Авторизація

HomeНовиниВ РайоніЗнайдені восени рештки воїнів УПА збираються перезахоронити у Володимирці

Знайдені восени рештки воїнів УПА збираються перезахоронити у Володимирці

( 0 Votes )

 

12 квітня відбулось засідання районного оргкомітету, створеного з питань перепоховання останків воїнів УПА, знайдених минулої осені в селі Іванчі

Члени оргкомітету, куди входять представники місцевої влади та громадськості, вирішили перезахоронити рештки тіл поблизу пам’ятника борцям за волю України, що у селищі Володимирець біля автостанції. Тут планують розширити уже існуючий меморіал українським воїнам.

Запропонував ідею депутат районної ради Олександр Бобрик, який свого часу був причетним до створення пам’ятника борцям за волю України. Він також висловив своє бачення, як цей комплекс повинен виглядати. Проте деталі проекту та його вартість сформують спеціалісти та подадуть на розгляд оргкомітету.

Володимирецький селищний голова Олександр Осмолович підтримав ідею та зголосився винести питання на розгляд депутатів – сесія селищної ради має відбутись в кінці травня. Після її рішення можна буде оформити ініціативу договором, на основі якого отримати додаткове фінансування від Українського інституту національної пам’яті.

Провести перепоховання та відкрити оновлений меморіал планують 24 серпня під час відзначення Дня Незалежності України. Голова Володимирецької райдержадміністрації Анатолій Рижий доручив підготувати відповідний план заходів.

Володимирецька РДА

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 45 гостей на сайті