Авторизація

HomeНовиниВ РайоніМеценат подарував 20 тисяч гривень на встановлення сантехніки у дитсадочку в Зеленому (+фото)

Меценат подарував 20 тисяч гривень на встановлення сантехніки у дитсадочку в Зеленому (+фото)

( 3 Votes )

У садочку «Яблунька» в селі Зелене виховують 35 діток. Дитсадок тут непоганий, просторий, з великими вікнами.

В ньому за бюджетні модернізували систему опалення, встановили додатковий бойлер на гарячу воду та пробурили нову свердловину на питну воду. Словом, умови ніби непогані як для села.

Школа поруч, і медпункт в одному приміщенні. Тож не дивно, що в садочку вчиться навіть дитина з Воронок.

Але насправді є тут і чимало задавнених проблем, бідкається завідуюча цим дошкільним навчальним закладом Галина Степанян. У спальнях для старшої групи доволі прохолодно як для дитсадка. У свій час хтось зекономив на бюджетних коштах і тут встановили вікна без додаткових підсилюючих перемичок. Тож у вітряну погоду вони вітрилом видимаються всередину, їх страшно відчиняти і з них дме. Меблі тут старенькі, певне, ще пам’ятають радянську владу, особливо ліжечка.

 

Але найбільша проблема – із сантехнікою. Наприклад, на другому поверсі працює лише 1 унітаз (на кілька десятків діток!).

А помити дитинку – то ціле тобі екстремальне випробування і для психіки, і для здоров’я: піддон металевий, холодний, шторки нема, усі дивляться на процес твого купання, та ще й в кімнаті холодно. Словом, треба з колиски бути «моржем», щоб не підхопити якоїсь болячки.

 

 

Звісно, й грошей на все у бюджеті не вистачить; садочок працює, а комфорт, мовляв, самі створюйте.

Тож дійсно з потрібною дітям допомогою напередодні нового року завітав у «Яблуньку» Іван Базака, помічник відомого мецената Віктора М’ялика.

Якраз на Святого Миколая він привіз у дитсадок новорічні подарунки від мецената – і 20 тисяч гривень на ремонт сантехніки.

 

 

За ці гроші на 2 групи закуплять 4 дитячих і 1 дорослий унітаз, 1 комплект для душу і 2 мийки на кухню (бо старі протікають), 6 кранів-змішувачів і 8 одинарних краників (старі через стабілізацію тиску в системі почали протікати), а також всю необхідну фурнітуру і витратні матеріали. Якщо вдасться зекономити на новорічних знижках, то візьмуть ще 2 кутових шторки для душу.

 

 

Персонал дитсадочка замість канікул і приємних новорічних клопотів отримав завдання від мецената до Різдва закупити необхідні матеріали і виконати основні роботи. Та дівчата не скаржаться, а радіють цьому додатковому навантаженню. Вони пообіцяли залучити батьків, щоб здешевити витрати. І запрошують Віктора М’ялика на відвідини «Яблуньки» після ремонту – щоб прозвітувати про використані кошти і подякувати йому за такий необхідний подарунок.

Сергій СКІБЧИК. Фото автора.

 

Коментарі   

 
+8 # Гіcть 27.12.2018, 01:37
Дивлячись на фото, складається враження, що цьому садочку нормального керівника не вистачає 8) таке враження, що його там просто немає :-* до чого довели заклад? Не соромно?
А Мялик молодець, ловко поРОШЕНка потролив :lol: :lol: :lol:
Відповісти
 
 
-4 # Гість 27.12.2018, 21:31
написав походу керівник іншого садочку :-|
Відповісти
 
 
-6 # Гість 27.12.2018, 21:35
тобі потрібно не на поліссі коменти писати, якщо нудно жити, спробуй себе в іншій сфері, можливо ти реалізуєш себе і будеш користь людям приносити. Спробуй пустити свій талант у відповідне русло
Відповісти
 
 
-5 # Гість 27.12.2018, 17:00
Я глибоко невпевнений що садочок в тому розумінні як зараз розуміють побудований на бюджетні гроші ,ще припишіть сільраду як вона в той час старалась,,внас дупи будуть невхожені без мецената,ще напишіть що на ще гарячо хотінні економії купите туалетного паперу,. :lol:
Відповісти
 
 
+15 # Містер Бін 28.12.2018, 20:33
Як я люблю такі слова " У свій час хтось зекономив на бюджетних коштах і тут встановили вікна без додаткових підсилюючих перемичок." Невже так тяжко вияснити в який час і хто підписував документи на перерахування коштів, підписував акт виконаних робіт.
І ще питання до мешканців села Зелене - невже 20000грн - це така непідйомна сума, що потрібно сидіти і чекати від мецената?
Відповісти
 
 
+3 # Сергій СКІБЧИК 30.12.2018, 00:06
Неважко. Але якщо батьки досі й адміністрація закладу не підняли того питання, значить, з безпекою дітей все в порядку. Це мені як автору впало в очі, і директорка жалілася, але ж, мабуть, підстав скаржитися в прокуратуру нема. Та й інженери з питань охорони праці чи як вони правильно називаються, мали б першими відреагувати і не приймати в експлуатацію об'єкт.
Щодо підйомної суми. Можна й не таку зібрати - але ж всі Ждуть від держави або від мецената. Треба щоб була активна молодь, бо це їх діти сюди ходять.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 62 гостей на сайті