Авторизація

HomeНовиниВ РайоніРафалівка відповіла байдужістю

Рафалівка відповіла байдужістю

( 4 Votes )

 

1 жовтня в Рафалівському БК відбувся благодійний концерт волонтера, капелана Миколи Юраха (жителя смт.Володимирець), який займається благодійною діяльністю для потреб АТО.

І разом з тим, Микола є духовним наставником наших воїнів, допомагає їм морально вистояти в цій страшній війні.

На концерті прозвучали пісні наповненні правдою війни, які проникають в душу і наповнюють  свідомість по вінця. Микола – мужня і дуже добра молода людини має велику силу таланту переконувати своїми піснями, віршами думку, світосприйняття на сучасні події на Сході. Зрозуміло,що тепер не такою актуальною є тема війни і люди з байдужістю реагують на все те, що з нею пов’язано, Але, якщо ми – громада, не будемо підтримувати наших військових, і в них не вистачить сили, духу, то ворог «завітає» і до нас.

Концерт відбувся. Але так прикро, що пісні звучали майже в пустий зал. Було до болі образливо за моїх односельчан, що вони такі байдужі до подій на Сході. Невже  не можна було виділити годину часу, щоб послухати пісню- правду подій в АТО і підтримати волонтера, капелана Миколу Юраха.

Я бажаю Миколі іти і далі цією стежкою, не втрачати в серці творчого запалу, хай Бог дає здоров’я, сили на довгі роки.

Директор Рафалівського БК

Жанна Демидчик

 

Коментарі   

 
+30 # Гість 03.10.2017, 19:34
Я не зірка якогось маштабу і не хочу нею бути,щоб збирати повні зали і таке інше,кожна людина має свою життєву позицію,а саме вже життя складається з певних життєвих обставин,саме у яких перебуває сьогодні країна,війна вона закінчиться прийде час настане перемога,просто чого прагнем ми як свідомі люди,якщо миру та спокою,який потрібно досягнути,і втримати що й робимо,не дивлячись на обставини по при всякий час залишатись людьми,бо ж не знаємо у яких обставинах будуть наші діти,та й заповіді ніхто не відміняв любити ближнього свого як самого себе.Сьогоднішн ій час лиш показав хто є хто,люблю свою землю та своїм народом пишаюсь,бо життя нам дається тільки раз,щоб прожити гідно і щоб не соромно було глянути своїм дітям у вічі.
Відповісти
 
 
+7 # Гість 05.10.2017, 17:14
Через ТАКУ байдужість так званих громадян України починались події в Криму та на Сході...Так байдуже голосували на сумнозвісних референдумах... А наслідки - не перелічені втрати кращих, справжніх синів та дочок України, які боронили наш з вами комфорт тут. Прикро,що запасу патріотизму не вистачило нашим землякам більш ніж на 3 роки...І гучно лупають салюти на вихідних, і під Вєрку Сердючку класно танцюємо на День селища...Те, що на Сході, ніби нас не стосується...
Миколо,ти просто СПРАВЖНЯ ЛЮДИНА, хто мав можливість тебе почути, але проігнорував - втратив півжиття.ТИ РОБИШ ВЕЛИКУ СПРАВУ!Дай Боже терпіння і сили духу твоїм близьким, коли ти їдеш на позиції на Схід.
До речі, наступний концерт заплановано 22 жовтня у Полицях. Вірю, що зал буде повний глядачів...
Відповісти
 
 
-23 # Гість 06.10.2017, 10:01
Люди схаменіться!(ВИ ДАЛЕНО МОДЕРАТОРОМ)на сході як ви,за що?за те що вони не хотіли жити при нинішній владі яка зробила державний переворот.Вам би подобалось би якщо заборонять українску мову?навяжуть українскі традиції?У них другий минталітет вони русскі і не хочуть жити в Україні,Почуйте же їх.
Відповісти
 
 
+16 # Siegfried 06.10.2017, 15:06
Ми почули. Вас почитали. Це Ви так спеціально для того, щоб зав'язати розмову, дискусію? Про це вже говорено-перего ворено N-нну кількість разів і в медіа, і в соціалках, і на кухні... Мабуть достатньо.
Відповісти
 
