HomeНовиниВ РайоніНа Володимиреччині знову продовжили карантин

На Володимиреччині знову продовжили карантин

( 0 Votes )

 

До 19 лютого включно продовжено карантин по грипу та ГРВІ. 

Навчально-виховний процес призупинено у всіх закладах освіти Володимиреччини.

 

Таке рішення було прийнято на засіданні комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Володимирецького району.

 
 

У вас недостатньо прав для коментування.