20 вересня у Дубровиці відбудеться міжнародний турнір з мотоболу, присвячений Дню працівника лісу. У турнірі візьмуть участь команди з Білорусі та України. А в останню неділю вересня подібні змагання, можливо, відбудуться і в Володимирці. Один з мотобольних клубів Полтавщини після турніру у Німеччині готовий зіграти у нас. Залишаються відкритими запитання про суперника та фінансування турніру.
Усіх прихильників та небайдужих земляків просимо посприяти вирішенню цих питань. Щоб свято мотоболу у Володимирці відбулося, залежить від нас усіх, повідомляє голова Володимирецького мотобольного осередку МФУ Василь Блищик.
Вл.інф
| < Попередня | Наступна > |
|---|


ДСНС повідомляє