Авторизація

HomeНовиниВ РайоніВ об’єднаних громадах керівники району та області говорили про децентралізацію

В об’єднаних громадах керівники району та області говорили про децентралізацію

( 1 Vote )

Заступник голови ОДА Ігор Тимошенко з новим керівником району провели робочі зустрічі з жителями 4 об’єднаних територіальних громадах

Зранку 18 грудня до представлення вони вже встигли побувати у Полицях та в Рафалівці. Там розповідали активу громад про переваги децентралізації, завдання і шляхи її реалізації, майбутні статті доходів і видатків. А також про ті результати, які на виході із нинішнього формату місцевого самоврядування отримають як громади, так і держава в цілому.

Відповідали на питання, розтлумачували терміни і пояснювали механізми функціонування ОТГ. Адже для нашого району формат ОТГ поки новий, у 5 громадах району перші вибори до ОТГ лише відбудуться 22 грудня.

Тож закономірно, що питань було чимало. Щоправда, як відзначили усі голови сільських рад, не прозвучало жодного слова агітації. Відбулись робочі зустрічі по адміністративних змінах.

На них відповідали голова Володимирецької РДА Анатолій Рижий, заступник голови ОДА Ігор Тимошенко та Василь Курилас, консультант Офісу реформ Асоціації міст України на Рівненщині.

Наприклад, у Полицях питали за будівництво нових електроліній у нових масивах. А в Рафалівці громадський активіст з Рафалівки Андрій Михалюк цікавився датою введення в експлуатацію Рафалівської АЗПСМ. Відтак делегація побувала на об’єкті, де головний лікар Володмирецького центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Волочнюк запевнив, що до кінця року очікують ввід в експлуатацію.

А практичним досвідом життя в об’єднаному форматі ділився Федір Хлебович, голова Миляцької ОТГ з Дубровиччини. Він привіз ґрунтовну презентацію доходів їхньої ОТГ.

Після представлення Анатолія Рижого у Володимирці робоча група побувала також на зустрічах з громадами в Каноночах і в Цепчевичах.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 51 гостей на сайті