Авторизація

HomeНовиниВ РайоніВіктор М’ялик – меценат року

Віктор М’ялик – меценат року

( 0 Votes )

На черговому VII Національному конкурсі «Благодійна Україна-2019» нагородами перед українським народом за допомогу, співчуття та благодійність відзначено багатьох.

Нашого земляка Віктора Ничипоровича М'ялика найвищою відзнакою.  Він отримав диплом за друге місце в номінації «Меценат року».

16 квітня Київська міська державна адміністрація зібрала під одним дахом найкращі практики благодійності, самопожертви, відданості, волонтерства та людей які не на словах, а на ділах роблять нашу країну кращою, та стало своєрідним осередком добра.

Відкривала конкурс благодійників перша леді України Марина Порошенко.


Як зазначив міністр культури Євген Нищук, «Милосердя і доброта – це два крила, на яких тримається людство».

(Вл. інф.)

 

Коментарі   

 
+9 # Гiсть 25.04.2019, 21:17
ІІ місце в депутати не прокатить. Надо активніше підкупати виборців. Хоча і це петручові нічого не дало :lol:
Відповісти
 
 
+7 # Гіcть 25.04.2019, 22:43
Ну нарешті!!! Наш меценат світле сонечко з’явився на сайті! Вже й дороги по Собіщицях поробив, можновладцям району подаруночки привіз, як такого молодця в депутати не вибрати?
Відповісти
 
 
+2 # Гість 29.04.2019, 14:51
Вам особисто, що поганого він зробив? :sigh: а давайте підете і йому в очі це скажете, вискажете все, що думаєте, вам полегшає, ненависть пройде. А ще, якщо прагнете помсти, давайте помстимось, підемо і зробимо щось погане, напакостимо. А потім в додачу ще раз обсудимо, обгадимо і будемо далі позаочі гадити, в інтернеті гадити, лаяти...Просто я не з України і взагалі в мене нема національності. Я - типічний хохол, моє призначення обсудити і облаяти, а далі, що далі, далі і неважливо, є сьогодні, а на завтра мені наплювати. Просто не задумуюсь про завтра, адже я хохол, а не Українець, був би Українцем, об'єднував людей та щось робив би корисне, а так - хохол, завтра зайду знову на форум, облаю ще когось...Сьогод ні М'ялика, завтра редакцію, післязавтра органи влади і знову, знову, знову. А сам так і нічого не зробив корисного в цьому житті, просто я не Українець, я хохол
Відповісти
 
 
+13 # Гіcть 30.04.2019, 16:08
Хохли це особи, що не мають власної думки і пристосовується до будь-якої влади, будь-якого олігарха, головне щоб похльобки було побільше і тепленька була. :-*

Думаючі українці завжди бачать на крок вперед, як кожен олігарх хоче народ обікрасти. І доказом цому є його справи. Критика є невідємним елементом політики, щоб її було менше треба ставати кращим, а не ображатися. "На ображених воду возять"- каже народна мудрість. :P

Якщо редакція чи влада чи будь-хто буде заслуговувати критики - отримає її. Це норм. Чи Вам краще, як у путлєра: всі одобрям і підтирам? :eek:

П.с.Шановний помічник Віктора Мялика, звик під Гостем писати? Звикай і критику читати! :D
Відповісти
 
 
-11 # Гість 02.05.2019, 17:23
звинувачення грунтуються на доказах, дайте докази, що він обкрадає народ. Які справи? Він що, прийшов до бабці і забрав її пенсію? На чому ви його звинувачуєте? Ви розумієте, що є стаття за наклеп? Ви читали законодавство? А якщо зараз помічник звернеться у певні органи і ви будете нести відповідальніст ь за наклеп. Образа честі, гідності і так далі. Ви читали Конституцію, Закони? Пропоную певним особам звернутися в певні органи, знайти, звідки було надіслано комент (з якої іп-адреси), а далі розбиратися уже, хто пише такі коментари з певним позовом в суд.
Відповісти
 
 
+9 # Гіcть 03.05.2019, 15:48
Та заспокойтеся ви зі своїми звинувачуванням и. Коментарі дописувачів, це їхні оціночні судження публічної особи. І якщо, хтось щось написав не так, то нехай кандидат дасть інтерв`ю місцевому виданню та відповість на всі питання, щоб не було домислів. Чи на так?
Відповісти
 
