Авторизація

HomeНовиниВ РайоніОперативна інформація щодо коронавірусу на Володимиреччині станом на 25 березня

Оперативна інформація щодо коронавірусу на Володимиреччині станом на 25 березня

( 0 Votes )

На Володимиреччині хворих чи інфікованих коронавірусом не виявлено, 468 чоловік перебувають на самоізоляції

Станом на 25 березня 2020 року в умови самоізоляції поміщено 468 осіб, з них  376 – це особи, які прибули з території, ураженої коронавірусом, а 92 мають ГРВІ, пневмонію та підвищення температури вище 37.3°. Отримали також 50 експрес-тестів для Володимирецьької районної лікарні (вторинного рівня) з Китаю.

Нагадаємо, 24 березня Рівненщина отримала медичні засоби та тести двох видів, які прибули в Україну. Зокрема, понад 1800 ПЛР тестів, 5000 експрес-тестів і захисні засоби.

Як повідомив заступник начальника управління охорони здоров'я Рівненської ОДА Олег Вівсянник, медики використовуватимуть швидкі тести згідно з Наказом МОЗ № 663 від 13.03.2020. Тобто, ні первинна ланка меддопомоги, ні екстренна медицина не застосовуватимуть швидкі тести. Лише вторинна ланка медицини, де відбуватиметься госпіталізація хворого. Якщо експрес-тест виявив у людини COVID-19, лікарі повинні будуть взяти додатковий зразок для його підтвердження в лабораторії за допомогою тесту на ПЛР. Респіратори та костюми захисту передадуть для медиків швидкої допомоги у різні райони області.

Попри  всі застереження та реальну загрозу інфікування коронавірусом, у районі не всі дотримуються умов карантину. Так, жителі Степангорода повідомляють, що «У нас ніякої ізоляції не відчувається: повернулися (із заробіток), одні гуляють селом, інші пиячать табуном – от і вся ізоляція. Хоч би одному впаяли штраф, про який пишуть, – можливо, задумався б і інший».

У церквах проводиться богослужіння, сповіді й причастя; храми відвідує чимало людей. За повідомленнями з поліції, правоохоронці перевірили храм у селі Новаки – там було менше 10 людей. А на гарячу лінію поступила інформація, що у селі Полиці в храмі зібралося більше 10 прихожан. Також про 40 вірян, які в неділю відвідали храм у Заболотті, повідомляють у групі «Заболоття активне» у Вайбері.

У Заболотті також кілька жителів, які повернулися з-за кордону і дали розписку про самоізоляцію, не дотримуються умов карантину та відвідують громадські місця. З ними провели профілактичні бесіди, а при повторенні займатиметься поліція.

Зі священиками усіх конфесій району проведено профілактичні та роз’яснювальні бесіди; у випадку повторних порушень їх оштрафують.

Також поліція зафіксувала два факти порушень правил торгівлі: у Володимирці склали протокол на власника одного з супермаркетів, а у Більській Волі – на чоловіка, який торгував печивом з буса. Усі ці протоколи передані до суду. В Рафалівці обійшлися попередженнями, бо кілька торговців не встигли розкластися.

Обмеження по кількості одночасних покупців та масковий режим у торгових закладах Володимирця більш-менш дотримується.

Жоден із жителів району не перебуває в інфекційному відділенні лікарні з підозрою на інфікування коронавірусом.

Хлопець з Володимиреччини, якого госпіталізували з підозрою на коронавірус в інфекційне відділення Сарненської районної лікарні, нині перебуває на самоізоляції, оскільки вірусу в нього тести не підтвердили.

Жінка з Володимиреччини, про яку повідомляло Радіо Трек з посиланням на прес-секретарку обласного управління охорони здоров’я Аллу Сищук, що вона теж начебто  з підозрою на коронавірус перебуває в інфекційному відділенні у Сарнах, насправді лікує пневмонію в Рівному і з покращенням стану вже переведена у терапію.

Просимо всіх відповідально поставитися до загрози коронавірусної інфекції і максимально обмежити контакти з іншими людьми.

Пам’ятаймо, що наша безпека і наше здоров'я – у наших руках. Тому обов'язково мийте руки хоча б господарським милом щоразу після відвідин магазину або контакту з іншими людьми.

Сергій СКІБЧИК

 

Коментарі   

 
+6 # Гість 25.03.2020, 12:53
Усім так бракує свободи,
Від нових доріг насолоди.
І кисню в легенях бракує,
Що мандрів натхнення дарує.

За гратами с[ЦЕНЗУРА]у закрились,
Бо бути в незнанні втомились.
У грудях кричить ейфорія,
Та поруч, на жаль, пандемія.

Пустують без галасу сквери
Ми всі , мов в оковах холери
Нас нищить уже не війна:
У вірус погрузла земля.............

Ми будемо знову радіти!
Ми будемо щирі, мов діти,
Ми зможемо все подолати,
Лиш треба з душі скинуть грати!

Лиш треба повірить, що буде
Знов місто наповнене, людне
Що будуть всміхатись прохожі,
Що будуть ще дні в нас погожі.

Який би не був вірус всюди,
Давайте знов вірити, Люди,
Що все буде краще, ніж є,
Що Бог нас завжди береже!!!
@Аня Тет@
(Тетяна Марковська)
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 43 гостей на сайті