 
+12 # Slavk0 08.10.2017, 10:47
Ах, другий менталітет?
"Чемодан. Вокзал. Россия."
У етносу "росіяни" є своя країна, з своїм менталітетом і традиціями. Там зможете упиватися бояришніком і відправляти своїх дітей на убой на щорічні війни.
В Україні жити вони не хочуть. От тепер то вони зажили не в Україні! Обзавидуватись!
Відповісти
 
 
+1 # Гість 11.10.2017, 10:48
Ага, "люди будуть жити краще, я навіть знаю цих людей поіменно"... Якось так звучали московські пропаганди... :o
Відповісти
 
 
+9 # Гість 09.10.2017, 15:08
Державну мову необхідно знати, офіційна документація має вестися державною мовою, в школах навчання має проводитися державною мовою. Моя така позиція. А спілкуватися російською мовою їм ніхто не забороняв і я також це сприймаю нормально.
Відповісти
 
 
+1 # Гість 10.10.2017, 15:54
Війна потрібна тому кому вона на руку а руські чи українці чи мови тут геть ні до чого
Відповісти
 
 
+9 # Гість 09.10.2017, 15:02
Українці також живуть в інших країнах, але вони ж не просять ввести в ці країни українську армію, бо "ущемляють їхні права". Якщо ти живеш в іншій країні, то мусиш поважати її народ, традиції, знати мову. Не подобається - ніхто нікого не тримає.
Відповісти
 
 
+2 # Гість 10.10.2017, 12:21
Дорогі земляки,до 1939 року Полісся було под Польщею.Гітлер напав на Польщу 1 вересня 1939 гоку а Сталін 17 вересняосвободи в від Польщи нашу рідну землю.Це добре чи погано?Хай би була Польща у нас чи Україна як зараз є? Сталін зробив добре чи погано нам?
Відповісти
 
 
+1 # Гість 10.10.2017, 20:06
На сайті продовжують публікуватися дописи напівграмотного землячка-переве ртня з Феодосії, в яких озвучуються тези московської пропаганди (гібридної війни) - "українська влада зробила державний переворот; там живуть "рускі"; там інший менталітет; вони не хочуть жити в Україні; навіщо їх убивати; кому вигідна ця війна;хай би тут була Польща; Гітлер напав на Польщу, а Сталін освободив нашу рідну землю" і т.п. Ясно, що йому допомагають ідеями та, мабуть, і платять за це.
Але коли наша держава фактично знаходиться знаходиться в стані неоголошеної війни з Росією, така пропаганда на сайті категорично недопустима. Видалення кількох слів з тексту справі не зарадить. Ворожу пропаганду не можна допускати й на гарматний постріл!
Відповісти
 
 
+8 # Гість 11.10.2017, 19:26
Та вже не пише він,там у них нема інтернету,вони під санкціями.Пише якась (ЦЕНЗУРА) від нас,там у Сарнах один перевртень є, ось він и строчить.
Відповісти
 
 
+10 # Гість 11.10.2017, 15:27
А до цього у нас була Західно-Українс ька Народна Республіка, територію якої окупувала Польща, а в 1939 два окупанти німці та москалі поділили Польщу між собою і ніяке це не "освободив від польши нашу рідну землю", а один окупант замінив іншого. Дорогий земляче чи хто ви там ви не знаєте історії України :) У вас часом не комунізм (сталін) головного мозку.
Відповісти
 
 
-1 # Siegfried 11.10.2017, 16:40
А так жили б собі підиПольщею і зараз жили б як у польщі, і не довелося б ганяти на заробітки, а расіянє їздили б до нас, а ми їм відповідали б:"нЄма прАци. Може, хиба, пан мОскаль бендзєтмиць тоалети? Алє таньо."
Відповісти
 
 
+3 # Гість 11.10.2017, 19:43
Herr Siegfrid, Ваш гумор трохи чорний, бо поляки є поляки. У них зависокий гонор щодо "хлопув", і пропонували б нам те, що ви прогнозували для м*скалів. Хіба що треба було б забути хто ти є, прийняти католицизм, проклинати українців за ОУН-УПА, тоді могли б прийняти за свого. В іншому випадку полякам палець в рот класти не можна, бо відкусять.
Відповісти