HomeСпортІнші видиПереможцем конкурсу "Спортивні рекорди. Прес" став учень із Володимиреччини

Переможцем конкурсу "Спортивні рекорди. Прес" став учень із Володимиреччини

( 0 Votes )

Організатором конкурсу став комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки Відділення НОК України в Рівненській області.

Участь у ньому передбачало підняття тулуба з положення лежачи на спині в домашніх умовах. Перемогу в Конкурсі здобуває той учасник, що виконає найбільшу кількість піднімань тулуба з положення лежачи на спині згідно умов виконання конкурсу.

 Учасниками конкурсу стали й 9 учнів Володимиреччини, так заступником директора Володимирецького районного колегіуму (О.Приходько) та директором КЗ "Володимирецька КДЮСШ" (О.Гребень), були направлені на розгляд конкурсної комісії, відеоматеріали учасників.

Отож, організаторами було визначено переможців та призерів. Одразу двоє вихованців відділення легкої атлетики КЗ "Володимирецька КДЮСШ" (тренер С. Бадига) зуміли піднятися на п'єдестал  - перше місце здобув Назар Кібиш (66 піднімань), а бронзова нагорода дісталася Христині Кібиш (51 піднімання). Друге місце посів Богдан Кучмей з міста Дубно (60 піднімань).

Всі вони будуть нагороджені дипломами, медалями та  призами від КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» та Відділення НОК України в Рівненській області.

Дякуємо всім, хто долучився до конкурсу, вітаємо переможців та запрошуємо до участі в наступних активностях.

Завідувач сектору культури, молоді та спорту  Ю. Римарчук

На фото - переможець конкурсу Назар Кібиш

 

 

У вас недостатньо прав для коментування.