Авторизація

HomeСвіт цікавогоСвіт цікавого

Світ цікавого

Тимчасове тату мехенді: безпечно і красиво

( 6 Votes )

Так вже повелося, що кожна жінка інтуїтивно любить красиве, тож і намагається чимось себе прикрасити: чи то елементами в одязі, чи стильною зачіскою, цікавими аксесуарами, сережками, перснями чи браслетами. Сучасний світ настільки багатогранний, що певні вкраплення різноманітних культур органічно вплітаються  у стильний образ жінки. Ось, наприклад, влітку молоді дівчата балують себе мистецтвом мехенді: цей дивний розпис можна побачити на руках, шиї, сплутати з ремінцем від босоніжок на ногах. Таким мистецтвом у Володимирці володіє талановита аматорка Ганна Манчук, з радістю розписуючи у такій техніці друзів, знайомих та тих, хто випадково натрапить на її роботи в інтернеті.

 

Лікування хребта дідівським методом

( 1 Vote )

Відомо, що не варто судити про вік людини лише за кількістю прожитих років. Адже окрім паспортного віку є й біологічний. Хтось у шістдесят почуває себе молодим і бадьорим, а хтось у тридцять скаржиться на здоров’я і виглядає удвічі старшим. І досить часто причиною бід виявлялися порушення у тій чи іншій ділянці хребта.

 

Коли зроблено з любов'ю...(+фото)

( 1 Vote )

Магія руками землячки. Неперевершеної краси пасхальні кошики виготовляє Світлана Кравчук-Воробей.

Перед читачами дуже вибачаємось, що не ознайомили вас раніше з таким дивом. Дівчина живе нині у Львові, пересилає всією Україною! Ставайте в чергу, до наступного Великодня до вас дійде черга)

 

Сонячні батареї: дух часу чи справжня необхідність? (+фото)

( 0 Votes )

Поки космічні кораблі бороздять простори Всесвіту, популярність на Землі здобуває альтернативна енергетика. Це та енергетика, яка залучає природні явища (сонце, вітер, тепло землі, різницю потенціалів і т.д.) та перетворює їхню силу в електричну, теплову або механічну енергію.

Найголовнішими їхніми козирями в першу чергу є екологічність та економічність, а ще відновлювальність – якщо мислити глобально.

 

Аби ЗНО не стало "судним днем"

( 0 Votes )

 Уже з 6 лютого розпочинається чергова реєстрація абітурієнтів на ЗНО.

І коли дехто вже активно готується до такого фінального оцінювання, багато школярів досі не розуміють, як зосередитися серед купи інформації і в результаті скласти тест так, аби гарантовано пробратися до числа першокурсників.

 

Сторінка 1 з 14

На даний момент 74 гостей на сайті