Авторизація

HomeСпортФутболКалендар матчів чемпіонату та першості Володимиреччини

Календар матчів чемпіонату та першості Володимиреччини

( 2 Votes )

 

Публікуємо розклад матчів чемпіонату району та першості району на перше коло сезону 2018 року.

 

 

 

 

Календар матчів чемпіонату району 2018 року І-ліга, І-коло.

1. «Горинь» Цепцевичі

2. «Промінь» Каноничі

3. «Моноліт»Вараш

4. «Сокіл» Любахи

5.МФК Володимирець

6. «Полісся» Полиці

7. «Стир» Сопачів

8. «Зоря» Воронки

9. «Олімп» Жовкині

10. «Юність» Кідри

11. «Стир» В.Телковичі

12. «Зірка» В.Жолудськ

 

І тур – 29.04. (неділя)                                                                     IІ тур - 06.05. (неділя)

1.Кідри – Моноліт                                                                            7. Моноліт - Сопачів

2.Жолудськ – Каноничі                                                                   8. Полиці - Жовкині

3.МФК - Любахи (26.04.)                                                                9. Воронки - Цепцевичі (10.05)

4.Телковичі – Воронки                                                                    10. Любахи – Телковичі

5.Цепцевичі - Полиці  (01.05)                                                      11. МФК - Каноничі (?)

6.Жовкині – Сопачів                                                                        12. Жолудськ - Кідри

 

ІІІ тур -13.05 (неділя)                                                                      ІУ тур - 20.05 (неділя)

13.Кідри - МФК   (17.05.)                                                                19. Моноліт - Полиці

14.Цепцевичі – Любахи                                                                 20. Воронки -  Сопачів

15.Жовкині – Воронки                                                                    21. Любахи  - Жовкині

16.Жолудськ –Моноліт                                                                   22. Каноничі – Цепцевичі

17.Каноничі - Телковичі                                                                 23. МФК – Жолудськ

18.Полиці – Сопачів                                                                       24. Телковичі - Кідри

 

V тур -27.05.(неділя)                                                                      VІ тур -03.06.(неділя)

25.Цепцевичі – Кідри                                                                      31. Воронки- Моноліт

26.Полиці – Воронки                                                                      32. Любахи  - Полиці

27.Сопачів – Любахи                                                                      33. Каноничі - Сопачів

28.Жовкині  - Каноничі                                                                   34. Кідри – Жовкині

29.Жолудськ –Телковичі                                                                35. Цепцевичі - Жолудськ

30.Моноліт- МФК  (24.05.)                                                             36. ТелковичіМФК (31.05)

 

VIІ тур -10.06. (неділя)                                                                   VІІІ тур - 17.06. (неділя)

37.МонолітКаноничі                                                                   43. Телковичі – Моноліт

38.Любахи – Кідри                                                                           44. Цепцевичі - МФК (14.06.)

39.Жолудськ – Воронки                                                                 45. Жовкині  -  Жолудськ

40.МФК  - Полиці (07.06.)                                                              46. Кідри  - Сопачів

41.Сопачів – Телковичі                                                                  47. Каноничі Полиці

42. Жовкині  - Цепцевичі                                                              48. Воронки - Любахи

 

ІХтур – 24.06.                                                                                    Х тур – 01.07.

49. Моноліт Любахи                                                                    55. Жовкині  -  Моноліт

50. Воронки – Каноничі                                                                  56. Цепцевичі – Сопачів ()

51. Полиці – Кідри                                                                           57. Полиці – Телковичі

52. Жолудськ – Сопачів                                                                 58. Воронки – МФК

53. МФК – Жовкині                                                                           59. Любахи  - Жолудськ

54. Телковичі- Цепцевичі (21.06.)                                              60. Каноничі- Кідри

 

ХІ тур -08.07. (неділя)

61. Моноліт - Цепцевичі  (05.07.)

62. Телковичі – Жовкині

63. МФК– Сопачів

64. Жолудськ  - Полиці

65. Кідри-Воронки

66. Любахи  - Каноничі

В календарі можливі зміни.

Початок ігор чемпіонату району:     - у вихідні о 13:00 год. в робочі дні: о 18:00 год.

 

 

Календар матчів першості району 2018 року ІІ-ліга, І-коло.


1. ФК «Хиночі»

2. «Україна» (Новаки-Озеро)

3. ФК «Мульчиці»

4. ФК «Лозки»

5. «Штурм» Балаховичі

6.  ФК «Половлі»

7. «Полісся» Зелене

 

І тур -  06.05.                                                                              ІІ тур -13.05.

1.     Хиночі – Зелене                                                               4. Половлі - Балаховичі

2.     Новаки – Половлі                                                            5. Зелене - Новаки

3.     Балаховичі – Лозки                                                         6. Мульчиці -  Хиночі   

 

ІІІ тур – 20.05.                                                                            ІV тур -27.05. 

7. Новаки – Мульчиці                                                              10.Зелене – Лозки

8. Балаховичі- Зелене                                                            11.Мульчиці- Балаховичі

9. Лозки – Половлі                                                                   12. Хиночі - Новаки

 

V тур – 03.06.                                                                            VІ тур - 10.06.

13. Балаховичі- Хиночі                                                           16. Мульчиці- Половлі

14. Лозки – Мульчиці                                                               17. Хиночі - Лозки

15. Половлі – Зелене                                                             18. Новаки -  Балаховичі

 

VІІ тур – 17.06.

19. Лозки  - Новаки

20. Половлі - Хиночі

22. Зелене - Мульчиці

 

Початок ігор першості району:  у вихідні та святкові дні: о 13:00 год. в робочі дні: о 18:00 год.
 

Коментарі   

 
-1 # natan67 08.05.2018, 08:33
а коли буде відомо про МФК-Каноничі?
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 177 гостей на сайті