Авторизація

HomeНовиниВ РайоніЩо б ви хотіли запитати нового голову РДА?

Що б ви хотіли запитати нового голову РДА?

( 5 Votes )

 

Готуємось до інтерв’ю з новим головою Володимирецької райдержадміністрації.

Що б ви хотіли почути від Ярослава Березюка? Задавайте свої питання в коментарях.

 

 

Коментарі   

 
+38 # Гість 18.01.2019, 15:15
Стан дороги Володимирець - Суховоля, та її ремонт, про інші я вже й не питаю.
Відповісти
 
 
+7 # Гість 18.01.2019, 16:23
Коли буде проводитись капітальний ремонт дороги Собіщиці-Уріччя ? Бо пішки вже можна швидше пройти цей відрізок дороги а ніж на маршрутці проїхати.
Відповісти
 
 
+1 # Flover 19.01.2019, 13:24
А хіба це в його компетенції? Я просто не знаю. Але якщо ні, то я впевнена, що Ваші запитання про дороги він обов"язково перенаправить кому слід. Також я маю надію, що в нього буде достатньо мудрості плідно співпрацювати з РайРадою.
Відповісти
 
 
+13 # Гіcть 19.01.2019, 23:35
Якщо не знаєш, читай мат часть ст.13 закону про адміністрації, багато чого нового пізнаєш про повноваження. 8) а щодо райради, правильно - з головою райради краще миритися, ніж воювати, як не як зарплата вдвічі менша, ніж в ПТУ :lol: :lol: :D )
Відповісти
 
 
+16 # Гіcть 18.01.2019, 17:11
Дякуємо, редакції polissya.net за надану можливість. Зазвичай, чужі гроші не рахую, але голова РДА - людина публічна, тому й цілком очевидне наступне запитання:

Якщо проаналізувати декларацію Я.Березюка за 2018 рік, то його з/п у Вараському ПТУ склала 283,3 тис.грн., що за неповні 12 місяців роботи близько 25 тис.грн. на місяць. З/п голови районної РДА відповідно постанови № 304(без премій) складає 13,4 тис.грн. на місяць. Якщо зарплата зменшилася вдвічі (навіть з врахуванням щоденної дороги до м.Вараш не більше 1,5 тис.грн./міс) втрати складають близько 10 тис.грн. в місяць.

То що стало визначальним фактором зміни роботи? Подейкують, що гендиректор "попросив"? Чи не за це він виплатив йому майже 100 тис.грн. за два останні місяці? Чи щось інше?
Відповісти
 
 
-3 # Гість 21.01.2019, 17:56
От Хоружому нейметься
Відповісти
 
 
+15 # Гіcть 21.01.2019, 23:52
Відчувається тверда рука президента: на питання, коли з корупцією будете боротися? Відповідь: тебе Бог попустить... :lol: волею не волею згадаєш слова путіна: росіяни, як мученики попадуть в рай... :-* це влада чи гроші їх роблять такими віруючими? :lol: :lol: :D :D

Не забувайте, чиновники, разом з колишнім Хоружим жирують за наші з вами податки!
Відповісти
 
 
+2 # Гiсть 18.01.2019, 17:23
Як відомо Президент - гарант конституції, що є основним законом. А значить і представник Президента в районі теж перший, хто має виконувати всі закони. Чи не так? Якщо так, то дайте відповідь на запитання:
Згідно декларації Я.Березюк станом 17.12.18 р. має "Об'єкт незавершеного будівництва, що не прийнятий в експлуатацію", то як Він можете в ному вже рік (чи може більше) проживати?
Відповісти
 
 
+9 # Flover 19.01.2019, 13:13
Як? Так як і багато з нас. Живуть, народжують і виховують дітей, ведуть господарство, і водночас завершують будівництво.
Відповісти
 
 
+9 # Гіcть 19.01.2019, 16:36
Флоxер, ти Березюк? Якщо так, то підписуйся правильно, а якщо ні - не май звички бути безкоштовною підстилкою (читай "адвокатом").
Відповісти
 
 
-4 # Гість 21.01.2019, 17:53
Він жеж українець як і всі ми. Які ви ще пояснення хочете
Відповісти
 
