Результати 2-5 турів першості району з футболу, турнірна таблиця після 5 турів та "шахматка" всіх результатів
2 тур 09.05 (п’ятниця)
Зелене – Б.Воля | 2 | 1 |
Мульчиці – Біле | 2 | 4 |
Балаховичі – Половлі | 6 | 0 |
Антонівка – Новаки | 0 | 1 |
Степангород – Рафалівка | 2 | 4 |
Бабка – Жолудськ | 4 | 2 |
3 тур 11.05 (неділя)
Жолудськ - Степангород | 4 | 0 |
Б. Воля – Балаховичі | 1 | 3 |
Половлі – Мульчиці | 1 | 0 |
Рафалівка – Антонівка | 8 | 0 |
Біле – Бабка | 0 | 2 |
Телковичі – Зелене | 2 | 0 |
4 тур 18.05 (неділя)
Новаки – Рафалівка | 2 | 1 |
Антонівка – Жолудськ | 1 | 1 |
Мульчиці – Б.Воля | 0 | 2 |
Балаховичі – Телковичі | 6 | 0 |
Степангород – Біле | 1 | 2 |
Бабка – Половлі | 2 | 2 |
5 тур 25.05 (неділя)
Б.Воля – Бабка | 3 | 2 |
Половлі – Степангород | 4 | 2 |
Біле – Антонівка | 4 | 2 |
Зелене – Балаховичі | 1 | 3 |
Жолудськ – Новаки | 2 | 0 |
Телковичі – Мульчиці | 2 | 1 |
ІІ Ліга Турнірна таблиця після 5 туру
Місце | Команда | І | В | Н | П | М’ячі | Різниця | О |
|
1 | Балаховичі | 5 | 4 | 1 | 0 | 18-2 | +16 | 13 |
|
2 | Жолудськ | 5 | 3 | 1 | 1 | 13-5 | +8 | 10 |
|
3 | Біле | 5 | 3 | 1 | 1 | 10-7 | +3 | 10 |
|
4 | Половлі | 5 | 3 | 1 | 1 | 10-12 | -2 | 10 |
|
5 | Новаки | 4 | 3 | 0 | 1 | 7-4 | +3 | 9 |
|
6 | Телковичі | 4 | 3 | 0 | 1 | 8-7 | +1 | 9 |
|
7 | Бабка | 5 | 2 | 2 | 1 | 11-8 | +3 | 8 |
|
8 | Рафалівка | 4 | 2 | 1 | 1 | 14-5 | +9 | 7 |
|
9 | Б.Воля | 5 | 2 | 0 | 3 | 7-11 | -4 | 6 |
|
10 | Зелене | 4 | 1 | 0 | 3 | 5-9 | -4 | 3 |
|
11 | Антонівка | 4 | 0 | 1 | 3 | 3-14 | -9 | 1 |
|
12 | Мульчиці | 5 | 0 | 0 | 5 | 3-13 | -10 | 0 |
|
13 | Степангород | 5 | 0 | 0 | 5 | 6-18 | -12 | 0 |
|
"Шахматка" результатів
м | команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
1 | Рафалівка |
|
|
| 8:0 |
|
|
| 1:1 |
|
|
|
|
|
2 | Телковичі |
|
|
|
| 2:0 |
|
|
|
| 2:1 |
|
|
|
3 | Балаховичі |
| 6:0 |
|
|
| 6:0 |
|
|
|
|
|
|
|
4 | Антонівка |
|
|
|
|
|
| 0:1 |
|
|
|
| 1:1 |
|
5 | Зелене |
|
| 1:3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| 2:1 |
6 | Половлі |
|
|
|
| 3:2 |
|
|
|
| 1:0 | 4:2 |
|
|
7 | Новаки | 2:1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| 4:1 |
|
|
8 | Бабка |
|
|
|
|
| 2:2 |
|
|
|
|
| 4:2 |
|
9 | Біле |
|
| 0:0 | 4:2 |
|
|
| 0:2 |
|
|
|
|
|
10 | Мульчиці |
|
|
|
|
|
|
|
| 2:4 |
|
|
| 0:2 |
11 | Степангород | 2:4 |
|
|
|
|
|
|
| 1:2 |
|
|
|
|
12 | Жолудськ |
|
|
|
|
|
| 2:0 |
|
| 4:0 | 4:0 |
|
|
13 | Б.Воля |
| 0:4 | 1:3 |
|
|
|
| 3:2 | |
|
|
|
|
< Попередня | Наступна > |
---|