HomeСпортМотоболСТК "Полісся" на Волині: кипіли мотоцикли і падали гонщики

СТК "Полісся" на Волині: кипіли мотоцикли і падали гонщики

( 0 Votes )

3 липня у Ковелі відбувся черговий етап чемпіонату України (Західний регіон) з мотокросу під егідою ФМСУ. На ці змагання з’їхалися кращі спортсмени з усієї країни. Тож, як і прогнозувалося, гонка видалася видовищною і дуже складною. Неймовірна спека і хмари пилюки вносили свої корективи в хід змагань. В цьому дійстві приймали участь і гонщики нашого молодіжного спортивно-технічного клубу «Полісся», новоствореної громадської організації, мета якої – об’єднати прихильників усіх технічних та військово-прикладних видів спорту.

Але повернемось до самих змагань. І традиційно почнемо з класу 85 см.3, де виступає наш гонщик з Володимирця Віталій Шмига. В обох заїздах після старту він був третім. Але цього разу до гонщиків західного регіону приєдналися дуже сильні представники Дніпра та Херсонщини, серед яких є навіть кандидати до збірної України. Тож втримати третє місце було дуже важко, практично неможливо під постійним пресингом суперників. Спека та динаміка гонки призвела до двох падінь, по одному в кожному із заїздів. У підсумку Віталій був п’ятим і третім серед гонщиків західного регіону.

А тепер коротенько про інших наших учасників Андрія Дацького, Тараса Савчука і Дмитра Остапчука. Для Дацького і Савчука це були перші змагання такого рівня. І треба віддати їм належне, що вони зуміли доїхати до фінішу в обох заїздах. І це на 30-річному «Чизеті», що кипів як старий чайник, і китайському «Вайпері»! Для Дмитра гонка могла б закінчитися ще в першому заїзді, коли в одному з поворотів на нього налетів один з «безбашених» (і такі є в мотокросі), що призвело до падіння і пошкодження вихлопної системи і радіатора. Але Дмитро, хоч і з труднощами, все ж фінішував. У перерві між заїздами за допомогою «холодного зварювання» вдалося заліпити радіатор, але повноцінно їхати було вже неможливо, на працюючому на високих обертах двигуні охолоджуюча рідина добряче сочилася.

Підсумовуючи все вище сказане, можна зробити висновок, що при наявності пристойної техніки та траси для мотокросу володимирчанам можливо на рівні боротися з провідними гонщиками України. Та й не тільки України, до Польщі рукою подати і як кажуть в народі  «добрий хлопець камнем докине».

Василь Блищик,

голова мотобольного осередку МФУ в Рівненській області.

 

У вас недостатньо прав для коментування.