Авторизація

HomeСвіт цікавогоСвіт цікавогоЙорданська вода - на всі випадки життя

Йорданська вода - на всі випадки життя

( 4 Votes )

З листа: "Я знаю, що мене обпоїли мертвою водою. Що робити ?...

А.Н. с. Мульчиці 

ОБПОЄНОГО «МЕРТВОЮ ВОДОЮ» ВРЯТУЄ ХРЕЩЕНСЬКА ВОДА  

Коли людина помирає, у її дома або на кладовищі в головах ставлять склянку з водою і кладуть зверху скибочку хліба. Дехто наливає горілки і теж кладе хлібець або цукерки. І так цей стакан стоїть до сорока днів. Ця вода (як і будь-яка інша речовина) стає мертвою. Вона призначена новопреставленій людині, і живому принесе тільки шкоду.

  Якщо жива людина вип’є цю воду чи горілку, то тяжко захворіє. Вилікувати мож­на тільки свіжоосвяченою на Водохреща водою. Ось таким способом: опоєно­му мертвою водою дають 12 днів підряд свя­ту воду до заходу сонця.

На цю воду мати або людина, яка щиро любить обпоєного, має 7 разів наговорити заговір: "Дома стоят вряд, никто тем домам не рад. Дома эти не жилища, а мертвых кладоний. В домах тех не стоят, а в домах тех лежат. До соро­ка дней их поят водой на вечный по­кой. Домой идите, свою воду забе­рите. Несите до своей избы, сними­те мертвую воду с рабы (имя). Во имя Отца и Сына и Святого Духа. Аминь."

Взагалі треба слідкувати за «мертвою водою», щоб ніхто з чужих не взяв її і не вилив там, де люди ходять.­ Ще по наших селах можуть її використати в поганих ділах: із замовляннями підлити або вмити, хазяйство зіпсувати, торгівлю, бізнес.

На добро знахарів мало, а на зло вистачає. Цю пораду передала знахарка Лада.

 

ЛІД ПРОТИ АЛКОГОЛЮ

Якщо ваш син п’є і ви підозрюєте, що на нього наведена горілчана порча, то вам знову стануть у помочі Водохреща. Зняти негатив спробуйте так.

Після вечері 18 січня треба взяти скляну банку, швидко піти до найближчого колодязя і відбити кусок льоду. Цей лід помістити в скляну ємкість і швиденько іти додому, не оглядаючись. Ні до кого не можна говорити. Бажано обирати шлях так, щоб нікого не зустріти, у крайньому випадку ні до кого не вітатися.

Далі впродовж семи днів вранці до сходу сонця читати тричі на розталу воду: «Лед холодный, твердый в дрожь бросает, озноб вызывает, так чтоб моя плоть и кровь, раб Божий (ім’я сина), от хмельного остужался, сердцем к нему леденел. Страсть скверную забывал, рюмку не хватал, браги не глотал ныне, и присно, и во веки векав. Аминь».

Давайте цю воду синові пити і обтирайте нею його до пояса. Можна такий обряд проводити після Водохреща ще три рази, коли спадатиме Місяць.

 

ЩОБ ВИЙТИ ЗАМІЖ ЧИ ОЖЕНИТИСЯ

Аби налагодити стосунки в сім’ї, оженитися чи вдало вийти заміж, треба 18 січня відвідати церкву і вистояти вечірню, купити 7 воскових свічок і стільки ж (щиро, не скуплячись) передати в олтар.

Увечері дома, перед кутею, всі сім свічок засвітити; вони мають догоріти до кінця. Маєте за цей час спокійно обдумати своє життя і скласти на рік прийдешній плани.

Таку процедуру одинокі люди можуть повторити і провести, за словами Лади, ще й 15 лютого, на Стрітення.

Бажаємо Вам здійснення мрій, щастя і удачі в новому році!


 

Записала Галина ТЄТЄНЄВА

 

 

Коментарі   

 
0 # Guest 19.01.2013, 14:04
Заговір діє тільки на "радной московской мове"? Чи не так?
Відповісти
 
 
+1 # Guest 20.01.2013, 07:22
можна на латинь перекласти або іврит....
Відповісти
 
 
+4 # Guest 20.01.2013, 07:27
на рідній мові всі заговори від алкоголізму звучать приблизно так : "А щоб ти смоли гарячої напився"," А щоб рука відсохла, яка стопку піднімає", "А не нажерешся ніколи, скотина", і т. д. Про дієвість свідчити не можу, а ось щука ,настояна на горілці,помічна ! :lol:
Відповісти
 
 
0 # Port_Noi 28.01.2013, 06:11
Oсь з чого починався Вiйськовий Статут 1715 року... 300 рокiв тому.

Глава первая — о страсе Божии

Артикул 1. Хотя всем обще и каждому христианину без изъятия надлежит христианско и честно жить, и не в лицемерном страсе божии содержать себя: однакоже сие салдаты и воинские люди с вящшею ревностию уважать и внимать имеют; понеже оных бог в такое состояние определил, в котором оныя часто бывают, что ни единаго часа обнадежены суть, чтоб они наивящшим опасностям живота в службе государя своего подвержены не были. И понеже всякое благословение, победа и благополучие от единаго бога всемогущаго, яко от истиннаго начала всего блага и праведнаго победодавца происходит. И оному токмо молитися и на него надежду полагати [329] надлежит, и тако сие наипаче всего иметь во всех делах и предприятиях, и всегда благо содержать: того ради чрез сие все идолопоклонство , чародейство (чернокнижество ) наикрепчайше запрещается, и таким образом, что никоторое из оных отнюдь ни в лагере и нигде инде не будет допущено и терпимо. И ежели кто из воинских людей найдется идолопоклонник, чернокнижец, ружья заговоритель, суеверный и богохулительный чародей: оный по состоянию дела в жестоком заключении, в железах, гонянием шпицрутен наказан или весьма сожжен имеет быть.

Толкование. Наказание сожжения есть обыкновенная казнь чернокнижцам, ежели оный своим чародейством вред кому учинил, или действительно с диаволом обязательство имеет. А ежели ж он чародейством своим никому никакова вреду не учинил и обязательства с сатаною никакова не имеет, то надлежит, по изобретению дела, того наказать другими вышеупомянутыми наказаниями, и притом церковным публичным покаянием.

Артикул 2. Кто чародея подкупит, или к тому склонит, чтоб он кому другому вред учинил, оный равно так как чародей сам наказан будет.

Толкование. Что один чрез другаго чинит, почитается так, яко бы он сам то учинил.

Артикул 3. Кто имени божию хулению приносит, и оное презирает, и службу божию поносит, и ругается слову божию и святым таинствам, а весьма в том он обличен будет, хотя сие в пиянстве или трезвом уме учинится: тогда ему язык роскаленым железом прожжен, и потом отсечена глава да будет.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 51 гостей на сайті