Авторизація

Звернення Президента до Українського народу

( 0 Votes )

 Шановні співвітчизники!

Найближчим часом я зроблю широке інтерв’ю на телебаченні і відповім на всі запитання. А сьогодні я хотів би підкреслити – альтернативи побудові суспільства європейських стандартів в Україні немає. І моя політика на цьому шляху завжди була й залишається послідовною.

Реформи, які ми здійснюємо, – це підтвердження того, що ми йдемо європейським шляхом.

Ми будуємо державу, в якій права людини, рівність усіх перед законом, право вибору, соціальний захист є найвищими цінностями для всіх, без різниці, в якому ти регіоні проживаєш чи на який майдан виходиш.

І як Президент хотів би запевнити громадян України – я буду розбудовувати і зміцнювати ці незаперечні фундаменти нашого життя.

У нас ніхто не вкраде мрію про Україну рівних можливостей, про європейську Україну. Так само, як ніхто не зіштовхне нас з праведної дороги, що веде до цієї мрії.

Ми багато пройшли, і ще немало нам пройти належить. Найскладнішими на цьому шляху були, є і завжди будуть економічні проблеми.

Але я був би нечесним і несправедливим, якби не подбав про найбільш знедолених і незахищених, на яких може лягти основний тягар перехідного періоду.

Я був би, м’яко кажучи, неправий, якби не зробив усього, що треба зробити, щоб люди не втрачали робочі місця, щоб вони отримували заробітні плати і пенсії, стипендії.

Я хочу, щоб у нашій великій українській родині був мир і спокій. Як батько не може залишити сім’ю без хліба, так і я не маю права залишити людей напризволяще з тими проблемами, які можуть виникнути, якщо під тиском, який ми відчуваємо, зупиниться виробництво, і мільйони громадян будуть викинуті на вулиці.

Тому мені доводиться вдаватися до непростих рішень. Тому я інколи ризикую бути незрозумілим. І тому я прошу сьогодні наш народ уважно вислухати мене особисто.

Я ніколи не зроблю жодного кроку на шкоду Україні і народові. Воля громадян України була, є і буде вирішальною для кожного мого рішення.

Я хочу, щоб люди знали це.

Я дякую всім за високу громадянську свідомість. В інтерв’ю телевізійним каналам я більш детально розкажу про наші спільні кроки та дії, які ми будемо робити разом.

Сподіваюся на розуміння і підтримку.

Я вірю – ми подолаємо всі труднощі на шляху розбудови нашої держави, бо нема таких перепон, які не подолав би мудрий і згуртований народ.

Ми ніколи і нікому не повинні дозволяти заважати нам. Молитви і мрії мільйонів покладаються на Господнє рішення.

 

Джерело: Рівненська ОДА

 

Коментарі   

 
+9 # Гість 26.11.2013, 15:49
ЖИРНЮЧИЙ ''ФАК''тобi . Iуда !!!
Відповісти
 
 
+7 # Гість 26.11.2013, 15:58
Я,я,я,я,я... не даремно прізвище "Я"нукович. А політехнологи мудро написали текст так, що і прихильники і противники Євросоюзу бачать ці слова адресовані до їх. Ось наприклад: "...на який майдан ти виходиш", "...інколи я ризикую бути незрозусілим", "я дякую всім за високу громадянську свідомість", "молитви і мрії мільйонів...". До речі а чого "Полісся" не освітлює новини України, зокрема "ЄВРОмайдан" та "ТСмайдан". У вас що немає думки, чи с[ЦЕНЗУРА] сковує вуста?
Відповісти
 
 
+3 # гість 27.11.2013, 00:06
"Полісся" поступає мудро,нічого не бачив,нічого не чув!Повилазять з корчів пищати коли буде дана вказівка в яку сторону!
Відповісти
 
 
+3 # Гість 27.11.2013, 10:36
"Полісся" нагадує Президента: "нічого не бачить, не чує", може і доля Президента чекає?
Відповісти
 
 
+3 # Lavr 27.11.2013, 11:24
Зауваження слушне. Сайт має популярність і тому стояти осторонь гарячого інформаційного потоку недопустимо.
Відповісти
 
 
+4 # Lavr 27.11.2013, 18:43
Президент вирішив виправдатися. Так, проблеми при вступі в Асоціацію були і є, але що їх не було видно раніше? Невже не можна було радникам зробити аналіз ризиків, плюсів та мінусів, раніше ніж почали кричати про підписання Угоди про Асоціацію? Чи там працюють люди, набрані "по блату", які зеленого поняття не мають в державних справах? Найбільш неприємно не те, що відклали вступ, а те, що нахабно брехали всій Європі, що ми готові, що хочемо і підпишемо. А тепер лупають очима і думають, щоб щось придумати для виправдання. Непорядність і непрофесіоналіз м панує у владі.
Відповісти
 
 
+2 # Гість 27.11.2013, 19:58
Може воно не порядно і не професійно, але подивіться який результат: Евросоюз мільярд доларів щороку пообіцяв (раніше лише 1 мільярд за сім років давав). А хто каже що політика чесна. Політика - це хто кого на...
Відповісти
 
 
+5 # Lavr 28.11.2013, 19:38
А чого Євросоюз повинен "давати"? Вони що благодійна організація? Тим більше, що вони добре знають як у нас розвинуто казнокрадство. Наприклад, на розробку сайту регресного Фонду відомство Королевської заклало 3,6 млн грн. Це наче побудувати якийсь будинок. Та й як витрачаються гроші на будівництво та ремонт доріг. Крім того, знають як у нас пресують малий та й будь-який бізнес. Вони можуть дати гроші під конкретні проекти та контролювати їх витрачання. Не на "освоєння коштів". Безперечно, допоможуть якщо побачать що гроші підуть в діло.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 58 гостей на сайті