Авторизація

HomeНовиниВ РайоніБидло атакує: знову понівечили клумби (+фото)

Бидло атакує: знову понівечили клумби (+фото)

( 0 Votes )

Тема клумб останніми днями бє рекорди. На жаль, рекорди невтішні, бо не кращі представники нащого суспільства занадились глумитись над клумбами в центрі Володимирця.

Можливо, тестостерони грають в крові хлопців, які в силу свого обмеженого інтелектуального розвитку не вміють інакше проявити свої фізичні здібності?.. Можливо, на гостей центру нічного Володимирця находить якась омана і вони дуріють, внаслідок чого на ранок клумби перекинуті і побиті?..

26 вересня вранці жителі селища побачили ось таку картину: розтрощена й перекинута клумба, з якої випала земля для квітів. Сусідня клумба і дорожній знак сяк-так втримались, щоб не впасти. Поліція стверджує, що такого удару завдала малолітражка…

Розмірковувати тут можна досхочу. Можливо, комусь в дитинстві не казали, що ламати спільне для громади майно – це фу, негарно. Нищити чужий труд – це фу, негарно. Хизуватись аморальною поведінкою, стверджуючи, що йому все по цимбалах і йому ніхто нічого не зробить – це фу, негарно. І нема на нього ні віри, ні управи, ні закону, ні авторитетів. Бо авторитети його – вочевидь, ще ниціші за нього.

Такої думки – половина дописувачів під постами про «знову», «скільки можна» і «давайте шукати разом винуватця».

У Володимирецькій селищній раді із смутком говорять і про матеріальні збитки, і про духовну низькість зловмисників (інакше не назвеш).

Дуже і дуже прикро знову і знову бачити подібне, – коментує селищний голова Олександр Осмолович. – Це не конкретно чиєсь, це ж спільне майно всієї володимирецької громади! І хтось бере і нищить те, що і йому теж належить, його друзям, дітям, братам і сестрам. Опускаються руки. Як так можна?

Користувачі соцмережі «Фейсбук» не знаходять собі місця, лютіють від побаченого і винуватять поліцію у бездіяльності. Адже нічний Володимирець (в принципі, як і будь-який інший населений пункт в районі) не патрулюється полісменами через недостатню для території району кількість працівників.

Селищний голова додав:

У середу ми одразу написали листа в поліцію з проханням вжити заходи. Начальник Володимирецького ВП В. Березовський розказав, що про останні інциденти з клумбами вони знають, полісмени пошуками винуватця вже зайнялись і навіть мають підозрюваних. У розмові профігурувала чорна машина. В деяких сусідніх магазинах є камери відеоспостереження, які могли зафіксувати винуватця розбитої клумби. Тому чекаємо результатів роботи поліції.

А тим часом виявилось, що є й свідок інциденту, який бачив, як під ранок, о 5 годині, чорна велика автівка (можливо, джип?) на великій швидкості врізалась у клумби. Жінка, яка в той момент проїжджала велосипедом поруч, за щасливим випадком призупинилась і зійшла на тротуар, бо саме дзвонив телефон. В інакшому випадку машина точно врізалася б у неї. Перелякана, вона звернулась у селраду і в поліцію. З неофіційних джерел стало відомо, що водій проживає в районі «Бурок» у Володимирці.

Залишається сподіватись, що хоч раз, але шкідника (у повному сенсі цього слова) таки знайдуть і відповість він по повній програмі за скоєне. І дай Бог, щоб це було наукою кожному. Бо з такими темпами і до самосуду недалеко.

Оксана Прокопович.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 76 гостей на сайті