Зараз, у сучасному світі, де гроші важливіші за чесність і справедливість, дуже важко знайти просто добру людину. Але вже за одну лиш доброту цю людину можна вважати героєм.
Багатьом здається, що зручніше показувати темну сторону своєї натури. Але є і та меншість, яка, рятуючи когось від зневіри, вважає, що значно краще ділитися добром. Таку твердість, таку віру я б теж назвав героїчною.
Чи така вже непереможна бурштинова мафія і пов’язана з нею організована злочинність?Чи не схоже це на боротьбу з вітряками через відсутність спеціального закону? Як розірвати кримінальні схеми «кришувань», які напрацьовувалися упродовж 20 років? Як до операції «Бурштин» ставиться населення? Зрештою, у чому відмінність між старою міліцією і новою поліцією?
Всі ці питання вдалося задати представнику центрального апарату Національної поліції України, керівнику оперативного штабу «Сарни» Національної поліції України, полковнику поліції Сергію Миколайовичу Науменку в ексклюзивному інтерв’ю для «Володимирецького вісника».
ВЕЛЬМИШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ВОЛОДИМИРЕЦЬКОГО РАЙОНУ!
Ви знаєте, що у нашій області вийшла «Книга Пам’яті і Слави Волині» в 16-ти томах, яка присвячена борцям за волю України.
13-тий том цієї книги присвячений вихідцям Володимирецького району.
Володі не стало. Офіційна версія – сам пішов із життя. Залишилися сиротами двоє дітей, студентка і учень.
Місяць назад у селі бачили чужу машину. Казали, що то військова прокуратура збирає матеріали про вихід наших хлопців із Дебальцевського котла. Тож упустити таку нагоду поспілкуватися з ним та ще з одним воїном АТО із села Любахи, якого, за словами його матері, викупив – звільнив із полону наш народний депутат Василь Яніцький.
Ця жінка для багатьох є справжнім взірцем державного службовця. Якби таких людей в цій сфері було більше, було б приємніше кожне перетинання з державними службами. Завжди усміхнена, привітна, доброзичлива.
Як і в кожної людини, її доля унікальна, по-жіночому своєрідна. Не завжди все безхмарно, проте у неї точно є дар не переносити тягар своїх життєвих подій ані на роботу, ані на підлеглих…