Авторизація

HomeНаше життяЗустрічі для васЖителька Володимиреччини підкорила подіум за кордоном (+фото)

Жителька Володимиреччини підкорила подіум за кордоном (+фото)

( 0 Votes )

Про модельну кар'єру, подіуми, фотосети потай мріє чи не кожна дівчина. Для багатьох світ фешн-індустрії – найзаповітніша мрія. Саме тому сміливіші й амбітніші пробують свої сили в цій сфері і сподіваються колись повторити успіх  американської моделі Сінді Кроуфорд або ж української моделі Наталії Водянової.

Анастасія Красько, що родом із Володимирця, не з чуток знає, чим відрізняються будні моделі від картинок, що їх малюють в уяві далекі від моделінгу люди. Про це дівчина люб'язно погодилася розповісти нашій газеті.

Настю, з чого все почалося? Чому саме модель?

– Я гадаю, все розпочалося від народження. Адже я вірю в карму, долю і призначення. Тому все почалося з мрій, думок, а в подальшому – з дій. Не з модельного агентства, не з безконечних кастингів, а з того, що я мала ціль і маленькими кроками наближалась до неї і досі йду до неї. Чому саме модель? Бо дивлячись на манекенниць з телеекрану або ж на фото моделей з обкладинок журналів, я захоплювалась їх упевненістю в собі, граціозністю, вмінням виявляти різні емоції. Прагнула довести собі, що зможу так само, до того ж,  хотілося побороти всі свої страхи і врешті вийти зі своєї зони комфорту. Моделінг змінив мою свідомість, навчив жити і любити себе. Від закомплексованої дівчинки, у котрої на першій зйомці тремтіли руки, ноги і голова зі страху та невпевненості,  нічого не залишилось.

Як давно ти цим займаєшся?

– Якщо говорити про спроби потрапити у модельний бізнес, то все почалось у 2013 році, хоча це були лише безконечні безрезультатні  спроби. Після них вирішила зробити перерву на два роки і поринути в навчання. Але доля не однократно приводила назад до модельної справи. Офіційно моя кар’єра розпочалась у жовтні 2016 року, після підписання контракту з польським агентством  «OrangeModelsWarsaw»  у  Варшаві. 

Що для тебе означає модельна справа? Це хобі чи робота? 

– Модель – це робота. Не хобі! Це постійна робота над собою, своїм тілом, обличчям; постійне порівнювання себе з іншими та безконечний  кастинг. Я працюю лише рік. Ще не працювала на провідних показах, не робила обкладинок знаних глянців, але вже побачила модельний бізнес із середини. Модель повинна завжди виглядати ідеально, бути мега-позитивною, ввічливою і робити свою роботу бездоганно.

Пам'ятаєш свою першу професійну фото сесію? Що це були за роботи, в якому стилі?

– Моя перша професійна зйомка – це ModelTest (фото для modelbook) у Львові для українського агентства  «OKsmodels». Фотографом був Іван Іванов, а стиліст-візажист – Світлана Довжук. Чудова команда професіоналів своєї справи.

Частенько моделі беруть участь і в фотосесіях у стилі «ню». Тобі не пропонували… оголитися задля знімків? Як ти взагалі ставишся до таких фото?

– Ні, мені не пропонували зйомку у стилі «ню». Але це нормально!  Якщо фотосесія виконана у такому стилі, а оголеність показана витончено і доречно, то чом би й ні?!

Який із стилів тобі найбільше імпонує? Чому?

– Портретні зйомки та фешн. Мабуть,тому, що це найкраще у мене виходить.

Чи є для тебе якесь табу або щось неприйнятне у фотосесіях?

– Жодних табу. Все можна обіграти. А виходити зі своєї зони комфорту – завжди цікаво. Я граю ролі, де кожна фотозйомка – це нова історія! Як це може не захоплювати?!

А хто організовує моделей на таку роботу і чи важко пройти відбір?

– Усім займається материнське агентство, з яким у мене підписано контракт на п’ять років. Вони забезпечують мене роботою у Польщі та поза її межами. Відправляють на кастинги та на закордонні контракти і  забезпечують мою безпеку.

