З 28 січня до 2 лютого у Воронківському НВК, Більськовільському НВК, Озерецькому НВК, Рафалівському НВК І ст. призупинено навчально-виховний процес та введено карантинні заходи по грипу та ГРВІ.
Так, у Більській Волі станом на кінець минулого тижня захворіли 211 школярів, у Воронках – 146 хворих. У Заболотті введено карантинні заходи в дитсадку, а у школі освітній процес призупинено з 229 січня до 7 лютого.
Відповідне рішення було прийнято на засіданні комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Володимирецького району під головуванням голови райдержадміністрації Анатолія Рижого.
Комісія керувалась повідомленнями медиків та керівників освітянських закладів. Моніторинг динаміки продовжується.
Епідпоріг в області складає 876 хворих на 10 000 жителів.
| < Попередня | Наступна > |
|---|


ДСНС повідомляє