HomeНаше життя

Наше життя

Безпритульні тварини: хто винен і що робити (+фото)

( 1 Vote )

На жаль, безпритульні тварини – одна з обов’язкових «візиток» будь-якого міста чи селища. Не винятком став і Володимирець. Кошлатих бродяг часто можна зустріти на площі селища, біля лікарні, в районах зупинок громадського транспорту і закладів громадського харчування та фаст-фудів.

Люди ставляться до безпритульних тварин по-різному. Хтось підгодовує з жалю, хтось намагається знайти доброго господаря для знедоленого пса, а хтось «пригощає» стусаном або ж навіть отрутою чи кулею (як догхантери у Вараші).

 

Школа в Кідрах: будівництва добиваються з часів Ющенка

( 0 Votes )

…Село Кідри Володимирецького району, що на Рівненщині, скоро попаде в міжнародну Книгу рекордів Гінеса не по реальному приросту кількості населення (хоча село дає значний показник у нашому районі та області), а по … довготерпінню.

Ще при Президенті України Віктору Ющенку у 2007 році громада села підняла питання про перепрофілювання «недобудованого об’єкту соцкультпобуту» в дитячий садок чи філіал середньої школи.

 

"Покинули Крим, аби не зраджувати присязі"

( 0 Votes )

Сьогодні багато проживає серед нас тих сміливих, мужніх людей, які одного разу були змушені прийняти важливе рішення – покинути стіни рідної домівки, зібрати найнеобхідніше і шукати прихистку на іншій території, починаючи нове життя. Так покинула Крим і приїхала на Володимиреччину сім'я Базанів.

44-річний Андрій Іванович народився у селі Дубівка. Практично з народження і до вступу на військову службу з батьками проживав у Красносіллі, адже батько був там головою колгоспу. Вся його військова кар’єра була пов’язана з прикордонною службою.

 

Володимир ХОРУЖИЙ: "Усе, що намічено, маємо виконати…"

( 0 Votes )

За даними статистики, соціально-економічне  становище Володимиреччини непросте. На кожне вільне робоче місце у нас припадає 88 зареєстрованих безробітних. Розмір заробітної плати по району торік не досягав середньообласного рівня. Про нашу промисловість у статистичних зведеннях взагалі не йдеться, а сільське господарство порівняно з 2015 роком знизило показники. І все ж, район жив, трудився і домігся певних  успіхів.

Про те, яким видався минулий рік і чого сподіватися від нинішнього, – наша розмова з головою Володимирецької райдержадміністрації Володимиром ХОРУЖИМ.

 

Понад 60 школярів сіл Луко та Нетреба залишили без харчування (ОНОВЛЕНО)

( 0 Votes )

Тема шкільного харчування останнім часом стала однією з найбільш болючих. Роботу шкільних їдалень в нашому районі уже другий рік буквально лихоманить.

А після публікації «Вкрадені обіди» на сайті «polissya.net» здійнявся шквал людського невдоволення, пов'язаний саме з тим, що у луківській та нетребівській початкових школах (у процесі оптимізації їх підпорядковано Біленській та Велицепцевицькій ЗОШ) припинили харчування дітей-«чорнобильців».

 

Сторінка 23 з 87