Авторизація

HomeКультураОфіційно"Бурштиновий шлях". Етно-тур-фест 7-9 липня 2017 року

"Бурштиновий шлях". Етно-тур-фест 7-9 липня 2017 року

( 5 Votes )

Цього року фестиваль відбудеться уже вшосте. Розгорнеться він у купальські дні 7-9 липня, а головними локаціями фестивалю стануть смт Володимирець (центральна площа) та станція Біле.

У програмі фестивалю: відкриття туристично-інформаційного офісу-музею у приміщенні Володимирецької центральної районної бібліотеки, виступи етнографічних фольклорних та естрадних колективів з усієї області та України, ярмарки, туристичні квести та подорожі вузькоколійкою, поліська смакота і незмінна гостинність володимирчан.

Отож, Володимирець та Біле чекають гостей!

Заявки на участь у фестивалі приймаються за адресою:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Тел. оргкомітету 03634-2-39-69.

• Кожен учасник фестивалю матиме змогу відвідати Музей вузькоколійної залізниці та історії Поліського краю, депо вузькоколійної залізниці с. Антонівка.

• Вирушаючи до нас, не обов’язково брати з собою важкі сумки з продуктами та напоями, адже все необхідне ви зможете придбати на фестивалі. Місцеві кухарі нададуть можливість скуштувати страви традиційної поліської кухні.

• Для гостей та учасників фестивалю працюватимуть майстер-класи традиційних народних ремесел, якими багате рівненське Полісся.

• Проживати та харчуватися ви зможете в агросадибах (контакти на сайті polissya-tourism.com), а також в облаштованому наметовому містечку.

• Для дітей та молоді діятиме наметове містечко з цікавими атракціонами.

• До ваших послуг будуть вироби майстрів народного мистецтва з бурштину (картини, намисто, браслети, перстні) лози (коробки, коші), дерева (макітри, рамки, картини, підсвічники), соломи (брилі), вишивки (рушники, серветки, картини). Тут ви зустрінете коваля і художника, майстра по виготовленню поліських постолів та пасічника тощо.

"Бурштиновий шлях» запрошує!

Шостий відкритий регіональний етно-тур-фест в рамках проекту «Поліський трамвай»!

Вузькоколійна залізниця Антонівка-Зарічне з поліською назвою «кукушка» кличе насолодитися колоритом відпочинку, подорожей та етнографічно-історичної спадщини!

7, 8 та 9 липня 2017 року!

 


 

У програмі

7 липня: відкриття туристично-інформаційного офісу-музею «Бурштиновий шлях».

Урочиста церемонія відкриття свята за участю відомих колективів області та України!

Шалена купальська вечірка та фаєр-шоу!

8 липня: станція Біла запросить шанувальників фольклору, народних ремесел та «зеленого» туризму! Подорожі гужовим транспортом, надзвичайна природа річки та озера, а також незабутній колорит поліської кухні!
Тож на «Бурштиновому шляху» дивись на відпочинок через призму «зеленого»
туризму!

За детальною інформацією звертайтесь: відділ культури і туризму райдержадміністрації, 03634-2-39-69, 066-41-707-85, 097-794-15-93

 


 

Володимиреччина туристична запрошує!

Колорит поліської глибинки зачаровує простотою. Чагарі і солов’їний спів в контрасті з подекуди мертвим піском замість родючого ґрунту та гліцериновою водою глибокого озера.

 

Село Біле у Володимирецькому районі – локація другого дня етно-тур-фесту «Бурштиновий шлях». Самобутня станція вузькоколійки з давніми семафорами і діючим станційним будиночком-вокзалом зустріне вас привітно, організатори запропонують подорожі гужовим транспортом до місця паломництва «Луківські хрести», старого дерев’яного моста, порому, подорожі навколо озера та в ліс за ягодами-грибами.

А потім так смачно заночувати в затишній агрооселі...

Не перешкода ям безкрай, коли везе Поліський наш трамвай!

 

Коментарі   

 
+14 # Гість 20.06.2017, 22:31
Все круто, тільки коли переходиш по адресі: polissya-touris m.com бачиш куди Босик (нач. відділу культури) поділа гроші із бюджету - сайт просто лялька :-x
(Реально стоїть сторінка-заглуш ка на якійсь індійській чи турецькій мові) ТО ДЕ САЙТ? ДЕ ГРОШІ!?
Відповісти
 
 
-1 # Гість 12.07.2017, 12:42
Путин винован, инфа 100%
Відповісти
 
 
-9 # Людмила 11.02.2018, 17:13
Шановні дописувачі,у 2016 році відділом культури і туризму за кошти БФ "Наш край" створено сайт "Володимиреччин а культурна" http://culturepolissya.com/ . Вищеназваний Вами сайт недіючий ще з 2015 року. На даний час сайт "Володимиреччин а культурна",в звязку з обмеженим фінансуванням,а дмініструється власними силами. запрошуємо до співпраці!.
Відповісти
 
 
+7 # Гість 12.02.2018, 13:09
То навіщо було в статті кидати ссилку на недіючий сайт?
Відповісти
 
 
+10 # Гість 12.02.2018, 17:34
практично щомісяця премії, про яке обмежене фінансування йдеться???
взяли кошти з бюджету на сайт проїли, потім взяли кошти з депутата, а сайту номального так і нема. Хорошо живете!
Відповісти
 
 
+8 # Гість 13.02.2018, 10:35
Реально новий сайт рідкісне Г-но, а грошей вкладено напевно не одну тисячу гривень! (Хоча можливо не всі вони дійшли за призначенням)
Відповісти
 
 
0 # Гість 15.02.2018, 16:14
Пані Людмило, це прекрасно, що у нас є сайт "Володимиреччин а культурна". Було б надзвичайно корисним для розвитку туризму у регіоні трошки актуалізувати його контент: розмістити актуальний розклад роботи вузькоколійної залізниці у розділі туризм, запропонувати якісь маршрути з переліком визначних місць, номери телефонів готелів чи приватних домогосподарств , у яких можна зупинитися.

