Авторизація

HomeНовиниВ РайоніВолодимирчанин "засвітився" на сцені Ліги сміху

Володимирчанин "засвітився" на сцені Ліги сміху

( 4 Votes )

Хтось проводить вільний час, слухаючи музику чи переглядаючи новинки кіно, хтось шукає вільну хвилинку, щоб пошпортатися серед залізяччя у гаражі чи вишити кількадесят квітів стібками. А комусь більше до вподоби гумор, тож він не втрачає нагоди, аби побувати на веселих заходах.

Міша Гайдиш з Володимирця настільки любить жарти, що витрачає чи не увесь свій вільний час на те, аби гумор… творити. І не десь там, у комірчині в захалявну книжечку, а на сцені Рівненської Ліги сміху.

Емоційний хлопчина нині працює педагогом-організатором та керівником драматичних гуртків у Володимирецькому колегіумі. І учні, хоч і дуже вільно почувають себе біля молодого педагога, проте з повагою звертаються до нього «Михайле Ігоровичу». Дехто зі школярів, дізнавшись про таке цікаве хобі свого вчителя, лиш тому й почав відвідувати гурток. А  ще – з цікавістю переглядає відеозаписи з Рівненської Ліги сміху, де «засвітився» Михайло Ігорович.

– Моє знайомство зі сценічним гумором розпочалося банально, ще у школі, коли просто треба було виступати на шкільному КВК майже з-під палки, – вже з самого початку жартуючи, починає свою розповідь мій співрозмовник. – З класу 9 разом ще з кількома друзями ми пробували писати щось своє, оригінальне, аби відстояти честь класу. Якось перекручували звичайні життєві ситуації і з тим виходили на сцену. І хоч зал щиро сміявся, додаючи нам усім азарту, проте вже зараз я розумію, що ті жарти були «плоскими».

Міша розповідає, що вже десь із 10 класу зрозумів, що гумор – то його стихія. Друзі, з якими він виступав, знали, що якщо йдеться про підготовку до КВК – то з уроків можна відпроситися. Звісно, усе було чесно, тож мало свою ціну: їх команда хоч і виборювала призові місця, проте хлопці самотужки наздоганяли програму, щоб скласти усе, що пропустили з класом.

 

 

Увесь матеріал читайте у свіжому випуску газети "Володимирецький Вісник" від 9 листопада 2017 року!
 

Коментарі   

 
+7 # Siegfried 10.11.2017, 19:41
Го-го! Скільки ж таких талантів виплекала і плекає наша рідна Школа під каштанами! 8)
Відповісти
 
 
-2 # Гість 10.11.2017, 20:42
І яким дивом школа має відношення до його таланту?
Відповісти
 
 
+15 # Flover 13.11.2017, 01:33
направляла, надихала, виховувала, розвивала, підбадьорувала, навчала, заохочувала.
Михайлові респект!
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 110 гостей на сайті