Авторизація

HomeНовиниВ РайоніДопомога у боротьбі із коронавірусом

Допомога у боротьбі із коронавірусом

( 0 Votes )

В умовах загальнонаціонального карантину такі необхідні засоби захисту у більшості регіонів стали дефіцитом. Не оминула ця проблема і органів пробації, працівники яких, залишаючись на службі в цей нелегкий для країни час, щодня дбають про безпеку в кожній громаді.

Допомогу у вирішенні зазначеного питання працівники органу пробації Володимиреччини отримали від органів державної влади та місцевого самоврядування.

Зокрема, 25 респіраторів класу захисту FFP1, FFP2, FFP3, а також 75 медичних масок та інформаційні буклети отримав персонал Володимирецького відділу пробації від районної державної адміністрації та Вараської міської ради.

Усі надані засоби індивідуального захисту використовуються працівниками пробації під час роботи із клієнтами пробації та при потребі надаються підобліковим особам. Також працівники пробації використовують інформаційні буклети у роботі з суб'єктами пробації з метою попередження та профілактики розповсюдження коронавірусу.

Керівник  та працівники Володимирецького районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області  висловлюють подяку голові Володимирецької райдержадміністрації та міському голові Вараської міської ради за проявлену турботу про здоров’я персоналу пробації.

Володимирецький районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 62 гостей на сайті