Авторизація

HomeНовиниВ РайоніРобоча група Рівненської ОДА рекомендуватиме Кабміну утворити на Володимиреччині 6 громад

Робоча група Рівненської ОДА рекомендуватиме Кабміну утворити на Володимиреччині 6 громад

( 0 Votes )

10 лютого у Рівненській ОДА провели засідання міжвідомчої регіональної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою Рівненської області. 

На ньому були присутні голови ОТГ, голови РДА, народні депутати України Сергій Литвиненко та Олександр Аліксійчук. Зокрема, затвердили формат об’єднання громад на Володимиреччині по формулі «4 +2».

Цьому засіданню передували зустрічі голови Рівненської ОДА Віталія Коваля та його заступника Ігоря Тимошенка, який відповідає за децентралізацію, з головами ОТГ Рівненщини, де ті висловили свої побажання, пропозиції та аргументи щодо своїх громад. Переконливі аргументи сприяли тому, що по багатьох спірних моментах вдалося досягти консенсусу. Скажімо, у Володимирецькому районі буде 6 ОТГ, як цього і хотіли люди, повідомляє Олександра Юркова із газети «Голос України».

На практиці це означає, що усі чотири громади – Полицьку, Антонівську, Каноницьку та Рафалівську, об’єднані у 2019 році, – рекомендуватимуть Уряду затвердити як спроможні. Усі інші населені пункти, які не скористалися принципом добровільності, до кінця року увійдуть до Вараської та Володимирецької об’єднаних територіальних громад.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 66 гостей на сайті