Минулого тижня у Рівному пройшов ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.
8 учасників нашого району стали переможцями. Шестеро з них – учні Володимирецького районного колегіуму.
Це учениця 10 класу Наталія Мордас (1 місце), десятикласник Владислав Мороченець (2 місце) та дев’ятикласниця Вероніка Каюн (3 місце); вчитель – Олег Васильович Полюхович. Одинадцятикласники Максим Волочнюк і Ярослав Диханов посіли 3 місця; вчитель – Людмила Костянтинівна Дуляницька. Восьмикласник Ілля Буднік також зайняв 3 місце – вчитель Володимир Прокопович Слотницький.
Ще 2 переможців із сільських шкіл – це учень 8 класу Каноницької ЗОШ Іван Рибачик (2 місце) – вчитель Ніна Федорівна Гордієвич і учениця 9 класу Берестівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Ірина Качинська (3 місце) – вчитель Тетяна Олександрівна Осмолович.
Вл.інф.
| < Попередня | Наступна > |
|---|


ДСНС повідомляє