10 березня 2020 року на базі КПНЗ «Володимирецький районний Будинок школярів та юнацтва» був проведений конкурс «Лідер року - 2020», метою якого було привернення уваги громадськості до проблем виховання і соціалізації особистості, визначення виховного та розвиваючого потенціалу, участі школярів у процесі прийняття рішень на рівні закладу, села, міста, району, виявлення і підтримка творчо обдарованої молоді, поширення кращого досвіду роботи лідерів учнівського самоврядування.
Конкурс проходив в ІІ етапи. І етап відбувся протягом січня 2020 року на базі опорних загальноосвітніх закладів. Участь у конкурсі взяли всі 42 члени районної ради старшокласників. У ІІ етапі конкурсу взяли участь переможці освітніх округів, а саме: Прокопчук Софія, учениця 10 класу Володимирецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1; Сад Інна, учениця 8 класу Бишляцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»; Долинчук Тетяна, учениця Озерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Шепеть Марія, учениця 8 класу Балаховицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»; Ковтунік Ірина, учениця 8 класу Більськовільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»; Колодій Наталія, учениця 10 класу Хиноцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»; Кривко Ангеліна, учениця 10 класу Ромейківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».

Оцінювали конкурс журі в складі: районного координатора лідерів учнівського самоврядування Ганна Мирончук, методиста комунального позашкільного навчального закладу «Володимирецький районний Будинок школярів та юнацтва» Руслана Манзик та попередньої очільниці районної ради старшокласників 2013-2015 н.р. Ганни Бови. Яка мала нагоду поспілкуватися з юними лідерами та побажала успіху конкурсантам у подальшій громадській роботі.
У своїх виступах конкурсанти мали змогу показати свої вміння і навички діяльності як лідера учнівського самоврядування, продемонструвати презентацію у формі сценічного виступу «Візитна картка лідера», під час якого розповідали про своє життєве кредо, громадську позицію; розкривали творчі здібності під час розробки проекту, демонстрували відеоролики з теми «Один день дорослого життя»; конкурсанти навіть намагалися вирішувати проблеми, які є компетенцією органів місцевого самоврядування. А також презентували матеріали з досвіду роботи шкільного учнівського самоврядування.

За кількістю балів переможцем, тобто «Лідером року-2020» вийшла Ковтунік Ірина, учениця 8 класу Більськовільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад». Друге місце посіла Прокопчук Софія, учениця 10 класу Володимирецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1; відривом у 2 бали. Треті місця посіли Сад Інна, учениця 8 класу Бишляцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» та Колодій Наталія, учениця 10 класу Хиноцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».
| < Попередня | Наступна > |
|---|


ДСНС повідомляє