Звернення жителів сіл Біле, Малі Телковичі та Новосілки (+скан) ОНОВЛЕНО!

( 0 Votes )

Доброго дня, шановна редакція «Володимирецького вісника».

Звертаються до Вас за допомогою жителі сіл Біле, Малі Телковичі та Новосілки з кричущим питанням: «Коли до нас буде їздити автобус?»

Ось уже, практично, як від Пасхи цей маршрут перестав обслуговувати перевізник Воробей Микола Васильович. Хочемо запитати його – чи ми не люди, чи нам не потрібно їздити на лікування, на роботу чи навчання до районного центру? Чому нас постійно принижують і «витирають» об нас ноги?

Мало того, що дороги ніхто не ремонтує, так нас взагалі, відрізали від цивілізації.

Хочемо нагадати, що коли діло доходить до виборів, то в наш край починають приїжджати представники влади та агітувати на свою користь, при цьому обіцяють нам «золоті» гори: відремонтовані дороги та комфортне перевезення. Ще раз запитуємо: «Де це все?»

Той самий перевізник Воробей М. В. також приїжджав з агітацією в наші села та не цурався солодкого слівця. А де ж він зараз? Неодноразові звернення до пана Миколи і районної ради не приносять користі, а людей і надалі кормлять обіцянками. Але ж наші діти і далі хворіють, а наші старенькі батьки і далі потребують ліків, по які ми їздимо в район, працівники державних установ змушені їздити на семінари, возити звіти та вирішувати інші справи.

До нас не хочуть їздити навіть швидка допомога. Люди вмирають так і не дочекавшись лікаря. А якщо швидка і прибуде, то вимагають заплатити, як то кажуть, на заправку.

Доки нам терпіти такі знущання? Ми теж люди, громадяни України, платники податків у державну казну.

Просимо негайного вирішення цієї проблеми, якщо цей перевізник не може забезпечити маршрут транспортним засобом, то проведіть тендер та надайте іншого перевізника.

Доречі. Ще рік тому ми вже зверталися до Рижого Анатолія Петровича з проханням розібратися у грубому порушенні тендеру Миколою Васильовичем, за яким, цитую: «…маршрут №0232 «Володимирець АС – М.Телковичі», протяжність маршруту – 38,5 км, режим звичайний, періодичність виконання рейсів – щоденно, 3 оборотні рейси претендент на участь у конкурсі ПП «Володимирець-Автоцентр», яке пропонує 8 автобусів... » (витяг з розпорядження голови РДА №99 від 29 квітня 2016р. ).Автобус після розіграшу тендера робив два рейси на добу, але все одно через день. Анатолій Петрович у присутності юриста оформив звернення громадян, пообіцяв провести відповідну роботу по цьому питанню та надати відповідь про проведені дії. Більше року минуло, а відповіді, а тим паче усунення порушень на цьому рейсі так і не має.

Ми теж хочемо жити повноцінно, ми теж люди.

Сподіваємося, що наші благання почує владна верхівка і наведе лад у нашому краї.

З повагою жителі сіл Біле, Малі Телковичі та Новосілки.

 

 

 

 

Відповідь Володимирецької РДА на звернення жителів сіл Біле, М.Телковичі та Новосілки

Нещодавно жителі сіл Біле, Малі Телковичі та Новосілки опублікували відкрите звернення з питання відновлення пасажирських перевезень на маршруті Володимирець – Малі Телковичі.

Селяни обурені тим, що перевізник ПП «Володимирець-Автоцентр» зупинив рух автобусів у цьому напрямку.

Голова Володимирецької РДА Володимир Хоружий дав відповідні доручення розібратись у причинах відмови перевізника здійснювати передбачені договором рейси та забезпечити налагодження автобусного сполучення.

Договір з перевізником ПП «Володимирець-Автоцентр» було укладено ще у 2016 році. Тоді, щоб забезпечити курсування пасажирського транспорту не лише за «популярними» напрямками, було вирішено сформувати пакет, до якого увійшли рейси на місто Вараш та рейс на Малі Телковичі. Перевізник взяв на себе зобов’язання дотримуватись серед інших умов договору визначеного графіку курсування автотранспорту.

До Володимирецької РДА декілька разів звертались жителі сіл Біле, Малі Телковичі та Новосілки, які повідомляли, що автобуси не завжди дотримуються встановленого графіку та кількості оборотних рейсів на тиждень. Задля усунення проблеми, реагуючи на звернення громадян, перевізнику була поставлена вимога забезпечити дотримання умов договору. При цьому є розуміння, що дорога в напрямку села Малі Телковичі потребує негайного ремонту і тому ускладнює рейсові виїзди автобусів, які через неї доводиться ремонтувати частіше. Тому й не кожен перевізник захоче обслуговувати цей маршрут, навіть якщо в парі до нього йде значно рентабельніший. Безумовне й негайне розірвання договору може насправді відрізати ці села від зв’язку з районним центром, адже процес проведення тендеру досить тривалий. Проте й взятих на себе зобов’язань перевізник дотримуватись мусить, ставлячись до них відповідально.

25 квітня голова Володимирецької РДА Володимир Хоружий, керуючись п.4.2 договору про організацію перевезень пасажирів на автобусному маршруті загального користування від 16 травня 2016 року № 006/В/58, повідомив ПП «Володимирець-Автоцентр» про розірвання з 31 травня 2018 року вище вказаного договору, який надавав перевізнику право здійснювати оборотні рейси в напрямках міста Вараш та села Малі Телковичі (копія повідомлення нижче).

За інформацією перевізника рейсове сполучення вже відновлено!

Прес-центр РДА 

 

У вас недостатньо прав для коментування.