Тут нарікають на низьку якість сайту, але треба розуміти, що не Ви його писали, і не Ви обирали виконавців робіт. Тут діє українська специфіка.

А от наповнити сайт корисною інформацією у Ваших силах. Успіхів Вам у цій справі.
Відповісти
 
 
+11 # Гість 15.02.2018, 17:45
Вибачте, але якщо за сайт заплатили приміром тисяч з 25 то він як мінімум не так повинен виглядати (навіть якщо до виконавця дійшла половина цих грошей) :-x
Відповісти
 
 
-4 # Людмила 21.02.2018, 20:42
хостинг на рік.
Відповісти
 
 
+3 # Гість 23.02.2018, 17:08
Ага, зараз! Не вводьте людей в оману, хостинг для такого сайту на рік в середньому коштує від 500 до 3000 гривень. А конкретно у вашому випадку хостінг тут - Hosting Ukraine ціни від 588 грн до 2368 грн, а аж ніяк не 25тис.грн.
Ось посилання на ціни: https://www.ukraine.com.ua/
Відповісти
 
 
+3 # Flover 15.02.2018, 19:38
:D :lol: :-) :P - Оце Вам мій коментар.
Ви наївна людина? Чи Ви так написали вище із сарказмом?
Щоб наповнювати цікавою КОРИСНОЮ інформацією сайт, потрібно її мати. А ще потрібно сидіти і "коптіти" біля монітора компютера,гарно те все оформляти. На це треба приділяти час.
Відповісти
 
 
+5 # Гість 15.02.2018, 21:05
Я мав на увазі розробку сайту, бо це щось із 90-х, так уже давно ніхто не працює!
Відповісти
 
 
+5 # Flover 15.02.2018, 23:12
Я відповідала Гостю, чий коментар починається зі слів Пані Людмило, це прекрасно, що у нас є сайт "Володимиреччин а культурна". Було б надзвичайно корисним, а з Ввами я погоджуюсь, хоча я не велика спеціалістка з АйТі технологій.
Відповісти
 
 
-2 # Людмила 21.02.2018, 20:42
..зробимо.
"Кадри вирішують все". У штаті відділу-3 особи. Підпорядковані установи (КЗ)насьогодні займаються "першочерговими завданнями";)
Відповісти
 
 
+3 # Гість 23.02.2018, 00:10
Дайте вгадаю: начальник, заступник начальника і той, хто все робить))) Насправді, скорочувати відділ треба. Він не потрібен, тільки кошти проїдає. Бо нашу освіту чогось порізали, а відділ культури нащо? Без відділу музей перестане працювати? Чи бібліотека з будинком культури стануть? А може діти в музичну перестануть ходити???? Нащо потрібен відділ, хто мені скаже? Ой не кажіть, сама знаю - КЕРУВАТИ!))
Відповісти
 
 
+3 # Гість 02.07.2017, 12:36
о котрій годині розпочнеться дійство?
Відповісти
 
 
+6 # Гість 16.02.2018, 10:04
Flover я так розумію вище у вас допитувались про ціну сайту, назвіть її і тоді все стане зрозуміло! Бо якщо він коштує тисячу гривень то питань нема (на цю суму розробка і зовнішній вигляд тягне), але якщо десятки тис.грн тоді відразу постають різні питання...
P.S.: Не плутайте з наповненням сайту матеріалами, коли вам його зробили він уже мав би мати хоч якийсь вигляд (заголовки, структуру, меню і т.д.).
Відповісти
 
 
+5 # Гість 19.02.2018, 21:17
да вже вгамуйтеся, все ж очевидно! Людина "поимела" і бюджет і депутата)) Молодець, так і треба) Той сайт однаково нікому не потрібен)))
Відповісти
 
 
+3 # Siegfried 20.02.2018, 16:07
Поімєла депутата? Це як?
Відповісти
 
 
+8 # Гість 23.02.2018, 12:54
Та ні Яніцький не її вагова категорія) Вона в іншого на колінцях вузькоколійкою їздить))
Відповісти
 
 
-2 # Василь 24.02.2018, 13:24
Хто це і для чого оживляє мамонтів? Інформаційна стаття, подія давно відбулася, після цього в культурі було ще багато справді цікавого (і паровоз, і фолькмюзік, і..) Кому вигідно?
Відповісти
 
 
+3 # Гість 24.02.2018, 17:19
Що значить мамонтів, шановний? Тобто, до числа вимерших ви вже віднесли діючий за документами сайт, на який витрачено чимало коштів? О це вже точно очевидно, кому вигідно. Мало того, що нагло крадуть, то ще й обурюються, коли їм про це говорять!
Відповісти
 
 
0 # Гість 26.02.2018, 16:00
цікава тут гілка вийшла, а ще цікавіше, чи наші депутати якось на це реагуватимуть?
Відповісти