Учні району з успіхом розпочали змагання у 3 (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад базових предметів.
Так, з екології переможцями стали двоє учнів Великожолудського НВК. Вони й захищатимуть Володимиреччину на 4 всеукраїнському етапі олімпіад в Києві.
Друге місце зайняв учень Рафалівської ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів, а третє місце виборов учень Володимирецького районного колегіуму.
Вл.інф.
| < Попередня | Наступна > |
|---|


ДСНС повідомляє