Авторизація

HomeСвіт цікавогоСвіт цікавогоТимчасове тату мехенді: безпечно і красиво

Тимчасове тату мехенді: безпечно і красиво

( 6 Votes )

Так вже повелося, що кожна жінка інтуїтивно любить красиве, тож і намагається чимось себе прикрасити: чи то елементами в одязі, чи стильною зачіскою, цікавими аксесуарами, сережками, перснями чи браслетами. Сучасний світ настільки багатогранний, що певні вкраплення різноманітних культур органічно вплітаються  у стильний образ жінки. Ось, наприклад, влітку молоді дівчата балують себе мистецтвом мехенді: цей дивний розпис можна побачити на руках, шиї, сплутати з ремінцем від босоніжок на ногах. Таким мистецтвом у Володимирці володіє талановита аматорка Ганна Манчук, з радістю розписуючи у такій техніці друзів, знайомих та тих, хто випадково натрапить на її роботи в інтернеті.

- Історія мого захоплення мистецтвом мехенді дуже проста, - розповідає Ганна Манчук. – Мені ще з юного віку хотілося мати тату. Проте я добре розуміла, що це на все життя, тож мала сумніви: а раптом, негарно чи не буде личити, чи з віком мої вподобання зміняться, а вивести тату – процедура непроста і болісна. Тож не наважувалась. Про мехенді багато читала, а згодом побачила, як його наносить знайома з Вараша, Іванна Савицька. Власне, вона мені й показала технологію, поділилася усім необхідним, аби і я спробувала. Відтоді все і розпочалося.

Аби усім було зрозуміло, розповімо, що мехенді - це малюнки на тілі, виконані хною. Це порівняно швидкий, безболісний і найбезпечніший спосіб нанесення тимчасового татуювання. Сьогодні це мистецтво широко розповсюджене в усьому світі, особливо в Індії та країнах сходу.

За словами Ганни, мехенді для неї – то поклик душі. Зазвичай один малюнок забирає у майстрині годину-дві, проте вона так любить цей вид творчості, що часу просто не помічає, бо з головою поринає у кожен завиточок майбутнього малюнку.

(Більше читайте вже у наступному номері "ВВ").

Вікторія Черпак. Фото з особистого архіву Ганни.

Коментарі   

-5 # Sego 30.06.2018, 09:24
http://radka.in.ua/moda-ta-stil/timchasovi-tatyuvannia-skilki-trimaye.html
http://anisima.ru/tatu-xnoj/

... все про тимчасове тату... (тих кого цікавить) :-)
Відповісти

-4 # Гість 01.07.2018, 23:30
колхоз
Відповісти

+4 # Гість 02.07.2018, 15:39
Неодноразово зверталася до Ані за натхненням, яке приносить із собою Мехенді. Візерунок є уособленням особливої філософії, яка часом і не всім зрозуміла... Та хіба ми живемо, щоб вгодити усім?
Щиро зичу Тобі, Анічка, креативних ідей, наснаги та знову дякую за дивну казку, яку малюють для нас Твої тендітні руки!
Відповісти

Додати коментар

Захисний код
Оновити

На даний момент 92 гостей на сайті