HomeНовиниВ РайоніКонкурс "Лідер року – 2020"

Конкурс "Лідер року – 2020"

( 0 Votes )

10 березня  2020 року на базі КПНЗ  «Володимирецький районний Будинок школярів та юнацтва» був проведений конкурс «Лідер року - 2020», метою якого було привернення уваги громадськості до проблем виховання і соціалізації особистості, визначення виховного та розвиваючого потенціалу, участі школярів у процесі прийняття рішень на рівні закладу, села, міста, району, виявлення і підтримка творчо обдарованої молоді, поширення кращого досвіду роботи лідерів учнівського самоврядування.

Конкурс проходив в ІІ етапи. І етап відбувся протягом січня 2020 року на базі опорних загальноосвітніх закладів. Участь у конкурсі взяли всі 42 члени районної ради старшокласників. У ІІ етапі  конкурсу взяли участь переможці освітніх округів, а саме: Прокопчук Софія, учениця  10 класу Володимирецької  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1; Сад Інна, учениця 8 класу Бишляцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»; Долинчук Тетяна, учениця Озерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Шепеть Марія, учениця 8 класу Балаховицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»;  Ковтунік Ірина, учениця 8 класу Більськовільського  навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»;  Колодій Наталія, учениця 10 класу Хиноцького  навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»; Кривко Ангеліна,  учениця 10 класу Ромейківського  навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад». 

Оцінювали конкурс журі в складі: районного координатора лідерів учнівського самоврядування Ганна Мирончук, методиста комунального позашкільного навчального закладу «Володимирецький районний Будинок школярів та юнацтва» Руслана Манзик та попередньої очільниці районної ради старшокласників 2013-2015 н.р. Ганни Бови. Яка мала нагоду поспілкуватися з юними лідерами та побажала успіху конкурсантам у подальшій громадській роботі.

     У своїх виступах конкурсанти мали змогу показати свої вміння і навички діяльності як лідера учнівського самоврядування, продемонструвати презентацію у формі сценічного виступу «Візитна картка лідера», під час якого розповідали про своє життєве кредо, громадську позицію; розкривали творчі здібності під час розробки  проекту, демонстрували відеоролики з теми «Один день дорослого життя»; конкурсанти навіть  намагалися вирішувати проблеми, які є компетенцією органів місцевого самоврядування. А також презентували матеріали з досвіду роботи шкільного учнівського самоврядування. 

За кількістю балів переможцем, тобто «Лідером року-2020» вийшла Ковтунік Ірина, учениця 8 класу Більськовільського  навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад». Друге місце посіла Прокопчук Софія,   учениця  10 класу Володимирецької  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1; відривом у 2 бали. Треті місця посіли Сад Інна, учениця 8 класу Бишляцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» та Колодій Наталія, учениця 10 класу Хиноцького  навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад». 

 

У вас недостатньо прав для коментування.