 
+11 # Гість 18.01.2019, 19:36
Хочу запитати- коли буде будуватися дорога Стара Рафалівка- Рудка та коли припиниться розкрадання коштів, виділених на ремонт доріг у районі?
Відповісти
 
 
+1 # Гість 18.01.2019, 23:43
Ох уж енті пядагоги універсали,таке враження що хто то кепкує з здорового глузду просякнутого політичним дурдомом.
Відповісти
 
 
+7 # Гість 19.01.2019, 00:35
Чи буде новий голова протистояти хабарникам, крадіям та махінаторам в районній раді? Чи завершиться протистояння двох гілок влади у районі? Чи має новий голова важілі впливу на керівників підприємств району та депутатів? Чи є підтримка області, Києва? Хотілося б почути над чим працює голова, який курс для району взяв і як він оцінює свої перспективи? Також цікаво було б почути думку голови про апарат адміністрації: як прийняли, чи сильно змінилися люди? Який був перший підписаний документ?
Відповісти
 
 
+8 # Гість 19.01.2019, 09:54
Перше та друге запитання швидше до голови районноі ради.Коли наші районні обранці,депутат и районної ради,віднайдуть спосіб заробити якусь копійку для району,коли залучать інвестиціі для поліпшення інфраструктури району,коли наші депутати-підпри ємці перестануть дурити державу і сплатять податки,коли вони вже проснуться!? Ось тоді можна говорити про якісь ремонти доріг.
Запитання третє то це звичайна українська жаба яка нас всіх давить(кого більше,а кого менше)і Ви вже зазвичай заглянули в гаманець голови РДА, не його вина в тому,що ПТУ де він працював директором стало одним із кращих училищ області,і не він встановлював таку заробітну плату яку отримував у Вараші.
Половина району живе в так званих обєктах незавереного будівництва.Не хвилюйтеся завершить,оформ ить документально і буде Вам щастя.
Про розкрадання коштів при будівництві доріг,якщо маєте такі факти,то зверніться до компетентних органів, щоб припинили розкрадання і притягнули будівельника доріг до відповідальност і,проявіть громадянську свідомість.
Ми дружньо плювали на них коли були призначені на посаду голови РДА Бобрик Олександр Онуфрійович,Сав онік Володимир Володимирович,Х оружий Володимир Іванович,не забули плюнути їм у спину коли вони пішли з посади.
Відповісти
 
 
+18 # Гість 20.01.2019, 18:41
Які вам факти потрібні ще??? Розкрадання йде на всіх рівнях, це і тупому зрозуміло, на ту ж дорогу до Білого озера багато разів виділялися кошти, але і понині туди пролягає тільки напрямок, бо дорога там відсутня, як така...
Відповісти
 
 
+1 # Гість 19.01.2019, 10:00
Зайдіть в інтернет і подивіться як проважали Березюка коли він переходив у район,скільки побажань успіхів у роботі,скільки теплих слів, учні училища вже через місяць приїхали до нього з колядою. Це про щось говорить?
Давайте будемо вчитися жити та працювати як сусіди у Вараші,шановні аборигени,не займайтеся плітками та домислами на сумнівному сайті.
Відповісти
 
 
+9 # Гіcть 19.01.2019, 16:58
Це для тебе polissya.net сумнівний сайт? А який не сумнівний Kremlin.ru? :lol:
Відповісти
 
 
+6 # Гіcть 19.01.2019, 10:31
І ще одне запитання: Президент і Верховна рада всупереч Конституції (в демокритичній країні це просто не припустимо) втручаються в релігійні справи не тільки на рівні держави, але й сільських парафій. На Вашу думку, якщо в громаді більшість віруючих скажемо ХВЄ, баптистів, "Світло зорі" чи ін., то чи можна більшістю голосів громади згідно нещодавно прийятому закону схвалити рішення про перереєстрацію статуту невеликої православної громади, забравши у них храм? Якщо ні, то чому ПЦУ можна? Чим ці релігійні організації відрізняються, адже Бог, якого вони сповідують, один і той же? Ваша думка.
Відповісти
 
 
+4 # Flover 19.01.2019, 13:20
1.І цей храм віддали ХВЄшникам, котрі більшістю голосів схвалили перереєстрацію?
2.Бог то один, але хтось сповідує Бога і дотримується суто церковних традицій, а хтось сектанські байки написані в кремлі.
Відповісти
 
