Авторизація

HomeНовиниВ РайоніНардеп розказав, хто ремонтуватиме дороги Володимиреччини (+фото)

Нардеп розказав, хто ремонтуватиме дороги Володимиреччини (+фото)

( 0 Votes )

27 квітня у сесійній залі Володимирецької районної ради відбулося чергове засідання колегії Володимирецької районної державної адміністрації з головами сільських та селищних рад нашого району.

Вперше на засіданні був присутній народний депутат Василь Яніцький. На початку колегії він розповів про те, що вдалося реалізувати у нашому районі за минулий і поточний рік, а що – у планах реалізації.

Приємною ноткою колегії стала презентація футбольної форми для нашої місцевої команди МФК «Енергія». Олександр Гребень представив на загал новеньку форму для спортсменів, яку подарував Василь Яніцький.

 


 

Далі все як зазвичай – розглянули три питання порядку денного.

Першим на порядку денному стояло питання про стан виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Мульчицької сільської ради відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

У другому питанні говорили про підсумки соціально-економічного розвитку району та виконання місцевих бюджетів району за  І квартал  2017 року.

Голова Володимирецької РДА Володимир Хоружий зазначив, що наш район на сьогоднішній день повинен піднятися у  рейтингу за підсумками соціально-економічного розвитку.

У третьому питанні підбили підсумки проходження опалювального сезону 2016-2017 років та підготовку господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

По закінченню колегії народний депутат підняв питання стосовно ремонту доріг у нашому районі.

 

 

 

«Кожну копійку буду контролювати особисто» – запевнив Василь Яніцький, коли  зайшла мова про фірми, які виграли тендер для проведення ремонту доріг у нашому районі. Їх наразі дві: «Фіалка» та «Стиль декор». Чиї вони і яка в них репутація – невідомо…

Народний депутат зазначив, що на сьогоднішній день триває перевірка вищеназваних переможців тендеру.

Нагадуємо, у Володимирецькому районі заплановані ремонтні роботи на таких дорогах: «Зарічне - Борова - Стара Рафалівка - Полиці», «Володимирець-Красносілля - Зелене - Малі Телковичі», «Степангород - Хиночі - Радижево».

Ольга ПЕШКО.

Фото автора.

 

Коментарі   

 
+12 # Свій 30.04.2017, 21:43
Цікаво побачити декларації наших депутатів району та селища, що подали до 1 травня.
Відповісти
 
 
0 # Гість 02.05.2017, 21:38
На сайті НАЗК все у вільному доступі!!! Дуже цікава декларація для прикладу
https://public.nazk.gov.ua/declaration/f792c85b-65eb-4f00-a69a-5d728df36e46
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 501 гостей на сайті