Авторизація

HomeСпортФутболФутбол: виграли майже всі

Футбол: виграли майже всі

( 0 Votes )

Таке буває не часто, але все ж буває – з семи команд (дорослі, юнацькі, ветеранські) нашого регіону, що беруть участь в обласних футбольних перегонах, виграли на цих вихідних чи не усі, тобто аж шість.

Тож давайте відслідкуємо разом історію цих перемог та поразки.

Найвеселіший поєдинок трапився у Володимирці (друга ліга) за участі „Енергії” та „КАМАЗу – АГРО” з Острожця Млинівського району. ”Енерджайзери” ніби згадали самих себе шестирічної давності, коли були фіналістами обласного Кубка і могли в одному матчі розгромити суперника 4 : 1, а в іншому – поступитися 5 : 7, тобто й самі грали, і супернику не особливо заважали.

Так трапилося і у неділю, 11-го червня. Перший тайм – два голи Олександра Манзика та гол у відповідь – 2 : 1 на користь господарів. По перерві – м’ячі Дмитра Дацького з пенальті та плюс гол капітана Василя Новицького – і вже – 4 : 1. Та несподіваний (для місцевих футболістів) ривок гостей і за лічені хвилини до фінального свистка Інни Вакулко з Сарн уже нічия – 4 : 4. На щастя для підопічних Василя Лосінця, Віктор Супрунюк все ж приніс перемогу володимирчанам – 5 : 4.

Іще одна новина, що стосується МФК „Енергії”: дисциплінарний комітет РОФФ виніс досить дивне рішення (як на мене) щодо перерваного матчу через відсутність лікаря у Здолбунові – зустріч дограти. Як далі розвиватимуться події, дізнаємося пізніше.

А лідери у другій лізі міняються щотуру – на цей раз після домашньої перемоги над бугринською „Калиною” турнірну таблицю очолила клеванська „Коливань”.

Вараський „Ізотоп – РАЕС” – віце-лідер першої ліги приймав у суботу у себе аутсайдера з Гощі, який після серії поразок поміняв головного тренера: замість добре відомого нам Володимира Новака команду очолив Орест Баль. Спочатку змагалися юнаки. Тут три очки взяли господарі – 2 : 1 і забезпечили собі місце у призовій трійці. Довелося похвилюватися і гравцям основного складу, бо господарі ніби почувалися впевнено – 2 : 0 (голи Олександра Полякова та Олександра Кушніра). Та візитери змогли відігратися – 2 : 2, і лише гол наприкінці двобою Віктора Стельмаха – 3 : 2 знову вивів ізотопівців на лідерську позицію у змагальному рейтингу першої ліги – 14 очок.

Через день у Рафалівці вже вдруге цього року (перша гра була кубковою і завершилася перемогою господарів – 1 : 0) гостював радивилівський „Сокіл”, який зумів на тижні обіграти ФК „Малинськ” – 1 : 0 і вийшов на третє місце. Рафалівчани, що мали лише три очки, теж прагнули покращити своє досить скрутне турнірне становище, і тренер Іван Ярута пішов шляхом деяких змін у стартовому складі. На жаль, спроба перекваліфікації деяких гравців у захисники очікуваного ефекту не принесла, і перший тайм господарі програли, як то кажуть, без шансів – 0 : 2 (голи Леоніда Полімарчука і Тараса Новосада, причому другий забив прямим ударом з кутового).

По перерві після серії замін гра вирівнялася, і Роман Федіна мав один м’яч відігравати, але з декількох метрів лише струсонув поперечину. Стас Гребінь під завісу матчу все ж забив – 1 : 2, але на більше у господарів не вистачило ні сил, ні часу…

Відзначу впевнений поступ рафалівських юнаків – вихованців Івана Мальця, які „довго запрягали”, але швидко поїхали, і таки поклали на лопатки своїх вельми задиристих радивилівських однолітків – 5 : 1.

Аж чотири голи у цій зустрічі провів у ворота суперників Євген Пашко, ще м’яч у командну скарбничку додав Віталій Волощук. Завдяки цьому розгрому юні рафалівчани підійшли впритул до очільника юнацьких перегонів – сарненського „Маяка”, і саме з ними гратимуть наступну зустріч вже найближчої середи, причому у наших хлопців ще є перенесений матч у запасі.

Напрочуд вдало відіграли звітний тур і ветерани. Атомники без особливих проблем відправили додому рокитнівське „Полісся” – 3 : 1. Тут рахунок відкрив Сергій Кедич, подвоїв Віктор Федіна, а потроїв Володимир Штинь, скориставшись розгубленістю гостей при виконанні штрафного удару. Гол престижу полісяни забили лише при рахунку – 3 : 0…

Три очки, причому на виїзді у Березному, взяла і збірна Володимирецького району. Вже в дебюті поєдинку вихід сам на сам з голкіпером занапастив головний голеадор наших ветеранів Олег Кладько. Як часто буває у футболі, за декілька хвилин вже рішучість Олександра Кладюка врятувала володимирчан від пропущеного голу – захисник встиг вибити з порожніх воріт шкіряну сферу, що прямувала до сітки після не досить вдалих дій голкіпера.

Вирішальний гол на вагу перемоги здобув на початку другого тайму той же Олег Кладько, який коронним ударом голови „замкнув” передачу Олександра Ярути – 0 : 1. Слід відзначити справжній героїзм цього гравця, який дограв поєдинок із серйозною травмою(після гри йому наклали гіпс), і у першому колі він уже колективу не допоможе. Тож побажаємо Олегу якнайскорішого відновлення після травми, бо на його одноклубників вже найближчими вихідними чатує лідер – „Ізотоп – РАЕС”.

На районних футбольних полях у першій лізі не дає своїм переслідувачам розслабитися лідер з Кідер (15 очок). На цей раз „юнаки” у Зеленому обіграли місцевих футболістів – 2 : 0.

Мав шанс порівнятися з кідерцями „Моноліт”, але у себе вдома не подужав Воронки – 1 : 1. Рахунок тут відкрив Петро Кислянко, який красиво, в один доторк ноги, завершив старання Данила Вергульова. Але не пройшло й декількох хвилин, як гості відігралися, причому зусиллями самих енергоремонтників – це Роман Лоза невдало підставився на передачу з флангу. Монолітівці згромадили 13 балів, а їх суперники – 12.

11 мають Великі Телковичі, які спочатку вдома обіграли Полиці – 2 : 0, а потім мінімально – 2 : 3 поступилися МФК, який дихає їм у спину.

Нарешті здобув очко минулорічний чемпіон з Цепцевич, який розписав „мирову” – 0 : 0 у Сопачеві.

Поличани вдома позбавили очок – 2 : 0 Каноничі.

Епідемія недограних матчів продовжується у другій лізі. При рахунку 3 : 3 покинули поле у Хиночах Новаки. За словами голови ВРФФ Сергія Винника команді буде зарахована технічна поразка.

При рахунку 1 : 1 покинуло майданчик у Жолудську Заболоття. З цим випадком розбиратиметься апеляційний комітет районної федерації.

Досить несподівано поступилися обидва лідери – Жовкині у Білому – 2 : 3, а Лозки – у Озері – 0 : 3, тому й залишилися при своїх – 15 та 14 очок.

Замикають призову трійцю після домашнього розгрому Мульчиць – 4 : 1 Половлі (13 балів).

Ще в одному матчі Антонівка у себе поступилася Довговолі – 2 : 3.

Юрій Ковалець.

Чемпіонат та першість  Володимирецького району з футболу 2017 року (станом на 12.06.2017)