 
-11 # Гість 02.05.2019, 17:29
ну а чого ти йому в очі? не підеш і не скажеш? М'ялику. Йди і скажи: так і так, ти такий і такий. Чого ти тявкаєш з під-кутка
Відповісти
 
 
+2 # Гість 05.05.2019, 23:49
Гммм...Такій дорбрутник а допомагає вибірково, і далеко не всім , а лише штундам :-*
Відповісти
 
 
+5 # Гість 06.05.2019, 18:59
Такі меценати як Мялик не об"єднують людей. Вони купують одну частину людей через їх недалекоглядніс ть, а іншу - злять, тому що ця купівля нічого корисного державі не принесе
Відповісти
 
 
+2 # Гість 28.04.2019, 08:52
Напевне заздрість у вас від того,що людина досягла успіху.
Відповісти
 
 
+8 # гість 02.05.2019, 22:44
Детальніше будь-ласка за успіхи,які досягла людина!!!!!???? ?????
Відповісти
 
 
+13 # Гіcть 03.05.2019, 00:45
Алгоритм успіху простий, як двері ПТУ: ...спочатку не платиш податки, потім ці гроші щедро жертвуєш наліво та направо, отримуєш нагороди і все таке, а потім лoхи мають тебе обрати депутатом, і все починається спочатку... :-*


П.с. тільки не пишіть, що хтось заздрить! чому тут заздрить?? Тут плакати треба, бо це не схоже на справжню благодійність, коли людина має творити добро не за депутатський мандат, а з міркувань моралі :sad:
Відповісти
 
 
+6 # Гість 30.04.2019, 08:28
У собіщицях не дорога а місячний пейзаж
Відповісти
 
 
+8 # Гіcть 01.05.2019, 14:44
Не пам’ятаю де, але хтось про освіту Мялика написав! :D так закінчив він ПТУ чи ні? Він сам казав, що його відчислили. ;-) а звідки ж диплом??? :P
Відповісти
 
 
+11 # Гість 03.05.2019, 10:02
Подарували диплом((((
Убийте мене...Я не повірю в те, що людина яка слово з трьох букв пише з п'ятьма помилками може утримувати бізнес таких масштабів. Йог максимум - кіоск на ринку.
Відповісти
 
 
-3 # Гість 03.05.2019, 15:31
Любите чужі кісточки "обсмокчувати". Людина знизу піднялася і має досягнення в житті. Іншим допомагає. А ви, що хорошого зробили? Будьте об'єктивними і подивіться на себе в зеркало. Вам ще далеко до Віктора Ничипоровича тому ви і "сичите". Бо "даба жавить".
Відповісти
 
 
+8 # гість 08.05.2019, 00:09
Так розкажіть за цей підйом успішний з самих низів,та інших навчіть!!!????Р озкажіть за начебто якусь будівельну казкову корпорацію.про яку ніхто не чув і не бачив,в неті є та корпорація шило-мило зі статутним фондом 9000грн.Чи мало у нас людей які витрачають кошти на допомогу,але трубіння у все і вся немає?
Відповісти
 
 
-7 # Гість 03.05.2019, 18:12
Національна риса хохлів - заздрощі. Жаба нас задушить. Ми терпіти не можемо успішних людей, на яких завжди тримається держава. Культ пролетаря, ледаря та халявщика росте і процвітає. Та вже й культ-карго дає про себе знати. Чекаємо доброго царя, який дасть манни з неба та халяви. Скоро зовсім перестанемо працювати та й розучились вже. Спеціалістів по чому-небудь - рідкість. Зате "спеціалістів-а нонімщиків" з усіх питань - повно. Чорна ганьба!
Відповісти
 
 
+5 # Гість 12.05.2019, 21:20
Вітаю з отриманим дипломом!Мабуть вже бакалявром став! :lol:
Відповісти
 
 
+6 # Гість 21.05.2019, 22:30
Походу депутатів-мажор итарщиків більше не буде. Цікаво, чи не пропадуть безслідно наші меценати.
Відповісти