу в Афганістан. Дослужував армійську службу в Калінінграді. А після армії обрав фах правоохоронця.
Навчався у вищій школі міліції в Києві. Виростив сина. При перших реформах в органах внутрішніх справ, коли в Україні почали запроваджувати поліцейську систему країн Заходу, першим в Україні став шерифом і одержав квартиру у селищі Клевань.
Його ім’я записане в історію української поліції. Сьогодні Геннадій Шеляг-Баєчко – пенсіонер. Провідує у рідному селі Хиночі матір Марію Омелянівну Шеляг-Баєчко, яка народила четверо братів.
Вл.інф.
ілюcтрація з мережі Internet
| < Попередня | Наступна > |
|---|


ДСНС повідомляє