HomeНовиниВ РайоніНовини району за тиждень

Новини району за тиждень

( 0 Votes )

З Хонди – в реанімацію, а далі в нейрохірургію

26 травня сталася чергова дорожньо-транспортна пригода за участі мотоцикліста. 19-річний юнак із Великих Цепцевич їхав на спортивній «Хонді» до своє дівчини. 

Між селами Бережниця та Цепцевичі не впорався з керуванням і злетів з дороги. В результаті отриманих травм потрапив у Володимирецької районної лікарні. Після видалення селезінки його перевезли в нейрохірургію обласної лікарні для наступних операцій.

 

Виконком не допоможе підтопленим володимирчанам

Позачергове засідання виконкому 29 травня Володимирецької селищної ради розглянуло 71 заяву жителів, чиї господарства постраждали від стихії нещодавно. Після вивчення обставин прийнято рішення «повідомити про неможливість надання матеріальної допомоги в зв’язку з відсутністю в бюджеті селищної ради коштів для ліквідації наслідків підтоплення домоволодінь та земельних ділянок жителів селища Володимирець». Окрім цього, рішення передбачає рекомендації для заявників та зобов’язання для «Акви» щодо очисних робіт.

 

Письменниця Єва Хутка шукає гроші на нову книжку

Член національної спілки журналістів України, мешканка Володимирця Єва Хутка шукає кошти на друк нового доробку «Живу тобою, мій краю! Культура Володимиреччини в особистостях. Погляд крізь роки». Літературно-краєзнавче видання присвячене людським долям жителів району. Це підбірка авторських журналістських матеріалів Єви Хуткої. Кошти на друк в сумі 5 тисяч гривень уже надала селищна рада. Автор також подала клопотання до народного депутата В. Яніцького.

 

Інститут серця приймав хворих у Володимирці

24 травня у Володимирецьку райлікарню приїжджали лікарі з національного інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова. Вони прийняли більше 40 пацієнтів з різноманітними патологіями серцево-судинної системи. П’ятьом обстеженим рекомендовано робити операцію в інституті.

 

Дитина впала на сучок і пропорола легеню (уточнено)

28 травня увечері в районну лікарню з тяжкими травмами привезли 10-літнього хлопчика з села Воронки. Виявилося, під час розваг на гойдалці він випав і впав на сук. У результаті отримав відкриту проникаючу травму грудної клітки та розрив правої легені. Пацієнта прооперували, нині він в реанімації. Стан важкий, але життю нічого не загрожує.

 

 

У вас недостатньо прав для коментування.