Авторизація

HomeНовиниВ РайоніУ Володимирці відбулись урочистості до Дня Збройних Сил України (+фото)

У Володимирці відбулись урочистості до Дня Збройних Сил України (+фото)

( 0 Votes )

6 грудня в приміщенні районного Будинку культури відбулись урочистості, присвячені Дню Збройних Сил України та Міжнародному Дню волонтера.

З вітальним словом до заповненого глядачами залу звернулись в.о. голови РДА Анатолій Рижий, голова райради Василь Ковенько, військовий капелан Микола Юрах, представник Фонду В.Яніцького Михайло Герасимчук. Зі сцени лунали слова вітання і подяки за стійкість і незламність всім тим, хто воював і воює за суверенність України, тим, хто підтримував солдат словом і ділом.

Глядачам озвучили коротку статистику: район сьогодні нараховує 235 демобілізованих учасників АТО; четверо земляків загинуло в зоні АТО, захищаючи Україну; близько 50 земляків, включаючи жінок, нині служать у ЗСУ за контрактом.

Прикипіли до серця слова М.Юраха: «Ми всі  волонтери: дорослий – молитвою, вірою і матеріальною підтримкою, дитя – малюнком – ми всі по-своєму підтримуємо наших солдат. тому дух наш незламний! Вдячні тим, хто не дозволив собі сказати «я не буду», тим, кому болить в серці та несправедливість, що сьогодні відбувається на сході країни».

З нагоди відзначення Дня ЗСУ та Міжнародного Дня волонтера почесними грамотами і подяками відзначили наших учасників АТО і волонтерів.

Захід завершився концертною святковою програмою, в якій взяли участь аматорські колективи від навчальних закладів та Будинків культури з усього району.

 
 
 

 

Олена Стельмащук

фото автора

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 62 гостей на сайті