Дорога спотикання

( 0 Votes )

 

Ось такий лист надійшов електронною поштою на адресу редакції газети "Володимирецький Вісник" від жителів с. Степангород (лист подається у скороченому редакційному викладі. Відео можна переглянути на нашому сайті )

 Добрий день, редакція «ВОЛОДИМИРЕЦЬКОГО ВІСНИКА»! 

Звертаються до вас жителі села Степангород. Ми надіємось на Вашу допомогу. Сподіваємось, що завдяки публікації хоч піском засиплють одну яму, яка знаходиться на центральній вулиці( вул. Шевченка) поруч школа та сільрада. Тут проходить все село, і діти (а їх у школі навчається близько 500). Ми не одноразово звертались до нашого голови сільради Віталія Корнійовича Іваненка який все це бачить. Але він за 6 років на своїй посаді не може засипати яму, яку неможливо обійти. Це все ми виложили у відеосюжеті щоб всі бачили, тож порятуйте наших дітей.


 

Офіційний коментар

Володимирецька райдержадміністрація на колективне звернення жителів с. Степангород щодо незадовільного стану дороги по вул. Шевченка повідомляє наступне.

Дійсно, ділянки вищезазначеної дороги є аварійно-небезпечними, оскільки стали непридатними для експлуатації, спостерігається значна ямковість шляхового покриття, а окремі ділянки повністю зруйновані. Громадський транспорт не в змозі забезпечити перевезення пасажирів. Це викликає часті і справедливі скарги місцевого населення.

Дорога по вул. Шевченка в Степангород являється частиною автомобільної дороги «О 180209 Степангород-Хиночі-Радижеве-Зелене» загального користування місцевого значення, яку обслуговує філія „Володимирецький райавтодор” та знаходиться на балансі Служби автомобільних доріг у Рівненській області.

Згідно статті 13 Закону України «Про автомобільні дороги» передбачено, що орган державного управління автомобільними дорогами загального користування відповідає за стан автомобільних доріг загального користування відповідно до діючих норм та фінансування...».

Завдяки клопотанню райдержадміністрації та мого депутатського звернення як депутата обласної ради до Служби автомобільних доріг у Рівненській області, дана дорога включена в перелік ремонту на 2012 рік. Однак через недостатнє фінансування роботи по ремонту дороги не розпочинались.

За пропозицією сільського голови в минулому році, за рахунок коштів спеціального фонду обласного бюджету на 2011 рік, проведено поточний ремонт дороги по вулиці Набережній на суму 99,534 тис.грн., влаштоване білощебеневе покриття протяжністю 500 м.

В найближчий час, за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах буде влаштоване білощебеневе покриття по провул.Шевченка на загальну суму 100,503 тис.грн.

У районі впроваджується ремонт сільських доріг на умовах співфінансування: 50% – кошти бюджету, 50% – кошти мешканців вулиці. Дана практика апробовується у райцентрі Володимирець та смт Рафалівка.

Петро Вакуліч,

перший заступник голови райдержадміністрації,

депутат обласної ради.


 


 

 

 

 

У вас недостатньо прав для коментування.