Авторизація

HomeНовиниВ РайоніУ гості – до ветеранів (+фото)

У гості – до ветеранів (+фото)

( 1 Vote )

9 травня – день, коли маємо обов’язково віддати шану тим, хто, не шкодуючи власного життя та здоров'я захищав рідну землю від ворога фашистів.

На жаль, з кожним роком ветеранів тієї війни стає все менше і менше. Приміром, у Володимирці їх залишилося тільки троє: Володимир Сімчук, Яків Кречко та Арсен Ващенко.

У День перемоги привітати ветеранів завітали секретар селищної ради Віктор Новак, заступник голови Володимирецької РДА Наталія Ковальчук та голова ветеранської організації Микола Ліщук. Кожен отримав продуктовий набір. Ними вже близько десяти років забезпечує Гуртовня «Імбекс», за що організатори дуже вдячні підприємцю Юрію Ткачуку. А з бюджету селищної ради кожному ветерану виділили фінансову допомогу у розмірі 500 грн.

 

Стільки радості і щирості було у  тих очах, що побачили і пережили війну! В такі моменти розумієш, наскільки їм важлива наша увага, допомога, пам'ять про їх подвиг. Навіть слово підтримує...

На фото Ольги Пешко: вітання отримують ветерани Яків Кречко та Арсен Ващенко.

 

Коментарі   

 
+30 # Гість 09.05.2018, 22:43
як ми них не ціним!!! :sad: :sad: :sad:
Відповісти
 
 
+32 # Гість 10.05.2018, 07:50
Соромно читати .Соромно за владу.Навіщо хизуватись копійками.
Відповісти
 
 
+27 # Гість 10.05.2018, 15:51
Три ветерани- по 500 грн. :cry: Як кажуть кацапи -занаввєс
Відповісти
 
 
+36 # Гість 10.05.2018, 19:37
Для Володимирецької селищної ради 500 грн - це про стидно та ницо. Дивлячись за рік 2017 доходи адмінперсоналу та депутатів (згідно їх же декларацій), на ті їхні статки то просто диву даєшся, як вони і так "багато" від свого серця відірвали.
Відповісти
 
 
-27 # Гість 11.05.2018, 12:26
Можете від себе додати яку-небудь тисячу кожному ветерану. А то любите рахувати чужі гроші та заглядати в чужі кишені. Покажіть, який ви герой!
Відповісти
 
 
+33 # Містер Бін 12.05.2018, 08:35
Шановний, Ви трошки путаєте, гроші бюджету - це не чужі, а гроші громади і потрапили туди вони саме з наших кишень. І саме громада має вирішувати скільки дати ветеранам, а скільки депутатам. І біда наша в тому, що наша влада гроші всієї громади рахує своїми.
Відповісти
 
 
-20 # Гість 12.05.2018, 14:31
Я так зрозумів, що зі своєї кишені грошей ветеранам ви не збираєтесь давати. Краще тиснути на владу та робити з неї ворога народу. Може самі візьметесь та покажете як працювати? А то таких популістів розвелось дуже багато.
Відповісти
 
 
+22 # Містер Бін 13.05.2018, 12:35
Я плачу кожен місяць більше 1500 тисячі податків. Не користуюсь субсидіями і жодними соціальними виплатами. Чи Ви хочете, щоб я взяв утримання всіх на свої плечі, а своя сім'я голодувала? То хто з нас популіст?
Відповісти
 
 
+6 # Shturman 15.05.2018, 15:38
Все на що спроможна влада Хоружого, так це піаритися по фейсбукам, використовуючи при цьому чужі досягнення. Досить вже терпіти цих невігласів у владі, гнати потрібно їх в шию.
Відповісти
 
 
+4 # Гіcть 15.05.2018, 16:21
Так точно! Треба повернути назад в крісло Ткачука! І Одиноцьку теж ... :-)
Відповісти