HomeНовиниВ РайоніВимушені канікули через грип: у 4 школах району ввели карантин

Вимушені канікули через грип: у 4 школах району ввели карантин

( 0 Votes )

 

З 28 січня до 2 лютого у Воронківському НВК, Більськовільському НВК, Озерецькому НВК, Рафалівському НВК І ст. призупинено навчально-виховний процес та введено карантинні заходи по грипу та ГРВІ. 

Так, у Більській Волі станом на кінець минулого тижня захворіли 211 школярів, у Воронках – 146 хворих. У Заболотті введено карантинні заходи в дитсадку, а у школі освітній процес призупинено з 229 січня до 7 лютого.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Володимирецького району під головуванням голови райдержадміністрації Анатолія Рижого.

Комісія керувалась повідомленнями медиків та керівників освітянських закладів. Моніторинг динаміки продовжується.

Епідпоріг в області складає 876 хворих на 10 000 жителів.

 

У вас недостатньо прав для коментування.