
До 19 лютого включно продовжено карантин по грипу та ГРВІ.
Навчально-виховний процес призупинено у всіх закладах освіти Володимиреччини.
Таке рішення було прийнято на засіданні комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Володимирецького району.
| < Попередня | Наступна > |
|---|


ДСНС повідомляє