У зв'язку зі сталим підвищенням середньодобової температури повітря, відповідно до розпорядження голови Володимирецької районної державної адміністрації №93 від 5 квітня 2018 року, з 6 квітня 2018 року завершився опалювальний сезон.
Перемог всеукраїнського рівня додалося
Ще одну перемогу для Володимиреччини у ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури здобула Софія Бабік, учениця 10 класу Рафалівської ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів. У Вінниці, де відбувалась олімпіада, школярка отримала почесне друге місце, з чим вітаємо її та вчителя-предметника Наталію Миколаївну Шух.
Колегіум приймав делегацію з Волині
10 квітня з ознайомчим візитом до Володимирецького РК завітала делегація педагогів Ковельської ЗОШ №1. У ході зустрічі педагоги взяли участь у ІV фестивалі писанки, ознайомились із сучасними інформаційними технологіями навчання та особливостями створення освітнього середовища в умовах Нової української школи.
Поліська «кукушка» втрапила у кліпу гурту «OtVinta»
Вузькоколійна залізниця Антонівка-Зарічне «засвітилась» у новенькому кліпі гурту «OtVinta». На відео хлопці грають у вагоні «кукушки», зазняті також рух потяга з висоти та найкращі пейзажі маршруту. Кліп потрапив у мережу ще 28 березня.
Знову обговорюватимуть ОТГ
Любахівська та Берестівська сільради звернулися до Володимирецької селищної ради з пропозицією про об'єднання громад сіл Любахи, Чудля, Берестівка, Острівці з селищем Володимирець у єдину громаду з центром у Володимирці. Про це повідомляють на сторінці селищної ради. 10 травня о 14.00 год у приміщенні Володимирецької селищної ради розпочнуться громадські слухання з цього питання.
Вл.інф.
| < Попередня | Наступна > |
|---|


ДСНС повідомляє