Авторизація

HomeСпортФутболФутбол: змагання набирають обертів (+таблиці)

Футбол: змагання набирають обертів (+таблиці)

( 0 Votes )

У футболі, як і в інших ігрових видах спорту, часто буває так, що в один проміжок часу у певної команди все виходить за планом, а потім без якихось видимих причин ритм гри втрачається й ініціатива переходить до суперника.

Саме так трапилось у декількох поєдинках, що відбулися на минулому тижні.

Почну з матчу лідера обласної першої ліги – вараського „Ізотопа – РАЕС”, який вдома приймав радивилівський „Сокіл”. Першими змагались юнаки, і тут господарі вчинили приїжджим одноліткам справжнісінький погром, забивши в їхні ворота аж 8 „сухих” голів! Здавалося, що в зустрічі дорослих теж трапиться щось подібне, адже до перерви атомники вели 3 : 0 після влучних ударів Віктора Киряха, Олександра Кушніра (гол – справжній шедевр!) та Олександра Полякова. Та у другому таймі гості зуміли вирівняти гру і забити два м’ячі. Хоча на більше їх вже не вистачило – 3 : 2 на користь „Ізотопа”, який набрав 8 очок і продовжує очолювати турнірну таблицю змагань.

У Рафалівці хлопці Василя Дацького зустрічалися із млинівською „Вілією”. Дублери основного складу, підопічні Івана Мальця, увесь поєдинок „висіли” на воротах опонентів, створили багато моментів, та у підсумку могли навіть програти. Але усе закінчилося нульовою нічиєю. Схожа картина спостерігалася і в двобої основних складів. Та тут, на щастя рафалівчан, Роман Федіна у середині першого тайму все ж забив гол, який і став переможним і приніс своїй команді перші три очки у чемпіонаті. Хоча у другому таймі уболівальникам місцевого колективу довелося пережити декілька поспіль тривожних хвилин, бо гості активізувалися і примусили Віталія Бедика чимало попрацювати.

Перемога „Рафбруку” одразу перемістила колектив у середину змагального рейтингу. Ще в одному поєдинку ліги гощанський АГАТ вдома розійшовся миром із березнівським „Случем” – 1 : 1.

У ветеранських обласних перегонах перші три очки здобули представники Володимирецького району, які виграли 2 : 1 у Костополі. До перерви гості, забивши два голи (Олександр Шама та Олег Кладько), спокійно контролювали ситуацію. Але надалі „підсіли” і дали можливість господарям відновити інтригу – 1 : 2. Кульмінацією матчу став „пеналь”, призначений рівненським арбітром Олександром Ганіченком у ворота володимирчан на останніх хвилинах гри. Визвався бити місцевий голкіпер, але у ворота не влучив. На тому і розійшлись, а така драматична звитяга вивела гостей на друге місце в групі. Ще в одному поєдинку атомники привезли очко із Дубровиці – 0 : 0.

У другій лізі не менш драматично завершився двобій у Демидівці, де сподівалася взяти турнірні бали наша „Енергія”. Гості вели упродовж майже усього поєдинку – 1 : 0, але під завісу гри розслабилися і програли – 1 : 2. ”Стир” разом з рокитнівським „Поліссям” ведуть перед у першості, володимирчани – передостанні.

На районних футбольних фронтах найрезонанснішою новиною стало зняття ФК „Рафалівка” зі змагань у першій лізі, внаслідок чого результати зіграних матчів цією командою анульовані.

Наступна за значимістю сенсація – програш минулорічного чемпіона з Цепцевич на своєму полі дебютанту із Зеленого – 0 : 1. ”Моноліт” несподівано легко на виїзді поклав на лопатки Каноничі – 4 : 0, МФК вдома здолав Сопачів – 2 : 1 і наздогнав лідируючі Телковичі (у обох колективів – по 7 очок).

Найрезультативніше – 4 : 3 – зіграли Кідри з Полицями, а мир було зафіксовано у зустрічі Любахи – Воронки 2 : 2, причому гості відігралися вже в доданий арбітром час.

У другій лізі вперед вибилися Лозки після перемоги над Білим – 1 : 0 (10 очок). У спину їм дихають Жовкині, які довели свою вищість над Антонівкою – 2 : 1 (9 балів). Інші результати: Половлі – Озеро 3 : 1, Мульчиці – Заболоття 1 : 2, Довговоля – Хиночі 5 : 2, Жолудськ – Новаки 2 : 2.