Авторизація

HomeНовиниВ РайоніВ Рафалівці запрацювала оновлена амбулаторія (+фото)

В Рафалівці запрацювала оновлена амбулаторія (+фото)

( 2 Votes )

 

Запрацювала ще одна реконструйована амбулаторія, тепер у селищі Рафалівка. Для неї облаштували перший поверх у приміщенні тамтешньої лікарні, повідомляє Володимирецька райдержадміністрація

Амбулаторія зможе надавати весь перелік послуг, визначений для таких медичних закладів.

Окрім кабінетів для сімейних лікарів, тут функціонуватиме денний стаціонар, кімната для щеплень, оглядова, лабораторія, у якій, окрім звичайних аналізів, можна буде зробити експрес-тести на гепатит, діабет, серцево-судинні захворювання та електрокардіограму. Також відремонтували фасад амбулаторії, облаштували прилеглу територію, звели пандус.

Завідуюча медзакладу Марія Базиляк розповідає, що тут практикуватиме 4 сімейних лікаря, які працюватимуть з населенням Рафалівської ОТГ. Проте у перспективі мешканці сусідніх сіл також зможуть тут лікуватись. І хоча передбачається, що заклад обслуговуватиме територію в радіусі 7 кілометрів, у відділених селах працюватимуть фельдшерсько-акушерські пункти, підпорядковані амбулаторії.

Нагадаємо, що реконструкція амбулаторій на території Володимирецького району  здійснюється завдяки реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Цей проект дозволив відбудувати медичні заклади у Заболотті, Жовкинях, Великих Цепцевичах, а тепер і в Рафалівці. Завершується будівництво ще 5 амбулаторій.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 55 гостей на сайті