 
+2 # Гіcть 19.01.2019, 16:47
Недавно всі гуділи, що кідерські віруючі не дотримуючись християнських традицій, займались рукоприкладство м і навіть стріляли із зброї в сусідому селі. Що в такому разі робити? За грати злочинців саджати чи Храм в кідерської громади забрати? Отак і з кремлівськими байкарями треба поступати, все решта - рейдерство.
Відповісти
 
 
+5 # Dr.Haus 21.01.2019, 18:58
НЕ шановний гість! Ти закон читав(ла)? Якщо читав, давай посилання де сказано, що храм можна забрати! Якщо ні, закрийся і не пі@ди про те чого не знаєш!
Відповісти
 
 
-8 # Гiсть 21.01.2019, 23:36
Вельмишановний Др.Гауз, ось відшукав на Ваше прохання посилання, де сказано, що храм можна забрати:

Законопроект 4128-д ст.8
"Зміна підлеглості релігійної громади не впливає на зміст права власності та інших речових прав таких релігійних громад, КРІМ ВИПАДКУ, встановленого статтею 18 цього Закону."

А ось ст.18 доповнена таким змістом:

«Релігійні організації можуть бути обмежені у здійсненні права власності лише у випадках і в порядку, передбачених законом" і далі :
«Забороняється вчиняти будь-які дії, наслідком яких може стати відчуження майна релігійної організації, зокрема його продаж, обмін, застава, встановлення іпотеки, безоплатна передача у власність та управління інших осіб, до завершення процедури зміни підлеглості у канонічних і організаційних питаннях...".

Повертаємось до ст.8
"Частина громади, незгідна з рішенням про зміну підлеглості, має право утворити нову громаду і укласти договір про порядок користування культовою будівлею і майном з їхнім власником (користувачем). "
Відповісти
 
 
-8 # Гiсть 21.01.2019, 23:37
Для дохтора, а не юриста, розшифровую : релігійна організація (згідно закону - власник) не має права розпоряджатися, поки іде процедура зміни підлеглості, а після внесення змін до статуту новий власник має право розпоряджатися новим майном, а іншій частині, що не згідна (та що володіла) пропонується утворити нову громаду і укласти угоду про порядок користування із новим власником (читай - побудувати новий храм).

Соупадєніє? Ні, рейдерство :-) і рано чи пізно за це хтось відповість ;-)
Відповісти
 
 
+1 # Dr.Haus 22.01.2019, 23:05
Ну що ж, НЕ шановний(на),(н азвись, буде простіше), от ти і "зашкварився" по повній програмі. Тексту закону, ще не опубліковано! Президентом не підписано! І твої шифровки повністю співпадають з тезами кацапської пропаганди, і твоєї хворобливої уяви!https://ukraina.ru/exclusive/20190117/1022359360.html Намагання маніпулювати громадською думкою приречене. Спілкування рахую недоцільним! PS. Шановна редакціє та модери! Чому дозволяєте публікацію відверто антиукраїнських та українофобних постів?w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=65346
Відповісти
 
 
0 # Гіcть 23.01.2019, 04:55
Ну що ж ти сам спалив себе др.Гав-гавз порохоботний, аргументи закінчилися (здувся як гнила риба фугу) і перейшов на звинувачення? Де ти бачив слово Закон? Написано - законоПроект!
Не парся, він тобі не поможе - Юля переможе! :-)

П.с.Охолонь, все в нас буде добре, путлєр здохне, а в нас буде Єдина Помісна Церква основана на любові як учить Христос в Євангелії, а не як написав в законоПроекті (читай уважно ботище!) далеко не Апостол Петро і нагнув Верховну раду (229 голосів з надцятої спроби).
Відповісти
 
