Бездіяльність Райдержадмінстрації в галузі перевезення пасажирів

( 0 Votes )

Пишу листа до Вас, може Ви допоможете нам.

У 2016 році передали проведення тендерів на внутрішньорайонні рейси райдержадміністраціям, де в правилах прописано було, що до вигідних рейсів можна було приставляти невигідні рейси. Потім побачив оголошення про проведення тендерів на перевезення пасажирів у Володимирецькому віснику (початок 2016 (десь номери газети січень-березень, немаю підшивки прошу Вас уточнити),

Мене зацікавили рейси Володимирець Малі Телковичі ) І побачив я в оголошенні тендеру, що 3 оборотні рейси на Малі Телковичі входять в пакет на 10 оборотніх рейсів на Володимирець-Вараш (Суховолю), 4 рейси Володимирець-Вараш (Лозки) та інші які не пам’ятаю (уточніть). І що в результаті вийшло, щоб робити по три оборотні рейси в день у Малі Телковичі в день, перевізник Володимирець-автоцентр здійснює у понеділок, середу, пятницю по 2 рейси, а в неділю один. Тобто порушує тендерні зобовязання. Було персональне відвідування Райдержадміністрації десь у жовтні 16 року і це було сказано. Нам сказали, що розберуться в цьому плані (навіть казали, що розірвуть договір з перевізником). В результаті письмову відповідь нам не надали і нічого в перевезенні не помінялося.

Було декілька дзвінків на гарячу лінію 1545 і звернень від депутатів Біленської СР. Від Володимирецької РДА отримували 3 листи з такими текстами з перевізник попереджений, з перевізником проведено розяснювальну роботу (але перевізник не зробив ніяких висновків). 

З квітня місяця перевізник взагалі не здійснює перевезення (бардак).

Так само зверталися, щоб гравійку між Білем  і Новосілками грейдером порівняли (невеликі кошти) результату нуль.

Будь-ласка допоможіть. 

 

У вас недостатньо прав для коментування.