Дівчатам, які працюють у модельному бізнесі,  зазвичай доводиться дотримуватися якихось дієт, слідкувати за талією. Від чого довелося відмовитись або чим – пожертвувати  задля кар’єри?

– Болюча тема! Прийшовши на перший кастинг до агенції, я мала параметри 81-68-96. Щоб отримати закордонний контракт, змушена була схуднути. Модельна дієта – це не здорове харчування, як всі про це зазвичай гарно говорять. Довелося їсти крихітними порціями салат, овочі, фрукти і пити воду. Це – все. І це болюча правда! Звісно, є люди, котрі можуть їсти все і залишатися в ідеальній формі, але ця казка не про мене. Дієти руйнують психіку – і людина не відчуває радості. Прокидаючись рано, відчуваєш втому, і такі моменти були найгіршими. Головне – пам’ятати, для чого це робиш, і контролювати процес. Тож  схудла на 8 кілограмів, до параметрів 79-64-89. І зараз повернулася до нормального харчування (не здорового, бо я людина і теж маю слабкості). Попри все, намагаюся втримати свою вагу, дозволяючи собі різну смакоту.

Можливо, знаєш чи порадиш швидкий метод для того, щоб схуднути?

– Позитивне мислення! А ще – хороші друзі, кохана людина. Перестати переїдати, зменшити порції їжі, зменшити кількість солодощів – і все. Не треба себе надто виснажувати.

На багатьох фотознімках у соцмережах тебе можна побачити з китайцями. Це твої колеги чи друзі? Можливо, ти вже встигла вивчити китайську?

– Так, я зараз працюю в місті Нінбо (Китай) в агентстві «HoneyModels». Тому в мене багато фото з людьми із знімальної групи, і не тільки. Я зустріла там багато друзів і беру уроки китайської мови.

У яких проектах, конкурсах або модних показах ти вже встигла взяти участь?

– Campaignfor MOREBYLESS, DorotaGoldpoint Fashion Show, Shooting for Imiragemagazine, Shooting for Divya N-guyen, Shooting for Makeuplace, Shooting for PERIOD Magazine, Shooting for wedding dresses for brand «Dear Bridal» (Wenzhou, China), Dear Bridal  fashion show (Wenzhou, China), Chen Bei  fashion show (Ninghbo, China).

Так склалося, що ти поїхала у Польщу вивчати туризм та готельно-ресторанну справу і після навчання залишилася там жити. Не думала про модельну кар’єру в Україні? Все ж таки ти тут народилася і тут твоя Батьківщина!

– Дійсно, на четвертому курсі я перебралась у Варшаву.  Працювала за спеціальністю в одному з готелів на рецепції, потім – у магазині одягу «Zara» та в дизайнерскому  бутику польських дизайнерів марки «MMC». А стосовно України, я була у вже згаданому модельному агенстві «OK’smodels». Пройшла там школу моделей і залишилася працювати з ними. Та, на жаль, не склалося. На відміну від українського агентства, польське було зацікавлене в мені. Воно допомогло мені розкритися та привести своє тіло до ідеальних параметрів. Головне для мене хороше, професійне ставлення, і я отримала його не на Батьківщині, а в чужій  країні. Нехай патріоти  мені пробачать.

Чи плануєш взагалі повертатися до України?

– Ні, найближчими роками не планую. Хоча люблю приїжджати в Україну. Там – моя родина.

А хто для тебе взірець у сфері модельного бізнесу?

– Всесвітньо відома супермодель Тайра Бенкс. Вона побудувала кар’єру з нуля і зараз розвиває себе у різних сферах бізнесу. Мені близька Тайра тим, що вона не просто модель, а й особистість.

Цікаво, а яка модельна справа з фінансової точки зору? Чи можна повністю себе забезпечувати, будучи моделлю?

– Можна, але… трішки. Є багато нюансів, і я б не хотіла їх виносити. Щоб заробляти великі гроші, потрібно зробити ім'я. Все виглядає не зовсім так, як людям здається.

Щось плануєш на майбутнє?

– Про плани мовчать, і я – мовчу. Час покаже...

Спілкувалася Ольга ПЕШКО.

Фото з особистого архіву Анастасії.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

На даний момент 169 гостей на сайті