 
+2 # Physic 26.01.2019, 17:52
Почнемо з того, що вас ні в чому не звинувачували. Крім аргументованої критики, з посиланням на офіційні ресурси законодавчої влади. А зараз почнем розбирати ваші слова:
- У вашому коментарі, у якому ви зсилались на законопроект, ви спочатку говорите, що це законопроет, а потім зсилаєтесь на одну з статтей законопроекту, яка на даний момент не має жодної юридичної сили, називаючи її законом. На мою думку, це спроба спекулювати фактами.
- Момент з вашою спробою написати транскрипцію англійського словосполучення українськими буквами закінчився провалом, що дивно, адже це рівень дітей другого класу, тут висновки треба робити уже особито вам.
- Далі, ваша спроба принизити людину (з рибою фугу); Для того, щоб підняти рівень вашої обізнаності, риба фугу набирає у свій шлунок воду,тільки у випадку небезпеки, за рахунок чого вона і збільшується в розмірі.
PS. Очікую на відповідь, тільки в тому випадку, якщо вона буде конструктивною, дякую.
Відповісти
 
 
-7 # Гіcть 26.01.2019, 18:37
Ех Хвізік-шизік краще тобі про закони Ньютона діткам розповідати, а не коментарі розбирати. Захотілося конструктиву? Пліііз:
- перше: в перших двох випадках - слово "закон" вжите в цитатах із законопроекту, а як відомо із пісні слів не викиниш, чи як по твоєму ці слова замінити?
- друге: відкрию теємницю, але даний закнопроект називається "Проект Закону про внесення змін до деяких законів України", тобто зміни до ВЖЕ ДІЮЧИХ ЗАКОНІВ, а значить право власності вже було закріплене за релігійною організацією.
- третє: в когось є сумніви, що далеко не апостол Петро цей закон підпише?
- четверте: риба Фугу відома не тим, що збільшується в розмірі, а тим, що вона містить яд - тетродотоксин і в той же час їстивна, являється в світі делікатесом. Подібно як і законоПроект: надутий, делікатесний (смачний), але гнилий, бо ядовитий.
- і останнє: те, що Юля переможе питань немає? :-)
Відповісти
 
 
+1 # Dr.Haus 27.01.2019, 12:10
Особа, яка дозволяє собі перекручування імені або в даному випадку псевдоніму,(не маючи власного) переходячи на особисті образи не заслуговує на те щоб вступати із ним у полеміку, (це те саме, що грати з голубом у шахи))) а заслуговує як мінімум на БАН. Дана особа навіть у власних постах не може дотриматись логічної побудови, що свідчить про "надзвичайні" :-) розумові здібності. Тому спілкування є недоцільним! PS. Вкотре звертаюсь до модераторів форуму:- Чому дозволяєте образливі висловлювання на адресу учасників? На що взагалі перетворюється форум з Вашою бездіяльністю?
Відповісти
 
 
-5 # Гіcть 27.01.2019, 18:39
Назвав себе Др.Гавуз і вже легалізований? Ну ти прямо як Томос від адміна отримав :lol: Назву себе скажемо - Штірліц... полегшило? :-*

П.с. не важливо як підписуатися, важливо писати правду, а не те, що кому подобається. У нас же демократична країна, чи зовсім не апостол Петро вирішив диктатуру запровадити? :P
Відповісти
 
 
+12 # Гість 19.01.2019, 13:51
Задовбаласкібчи ковацензура
Відповісти
 
 
+11 # Гіcть 19.01.2019, 17:05
Оце за місяць Березюк настроїв роботу, вся адміністрація змушена на сайті коментарі писати :lol: краще б слідкував, щоб дороги по району піском посипали... :-*
Відповісти
 
 
+28 # Dr.Haus 21.01.2019, 19:04
До голови РДА є одне дуже конкретне запитання. Пане Березюк як Ви відноситеся до Революції Гідності загалом, і до антимайдану зокрема?
Відповісти
 
 
0 # Гість 29.01.2019, 11:17
Таке враження, що єдине на що здатні Володимирчани - це поливання брудом все і всіх. Звідки стільки ненавитсті?
Відповісти
 
 
+5 # Flover 29.01.2019, 13:15
Як кажуть: "Послєднє врем'я. Знання побільшає, а любов повага, довіра, терпіння, милосердя згасатимуть"
Відповісти
 
 
+7 # Гіcть 30.01.2019, 00:15
Зато у нас Томос! Дякуємо нашому Президенту і пану Березюку, що виступає за ПЦУ! Слава Україні!
Відповісти