Авторизація

HomeНовиниВ РайоніНа Володимиреччині активно відбудовують дороги (+фото)

На Володимиреччині активно відбудовують дороги (+фото)

( 0 Votes )

Відбудова транспортної інфраструктури – пріоритет загальнонаціональний. А враховуючи те, що такої відбудови потребує мало не кожен регіон країни, то й конкуренція за державні кошти відповідна.

Народному депутату України Василю Яніцькому при розподілі коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам вдалося переконати колег в необхідності першочергового будівництва поліських доріг.

Відбудова транспортної інфраструктури – пріоритет загальнонаціональний. А враховуючи те, що такої відбудови потребує мало не кожен регіон країни, то й конкуренція за державні кошти відповідна. Народному депутату України Василю Яніцькому при розподілі коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам вдалося переконати колег в необхідності першочергового будівництва поліських доріг. Частина вказаної субвенції у розмірі 31,5 млн. гривень піде на ремонт транспортних шляхів Володимирецького району – сума надзвичайна зважаючи на останні роки. Ремонтні роботи вже сьогодні тривають на Антонівському та Більськовільському напрямках.

Саме тут і побував Василь Яніцький під час робочого візиту на Володимиреччину.

Cеред усієї транспортної мережі району пріоритетними для відновлення є дороги в напрямку траси Київ – Ковель, адже ними здійснюється переважна більшість пасажирських та комерційних перевезень. Цим і керувалась районна влада, пропонуючи для фінансування проект ремонту дороги від Володимирця до села Антонівка, а саме від повороту на село Жовкині до повороту на село Великі Цепцевичі. Цей напрямок розпочали відновлювати ще минулого року – тоді відремонтували більше 3,5 км шляху. Ще 2 кілометри нового асфальту на суму 6,8 млн. гривень укладають тепер. Василь Яніцький разом з головою Володимирецької РДА Ярославом Березюком потрапили якраз на процес асфальтування. Дорогу розчищають, старе покриття просипають щебенем, зверху заливають бітум. Лише після цього стелять гарячу асфальтну суміш. Нову дорогу уже випробовують місцеві автомобілісти – для них подорожі стають швидшими та значно простішими.

Паралельно антонівському напрямку триває ремонт дороги від Старої Рафалівки до Більської Волі – нею місцеві та гості краю подорожують до Білого озера. Роботи «методом карт» на загальну суму у 6 млн. гривень організовує Служба автомобільних доріг в Рівненській області: ділянки старого зовсім непотрібного асфальту зрізують, а на його місці вкладають новий. Такими «картками» планують відремонтувати дорогу аж до більськовільської бруківки. Василь Яніцький, коментуючи нові ділянки асфальтного покриття, підкреслив пріоритетність для жителів Володимиреччини і для нього особисто транспортного сполучення із Білим озером. Ще минулого року розпочали ремонт поблизу села Рудка, проте тоді, потрібно визнати, він був виконаний неякісно. Того ж, 2018 року вдалося домогтися включення  цієї дороги до постанови Кабінету Міністрів про ремонт доріг державного значення, проте коштів під цю постанову так і не виділили. Сьогодні ж фінансування є і будівництво дороги триває.

Після завершення роботи на цих дорогах ремонт розпочнеться від виїзду із села Зелене в напрямку села Воронки, між селами Половлі та Сопачів, а також на ділянках дороги через Каноничі, Володимирець, Любахи та Суховолю. Всього цьогоріч на дорожнє будівництво, як повідомив голова Володимирецької РДА Ярослав Березюк, планується використати більше 40 млн. гривень. Завершення реконструкцій стане ще одним кроком до створення повноцінної транспортної мережі, проте якість її залежить не лише від наявності фінансування, але й від достатнього контролю як з боку замовників, так і, безперечно, з боку громадськості.

Джерело: Володимирецька РДА

 

Коментарі   

 
+21 # Гіcть 11.06.2019, 14:56
П(ЦЕНЗУРА)ь бабки, поки при владі :-*
Хіба с*ка то ремонт??? 8)
Вибачте без матів не вистачає слів :-x
Відповісти
 
 
+11 # Гість 12.06.2019, 15:32
А від Більської Волі до Рудки так і залишиться напрямок без дороги? І як до Білого озера доїхати, якщо лише частину дороги поремонтують?
Відповісти
 
 
+16 # Гість 12.06.2019, 16:05
Пробудилися! А де ж ви раніше були? Заколочували гроші не в асфальт, а в кармани? Яніцький ходить піариця перед виборами. Хай проїдеться у с. Бишляк, тільки не на своєму мерседесі а на рейсовому автобусі який на ходу розвалюється.
Відповісти
 
 
+12 # Гіcть 12.06.2019, 17:22
В нього не мерс, а порш :D
Вибори попереду, робіть висновки :lol:
Відповісти
 
 
-8 # Гість 18.06.2019, 13:30
А чому висловлюватися нецензурними словами? Самі спробуйте побудувати дорогу.Якісно,ш видко та дешево,а головне не вкрадьте. :-)
Відповісти
 
 
+6 # Гіcть 18.06.2019, 19:29
Нема проблем, складайте депутатський мандат і передавайте мені. Зроблю як для себе! :-*
Відповісти
 
 
+6 # Гість 23.06.2019, 08:38
Рішили Березюк, Квачук та ін. Пропіарити Яніцького... а де він був раніше... тікі те і робив що поздоровляв зі шпальт газет з першим ліпшим святом! Не треба нам такий депутат, до побачення!!! Я буду підтримувати Мялика
Відповісти
 
 
+9 # Siegfried 24.06.2019, 12:41
1.Нам хочеться все, всюди і відразу.
2.Депутат - це законотворець, а не будівельник. Зміг розкрутити справу з виділенням коштів на ремонт бодай пару десятків метрів дороги - добре.
3. Мити бурштин і плюндрувати сільгосп.угіддя , ліс було кому. Нікому діла не було до того, що можна платити податки, скинутися на ремонт дороги хоча б в центрі свого села. Кричимо про корупцію і розкрадання. А самі крадемо, даємо хабарі. Ну, так, напевно так і треба, бо як жити? В Європі нас не розуміють. Ми для цивілізованого світу дикуни.
Відповісти
 
 
+6 # Гість 27.06.2019, 08:27
Яка влада такі і люди (риба гниє з голови). А щодо "скинутися", то скільки вже можна скидатися на садочок, школу, дороги і т.д. А щодо податків, то їх і справді потрібно платити з усіх доходів без виключення, але і контролювати, куди направляються наші гроші.
Відповісти
 
 
+3 # Гість 30.06.2019, 15:36
А може якраз навпаки - які люди, така й влада. Дуже хочеться перекинути вівдповідальніс ть за стан справ на когось - передусім на владу. Ми владу вибираєм, ми маємо те, що маємо. Або: Бачили очі що купували, їжте, хоч повилазьте!
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 37 гостей на сайті