Авторизація

HomeСпортФутболВолодимирчани здобули кубок області з футзалу

Володимирчани здобули кубок області з футзалу

( 1 Vote )

В суботу, 23 лютого в Рівному пройшов Кубок Рівненської області з футзалу серед збірних команд районних організацій ВФСТ «Колос».

З кожним роком цей вид спорту набирає свою популярність, як в області так і в районних центрах. В цьому турнірі взяли участь  сім  команд. Згідно жеребкування  учасники розділились  на дві  групи. Переможці груп грають за перше друге місце, а команди, які посіли другу сходинку за третє-четверте місце.

Змагання пройшли в дуже цікавій  та запеклій боротьбі. Грали по коловій системі,  тож  ігор було достатньо  щоб насолодитися різновидом гри кожної  із команд.

Група  «А» де грали наші футболісти дісталися команди Сарнинського та Здолбунівського районів. В групі «Б»: Рівненський район,  Дубнівський, Корецький та Рокитнівський.

Першими на майданчик вийшли команди групи «Б»  Дубнівського та Рокитнівського районів. Сильнішими були Рокитняни. Другим поєдинком нашої групи продовжився цей турнір  де досить несподівано і щей з великим рахунком  7:2 Сарни розгромили Здолбунів. Також дуже легко господарі переграли Корець.

Слідуюча гра наших  хлопців  зі Здолбуновом заставила бути на нервах аж до останньої секунди матчу. Мінімальна перевага 2:1 на нашу користь. Після цієї перемоги завдання на п’ятдесят процентів було виконано. Але попереду гра із Сарнами, які упевненіше виглядали за наших спортсменів у попередньому поєдинку.

Далі відбулося два поєдинки поспіль у другій групі, де Дубно поступилося Корцю, а Рокитно - господарям.

Вийшовши на гру із Сарнами буквально на перших хвилинах ми вже  програвали. Пропустивши цей м’яч наших хлопців як підмінили. Перехопивши ініціативу вони протягом двох хвилин вже були попереду.  А в другому таймі зовсім дотисли суперника забивши ще два мячі. Отож ми у фіналі і чекали свого суперника. Ним стали господарі майданчику впевнено вигравши у  Дубенських футболістів.

Гра за третє місце між Сарнами та Рокитном завершився перемогою других - рахунок  2:5. Фінал Кубку став найдраматичнішим  поєдинком . Спочатку господарі після помилки нашого молодого голкіпера вийшли вперед.  Так і закінчилася перша половина зустрічі. Другий тайм знову був за нашими спортсменами.

Домінувавши весь другий тайм та забивши два мячі  поспіль    втримати   цей рахунок не змогли. Вже на доданих хвилинах прикра помилка в захисті і рахунок господарям вдалося зрівняти. По регламенту змагань далі пенальті. І тут наш молодий воротар Роман Бедик був на висоті. Відбивши два пенальті суперника приніс  своїй команді перемогу з рахунком 5:3. Отже Кубок у Володимирчан!

Протягом всього турніру в нас забивали  Дмитро Дацький, Сергій  Жданюк та Сергій  Сиротюк.