20 січня в Рафалівському будинку культури пройшов традиційний фестиваль колядок та щедрівок «Колядуй, ненько-Україно!»
Участь у ньому взяли школи та організації селища. Кожного року фестиваль набирає обертів, виступи учасників стають дедалі, цікавіші та креативніші...
Дзвінко звучали колядки у виконанні юних бандуристів кер.О. Нацюк та вихованців хору музичної школи кер. М. Білковський. Гарний виступ показав ЦДЮТ: театральний зразковий колектив "Цвіт папороті" (керівник Г. Стельмах), вихованці гуртка духовна пісня (керівник Н. Грицкевич) та неперевершений хореографічний колектив "Фантазія" (керівник Л. Кашпуренко). Цікаво було слухати виступи вчительських колективів ЗОШ 1 - 3 ст. (керівник К. Атонюк) та НВК ЗОШ 1 ст. - ДНЗ (керівник О.Нацюк).
Дзвінке, потужне багатоголосся линуло у виконанні хорів: храму Святої княгині Ольги, хору Петро-Павлівського храму та хору храму Віри Євангельської. Спів цих хорів діставав аж до глибини душі та, здавалось, линув аж до небес. Цікаві виступи звучалли у виконані колективу центру зуболікарських послуг "Дантист" (керівник А. Ошурко) та солістів-вокалістів БК Т. Козодой та Ж.Демидчик.
Ведучими свята були Ірина Карлюкіна та Артур Димидчик.
У підтримці проведення фестивалю дуже дякуємо селищному голові Василю Совгутю та виконавчому комітету селищної ради.



Щиро дякую всім учасникам фестивалю і до нових зустрічей!
Жанна Демидчик, директор Рафалівського БК.
| < Попередня | Наступна > |
|---|


ДСНС повідомляє